Other lots in this auction
-
#574W.T. DaveyPeriod: 1818 - 1890“The Fathers Of The Pack, Hounds Of The Pitchley Hunt”. Een print van een kleurengravure. Naar een werk van Will Barraud.
“The Fathers Of The Pack, Hounds Of The Pitchley Hunt”. Une impression d'une gravure en couleur. D'après une oeuvre de Will Barraud.No longer availableDim. 56 x 54 cmEstimate: € 120 / 140 -
#292Alle ZoethoutPeriod: 1906 - 1957“Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
“Vue du moulin à vent”. Huile sur toile. Signée et datée '44.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#179Een trumeau in verguld houten lijst in Louis-Philippestijl.
Un trumeau dans un cadre en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 220 / 280 -
#234Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013“Meertje in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1976.
“Lac dans la forêt”. Huile sur toile. Signée et datée 1976.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 35 / 45 -
#662Joz. De Swerts“Joz. De Swertz”. Een zelfportret in pastel op papier.
“Joz. De Swertz”. Un autoportrait au pastel sur papier.No longer availableDim. 45 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#228Een paar grote Delftse schotels van blauw en wit aardewerk, versierd met een bloemendecor en waarbij één met gele rand.
Paire de grands plats en faïence de Delft bleu et blanc, ornés d'un décor floral et un à bord jaune.No longer availableDim. Ø 41 - 42 cmEstimate: € 80 / 140 -
#512R. Blomme“Annemie. Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Annemie. Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée et datée '75.No longer availableDim. 22 x 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#158“Oriëntaalse danseres”. Een art deco bronzen beeldje op een zwartmarmeren sokkel. Naar een werk van Chiparus. Met bronscachet.
“Danseuse orientale”. Statue Art Déco en bronze sur socle en marbre noir. D'après une oeuvre de Chiparus. Avec cachet bronze.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 280 -
#241Een bronzen paard. Gesigneerd ‘Mene”. Zonder sokkel.
Un cheval en bronze. Signé 'Mene'. Sans socle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#165Daum, FranceEen kristallen fluitglas op gekleurde bloemvormige voet. Gemerkt en in originele doos.
Un verre flûte en cristal sur socle coloré en forme de fleur. Marqué et dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200 / 250 -
#611Een gebeeldhouwd Afrikaans masker en beeld.
Un masque africain sculpté et une statue.No longer availableDim. h: 25 & 48 cmEstimate: € 35 / 45 -
#71Een antieke wereldbol op drie leeuwenpootjes. Parijs, gesigneerd.
Un globe antique sur trois pattes de lion. Paris, signé.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 150 / 250


