Similar lots by type
-
#904Een glazenservies met geslepen decor, bestaande uit 10 borreltjes, 11 aperitiefglaasjes, 10 wittewijnglazen, 8 rodewijnglazen, 8 waterglazen en 13 champagnecoupes.
Un service de verres à décor taillé, comprenant 10 verres à schnaps, 11 verres à apéritif, 10 verres à vin blanc, 8 verres à vin rouge, 8 verres à eau et 13 coupes à champagne.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#231Een verguld koperen luchter met acht lichtpunten in Empirestijl.
Un lustre en cuivre doré à huit points lumineux. Style Empire.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#907Een messingen bel met wandbevestiging.
Une sonnette en laiton avec attache murale.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#714Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.
Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#276Een tafeltje in Lodewijk XV stijl met bronzen versieringen en een decor met bloemenvaas op het blad.
Une petite table style Louis XV à montures en bronze et décor d’un vase à fleurs sur la tablette.No longer availableDim. b: 85 cm; h:73 cmEstimate: € 260 / 280 -
#910Een set van vier verschillende kleurloze karaffen.
Un lot de quatre carafes différentes incolores.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#217Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#903Een klein sac-a-perlesluchtertje.
Un petit lustre sac-à-perles.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#227Een verguld bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten met bloemvormige kapjes en centrale schelpvormige coupe van gesatineerd glas. XIXe eeuw.
Un lustre en bronze doré à trois doubles points lumineux, capes en forme de fleur et une coupe centrale en vert satiné en forme de coquillage.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200 / 240 -
#234Een luchter van koper en glas met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre et verre à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#891Een vijfarmig koperen luchtertje.
Un petit lustre à cinq bras en cuivre.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#865Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#901Een klein koperen luchtertje met zes lichtpunten.
Un petit lustre en cuivre à six points lumineux.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#546Een bistrotafeltje met smeedijzeren naaimachine-voet en een witmarmeren blad.
Une table bistrot, pied fabriqué à partir d’un pied de machine à coudre et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 75 cm x 88 cmEstimate: € 40 / 60 -
#872Een porseleinen groep van de Heilige Familie onder stolp. Gemerkt en genummerd.
Un groupe en porcelaine représentant la Sainte Famille. Sous cloche. Marque et numéroté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50 / 70 -
#844BerkelEen winkelweegschaal met bijgevoegde gewichten. Max gewicht 20 kg.
Une balance de magasin avec poids. Max. 20 kg.No longer availableDim. 73 x 68 cmEstimate: € 200 / 240 -
#266Een tafel in Louis XV stijl met bronzen beslag en witmarmeren tafelblad.
Une table style Louis XV à montures en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 79 cm; b: 106 cmEstimate: € 260 / 300 -
#213Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#459Een vaas, een karaf en zes borrelglaasjes van Booms glas met een verguld decor.
Un vase, une carafe et six verres à liqueur en verre de Boom et décor doré.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#208Een smeedijzeren luchter met zeven lichtpunten, versierd met glazen kralen, geslepen glazen bloemen en vegetatieve motieven.
Un lustre en fer forgé à sept points lumineux, décoration de perles en verre, fleurs en verre taillé et motifs végétaux.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#248Een sac-a-perlesluchter met glazen kralen.
Un lustre sac-à-perles à perles en verre.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 100 / 160 -
#238Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#224Een paar gesmeed koperen luchtertjes met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de lustres en fer forgé à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 en 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#893Een koperen luchtertje met zes kaarsenhouders en twee rijen lampjes en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en cuivre à six bougeoirs et deux rangées de lampes, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#478Een vaas van kleurloos halfkristal met een gesatineerd decor van vogels.
Un vase en demi-cristal incolore, décor satiné d’oiseaux.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#132“Heilige maagd”. Olieverf op doek. Gerestaureerd en herdoekt. XVIIIe eeuw.
”Sainte Vièrge”. Huile sur toile. Restaurée et a été retoilée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 52 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#869Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 78 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 78 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#543Een Thaise Boeddha van deels goudgepatineerd brons.
Un Bouddha thai en bronze à patine dorée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100 / 140 -
#427Val St. LambertEen kristallen lampvoet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal, vert dans la masse. Marque.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30 / 35 -
#184Charles De GrouxPeriod: 1825 - 1870“De Bewening van Christus”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La Déploration du Christ”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 62 x 46 cmEstimate: € 600 / 650 -
#870Een druppelvormige briljant in gesloten AIG certificaat van 0,54 ct. Kleur G. VS2.
Un brillant en forme de goutte dans certificat fermé AIG. 0,54 ct. Couleur G. VS2.No longer availableEstimate: € 900 / 1000 -
#722Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue africaine en ébène, multiples personnages.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 80 / 120 -
#821Een lot Imariporselein, bestaande uit een paar schoteltjes, een kommetje met geaccoleerde rand, een dekseldoos en een buikvaasje.
Un lot de porcelaine Imari, comprenant quelques petits plats, un bol avec rebord accolé, une boîte à couvercle et un petit vase pansu.No longer availableDim. h: 23 cm Ø 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#524“Notre-Dame de Paris”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Blos.
”Notre-Dame de Paris”. Huile sur panneau. Porte une signature: Blos.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#862Een antieke gebeeldhouwd eikenhouten wieg. Als plantenbak met zinken recipiënt.
Un berceau en chêne sculpté antique. Transformé en bac pour plantes avec un récipient en zinc.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#493Andre CoolsEen masker van gepolychromeerd plaaster. Gesigneerd. Schade aan de neus.
Un masque en plâtre polychrome. Signé. Dégât au nez.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 20 / 30

