Similar lots by type
-
#865Val St. Lambert
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#238
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#266
Een tafel in Louis XV stijl met bronzen beslag en witmarmeren tafelblad.
Une table style Louis XV à montures en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 79 cm; b: 106 cmEstimate: € 260 / 300 -
#893
Een koperen luchtertje met zes kaarsenhouders en twee rijen lampjes en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en cuivre à six bougeoirs et deux rangées de lampes, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#276
Een tafeltje in Lodewijk XV stijl met bronzen versieringen en een decor met bloemenvaas op het blad.
Une petite table style Louis XV à montures en bronze et décor d’un vase à fleurs sur la tablette.No longer availableDim. b: 85 cm; h:73 cmEstimate: € 260 / 280 -
#248
Een sac-a-perlesluchter met glazen kralen.
Un lustre sac-à-perles à perles en verre.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 100 / 160 -
#224
Een paar gesmeed koperen luchtertjes met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de lustres en fer forgé à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 en 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#910
Een set van vier verschillende kleurloze karaffen.
Un lot de quatre carafes différentes incolores.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#714
Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.
Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#901
Een klein koperen luchtertje met zes lichtpunten.
Un petit lustre en cuivre à six points lumineux.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#227
Een verguld bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten met bloemvormige kapjes en centrale schelpvormige coupe van gesatineerd glas. XIXe eeuw.
Un lustre en bronze doré à trois doubles points lumineux, capes en forme de fleur et une coupe centrale en vert satiné en forme de coquillage.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200 / 240 -
#904
Een glazenservies met geslepen decor, bestaande uit 10 borreltjes, 11 aperitiefglaasjes, 10 wittewijnglazen, 8 rodewijnglazen, 8 waterglazen en 13 champagnecoupes.
Un service de verres à décor taillé, comprenant 10 verres à schnaps, 11 verres à apéritif, 10 verres à vin blanc, 8 verres à vin rouge, 8 verres à eau et 13 coupes à champagne.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#907
Een messingen bel met wandbevestiging.
Une sonnette en laiton avec attache murale.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#234
Een luchter van koper en glas met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre et verre à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#213
Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#459
Een vaas, een karaf en zes borrelglaasjes van Booms glas met een verguld decor.
Un vase, une carafe et six verres à liqueur en verre de Boom et décor doré.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#903
Een klein sac-a-perlesluchtertje.
Un petit lustre sac-à-perles.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#546
Een bistrotafeltje met smeedijzeren naaimachine-voet en een witmarmeren blad.
Une table bistrot, pied fabriqué à partir d’un pied de machine à coudre et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 75 cm x 88 cmEstimate: € 40 / 60 -
#208
Een smeedijzeren luchter met zeven lichtpunten, versierd met glazen kralen, geslepen glazen bloemen en vegetatieve motieven.
Un lustre en fer forgé à sept points lumineux, décoration de perles en verre, fleurs en verre taillé et motifs végétaux.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#891
Een vijfarmig koperen luchtertje.
Un petit lustre à cinq bras en cuivre.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#844Berkel
Een winkelweegschaal met bijgevoegde gewichten. Max gewicht 20 kg.
Une balance de magasin avec poids. Max. 20 kg.No longer availableDim. 73 x 68 cmEstimate: € 200 / 240 -
#872
Een porseleinen groep van de Heilige Familie onder stolp. Gemerkt en genummerd.
Un groupe en porcelaine représentant la Sainte Famille. Sous cloche. Marque et numéroté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50 / 70 -
#231
Een verguld koperen luchter met acht lichtpunten in Empirestijl.
Un lustre en cuivre doré à huit points lumineux. Style Empire.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#639
“Compositie in reliëf”. Constructie. Draagt een toeschrijving op verso.
”Composition en relief”. Une construction. Dédicace au dos.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 600 / 800 -
#353Wulf
Een quinton. Met strijkstok.
Un quinton avec archer.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 100 / 120 -
#816
Een gebeeldhouwd eikenhouten halbank in Lodewijk XV-stijl met een opbergvak onder het zitvlak.
Un banc de vestibule en chêne, style Louis XV, siège formant coffre.No longer availableDim. 113 x 129 x 51 cmEstimate: € 100 / 150 -
#771
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vogels op bloeiende takken in cartouches op een achtergrond met geschubd motief. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décor polychrome d’oiseaux sur des branches en floraison en cartouches, sur fond à motif écaillé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 180 / 220 -
#677
Een kleine mahoniehouten desserte met een lade onder het marmeren blad, waarin twee flessenkoelers.
Une desserte en acajou, tiroir sous la tablette en marbre, avec deux refroidisseurs à bouteilles.No longer availableDim. 68 x 70 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#705
Een briljant in gesloten AIG certificaat van 0,51 ct. Kleur D. VS2.
Un brillants dans certificat sous scellé AIG. 0,51 ct. Couleur D. VS2.No longer availableEstimate: € 1400 / 1500 -
#287
Een partij van vijf hoedenvormen.
Un lot de cinq formes à chapeau.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#336
Een XIXe eeuwse scheepskoffer van de HMS Kingston met op de zijpanelen ‘VR’ voor ‘Victoria Regina’ en ‘God save the Queen’. 1842.
Un coffre marin HMS Kingston avec gravures - “VR” pour Victoria Regina et “ God save the queen”. 1842.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#895
Een koperen luchtertje met drie glazen kappen.
Un lustre en cuivre à trois capes.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#434Val St. Lambert
Een lot gekleurd kristal, bestaande uit een roze coupe, een roze vaas en een blauwe vaas. Allen gemerkt.
Un lot de cristal de couleurs, comprenant une coupe rose, un vase rouge et un vase bleu.No longer availableDim. h: 16 & 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#321
“De vos Reinaert”. Een gebeeldhouwd houten beeld.
”Le renard Reinaert”. Une statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#130
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale amethist van ± 15 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et une améthyste centrale de ± 15 ct.No longer availableDim. 14,34 gEstimate: € 1900 / 2000