Other lots in this auction
-
#410
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met drie briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +-0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de trois diamants taille brillant d'un poids combiné de +-0,10 ct.No longer availableDim. 3,78 gEstimate: € 280 / 350 -
#182
“Eve”. Een bronzen beeld. Gedateerd 1985.
"Eve". Une statuette en bronze. Daté de 1985.No longer availableDim. h: 147 cmEstimate: € 240 / 300 -
#660
Een gevarieerd lotje, bestaande uit twee zakhorloges (Tavanne’s Wtch Co. & Roskopf), twee lorgnetten, waarbij één met uurwerkje en een theaterkijker met parelmoer.
Un lot varié, composé de deux montres de poche (Tavanne's Wtch Co. & Roskopf), deux lorgnettes dont une avec montre et une paire de lunettes de théâtre avec nacre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#117
Een paar verzilverd metalen kandelaars met vijf lichtpunten in de vorm van bloemen.
Paire de bougeoirs en métal argenté à cinq points lumineux en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 53,5 cmEstimate: € 300 / 450 -
#322
“Paardenkar op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Char à cheval sur une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 18,5 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#556
Een Pakistaans wollen Morikarpet.
Une carpette Mori en laine.No longer availableDim. 294 x 185 cmEstimate: € 80 / 120 -
#206
Een verlengbare tafel met tapse poten.
Une table extensible avec des pieds fuselés.No longer availableDim. 77 x 220 x 105 cmEstimate: € 200 / 300 -
#373
Een koperen beeldje in de vorm van een hert, bevestigd op een stuk wrakhout. Sri Lanka.
Une statue en cuivre en forme de cerf, montée sur une épave. Sri Lanka.No longer availableDim. h: 13 cm (hertje)Estimate: € 30 / 40 -
#424
“Hoevegezicht bij nacht.” Olieverf op board. Draagt handtekening.
« Vue de la ferme la nuit. » Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 39 x 49.Estimate: € 140 / 160 -
#380
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met telkens twee briljantjes, één robijn, één saffier en één smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 kt, chacune sertie de deux diamants taille brillant, un rubis, un saphir et une émeraude d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 300 / 350 -
#200
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,50 ct et de deux saphirs d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 1300 / 1400 -
#253
Een gesculpteerde albasten lampenvoet met albasten lampenkap.
Pied de lampe en albâtre sculpté avec abat-jour en albâtre.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 80 / 120