Similar lots by type
-
#821Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor van een Hollandse haven boven de wijzerplaat. Bovenaan getooid met bronzen figuren.
Pendule murale frisonne, dite staartklok à décor d’un port hollandais peint à la main au dessus du cadran. Surmontée de figures en bronze.No longer availableDim. h 142 cmEstimate: € 100 / 120 -
#830Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.
Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 150 / 200 -
#704Een kolompendule in Napoleon III-stijl van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van messing en parelmoer. XIXe eeuw.
Une pendule colonne style Napoléon III en bois laqué noir, avec décor incrusté en laiton et nacre. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120 / 220 -
#634Een beeldje van een Happy Buddha. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue de Happy Bouda. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Suc un socle en bois .No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 60 / 100 -
#597Een serie van zes netsukés met voorstelling van diverse beroepen. Japans werk omstreeks 1900.
Une série de six netsukés représentant divers métiers. Oeuvre japonaise, 1900.No longer availableDim. H. 3,5 à 4,5 cmEstimate: € 450 / 600 -
#317Le CastelEen kartelklokje van gepolychromeerd en verguld hout, versierd met bloemen.
Petite pendule en bois polychrome et doré à décor de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#614Een beeldje van een godheid met een pijp. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec une piep. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur un socle en bois .No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#296Petit à Couvin.Een staande klok van gesculpteerd eikenhout met een werk van koper en tin. Eind XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne sculpté. Mouvement en laiton, cadran en cuivre et étain. Vin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 220 x 45 x 30 cmEstimate: € 250 / 400 -
#791Een paar zittende vissers van deels geglazuurd porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt en genummerd.
Deux statues en porcelaine représentant deux pêcheurs chinois. Oeuvre chinoise. Marque à la base, ainsi que numérotage.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#624Een beeldje van een geisha. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een gebeeldhouwd houten sokkeltje.
Une statue représentant une geisha. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur un socle en bois sculpté.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#353SwizaEen kleine schouwpendule van brons in rococostijl.
Petite pendule en bronze de style rococo.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#591Een beeldje van een godheid met een staf en bloemen. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec une crosse et fleurs. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 200 / 240 -
#824Marriott, NorthamptonEen staande klok in gesculpteerd eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde metalen wijzerplaat. Gemerkt.
Horloge de vestibule en chêne sculpté. Cadran peint à la main. Avec marque.No longer availableDim. h: 228 cmEstimate: € 200 / 300 -
#604Een beeldje van een godheid met een mand en bloemen. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec un paniers et des fleurs. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 240 / 300 -
#829François Désiré OdobezEen oeil-de-boeufklok met een handgeschilderd decor rond de geëmailleerde wijzerplaat.
Pendule oeil-de-boeuf à décor peint à la main entourant le cadran émaillé.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#256Gerard Cornelis, LiègeEen staande klok in eikenhouten kast. Het werk met koperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
Une horloge de vestibule avec un coffre en chêne. Cadran en cuivre. ± 1800.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 400 / 500 -
#515Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een geëmailleerde wijzerplaat. Met gewichten.
Comtoise en cuivre jaune repoussé au cadran émaillé. Avec poids.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#702Een bronzen schouwpendule in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw. Zonder sleutel.
Une pendule de cheminée en bronze style Napoléon III. XIXième siècle. Sans clé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#832F G Stephany à Dinant.Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule à cadran en fétain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 245 cmEstimate: € 200 / 300 -
#401SwarovskiZes diertjes van geslepen kristal: een vlinder, een uil, een muis, een pinguin, een beer en een vis. Elk stuk gepresenteerd op een spiegeltje. We voegen er een lokomotief gemerkt Swarovski en een kaketoe van ruw bergkristal aan toe.
Six petits animaux en cristal taillé: un papillon, un hibou, un souris, un pingouin, un ours et un poisson. Chaque pièce sur son petit miroir de présentation. Nous ajoutons un locomotive à la marque Swarovski et un cacatoès en cristal de roche naturel.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#822Blaylock, Longtown.Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotatie. Gemerkt.
Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 200 / 300 -
#223Pendule van verguld zamac met voorstelling van een violist. Omstreeks 1900. Wijzerplaat gemerkt Foucel (?). Horlogeglas ontbreekt. Compleet met slinger en sleutel.
Pendule en régule doré représentant un violoniste. Vers 1900. Cadran marqué Foucel (?). Verre d’horloge manque. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#835J. B. Everaert à BruxellesEen antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#743Een houten schouwpendule. Met sleutel.
Une pendule de cheminée. Avec clé.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#139J. Slagmuylder“Stilleven met hortensia’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
“Nature morte aux hortensias”. Huile sur toile. Signée et datée ‘59.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#338Een sierstuk van meerkleurig aardewerk. Rouen.
Milieu de table en faïence polychrome de Rouen.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#757Een lot van 18 Nederlandstalige en Franstalige strips en, albums, waaronder verhalen van Hérgé, de Smurfen, Bécassine, enz.
Lot de 18 albums de bandes dessinées en Néerlandais et Français dont Hergé, les Schtroumpfs, Bécassine etc.No longer availableEstimate: € 25 / 45 -
#479Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les chevaux Daliniens”.
Sérigraphie d’après un oeuvre de Dali dans la série “Les chevaux daliniens”.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#301Capodimonte“Jongen en meisje bij een stroompje” & “Jong koppel op een wipplank”. Twee groepen van meerkleurig biscuit. Beide gemerkt.
“Garçon et fille au bord d’un ruisseau” et “Jeune couple sur une balançoire”. Deux groupes en biscuit polychrome. Avec marques.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#741Een gesculpteerde slagtand met een decor van een krokodil met een slang in de bek. Afrika.
Une défense en ivoire sculptée, décor de crocodile avec un serpent. Oeuvre africaine.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 200 / 240 -
#327Een bronzen schouwpendule in Louis-Philippestijl, versierd met een herder.
Pendule en bronze et albâtre de style Louis-Philippe, décorée d’un berger.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#617Een vruchtbaarheidsbeeldje van terracotta in Nok-stijl.
Statuette de fertilité en terre cuite. Style Nok.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 140 -
#535Heraeus Edelmetalle GmbH HanauEen serie van zes zilveren baren van 999 ‰ met voorstelling van gebouwen in Offenbach.
Suite de six ligots en argent 999‰ représentant des bâtiments à Offenbach.No longer availableDim. 186,65 gEstimate: € 200 / 300 -
#95Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een ster bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’étoile serti de brillants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 1250 / 1400 -
#527“Man met stok”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor.
“Homme aux bâton”. Netsuké en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#534“Abstracte compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening.
“Composition abstraite”. Techniques mixtes. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 200

