Other lots in this auction
-
#178
Een plafonnier met een centrale coupe in de geest van Tiffany’s.
Un plafonnier avec une coupe centrale dans l'esprit de Tiffany.No longer availableDim. Ø 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#153Emile Picault
“Opus Improbum Omnia Vincit”, beeld in gepatineerd brons, gesigneerd.
« Opus Improbum Omnia Vincit », sculpture en bronze patiné, signée.No longer availableDim. h35cm x b13,5cmEstimate: € 325 / 350 -
#655
Een set van twee dokterstasjes in bruin leer met messingen sluitingen.
Lot de deux trousses de médecin en cuir marron avec fermetures en laiton.No longer availableDim. L 42 & 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#46
Engels bijzetmeubel. Mahonie hout. Lade onderaan, lichte gebruikssporen.
Meuble d'appoint anglais. Bois d'acajou. Tiroir en bas, légers signes d'utilisation.No longer availableDim. h57cm x b45cm x d45cmEstimate: € 50 / 80 -
#315Leuchtenburg Germany
Dienkom porselein, gemerkt onderaan.
Bol de service en porcelaine, marqué sur le fond.No longer availableDim. Ø26cmEstimate: € 35 / 55 -
#90
Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,69 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en forme de cœur en or blanc 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,69 ct.No longer availableDim. 8,97 gEstimate: € 900 / 1000 -
#480
Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger in de vorm van een driehoek bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct en forme de triangle serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,08 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 350 / 400 -
#439Rob. Lombaerts
“Dorpsgezicht”, olieverf op paneel, gesigneerd.
"Vue de village", huile sur panneau, signé.No longer availableDim. 50x40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#428
Drie stenen boeddhahoofden, waarvan één met sporen van verguldsel. Zuid-Oost-Azië.
Trois têtes de Bouddha en pierre dont une avec des traces de dorure. Asie du sud est.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#332
Een etui met kruiden en pastasoorten.
Une poche avec des herbes et des pâtes.No longer availableDim. 38 x 20 cmEstimate: € 30 / 35 -
#145
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen met parels en telkens drie klein briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats avec perles et trois petits diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct chacun.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 150 / 200 -
#468
Een kleine staande Boeddha van verguld brons.
Un petit bouddha debout en bronze doré.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 80 / 120