Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.

Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.

Une lampe à suspendre, style Art Déco, en métal aux barres de verre.
Dim. l:83 cm Ø 30 cm
SKU: 2105190252.
Categories: Glaswerk, Metaal, Verlichting.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #252
Estimate: € 360 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #248

    Een sac-a-perlesluchter met glazen kralen.

    Un lustre sac-à-perles à perles en verre.
    No longer available
    Dim. l: 75 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #231

    Een verguld koperen luchter met acht lichtpunten in Empirestijl.

    Un lustre en cuivre doré à huit points lumineux. Style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #907

    Een messingen bel met wandbevestiging.

    Une sonnette en laiton avec attache murale.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #891

    Een vijfarmig koperen luchtertje.

    Un petit lustre à cinq bras en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #903

    Een klein sac-a-perlesluchtertje.

    Un petit lustre sac-à-perles.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #459

    Een vaas, een karaf en zes borrelglaasjes van Booms glas met een verguld decor.

    Un vase, une carafe et six verres à liqueur en verre de Boom et décor doré.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #904

    Een glazenservies met geslepen decor, bestaande uit 10 borreltjes, 11 aperitiefglaasjes, 10 wittewijnglazen, 8 rodewijnglazen, 8 waterglazen en 13 champagnecoupes.

    Un service de verres à décor taillé, comprenant 10 verres à schnaps, 11 verres à apéritif, 10 verres à vin blanc, 8 verres à vin rouge, 8 verres à eau et 13 coupes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #234

    Een luchter van koper en glas met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en cuivre et verre à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #227

    Een verguld bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten met bloemvormige kapjes en centrale schelpvormige coupe van gesatineerd glas. XIXe eeuw.

    Un lustre en bronze doré à trois doubles points lumineux, capes en forme de fleur et une coupe centrale en vert satiné en forme de coquillage.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #714

    Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.

    Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #217

    Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.

    Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #266

    Een tafel in Louis XV stijl met bronzen beslag en witmarmeren tafelblad.

    Une table style Louis XV à montures en bronze et tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm; b: 106 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #238

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #910

    Een set van vier verschillende kleurloze karaffen.

    Un lot de quatre carafes différentes incolores.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #844
    Berkel

    Een winkelweegschaal met bijgevoegde gewichten. Max gewicht 20 kg.

    Une balance de magasin avec poids. Max. 20 kg.
    No longer available
    Dim. 73 x 68 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #276

    Een tafeltje in Lodewijk XV stijl met bronzen versieringen en een decor met bloemenvaas op het blad.

    Une petite table style Louis XV à montures en bronze et décor d’un vase à fleurs sur la tablette.
    No longer available
    Dim. b: 85 cm; h:73 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #208

    Een smeedijzeren luchter met zeven lichtpunten, versierd met glazen kralen, geslepen glazen bloemen en vegetatieve motieven.

    Un lustre en fer forgé à sept points lumineux, décoration de perles en verre, fleurs en verre taillé et motifs végétaux.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #224

    Een paar gesmeed koperen luchtertjes met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de lustres en fer forgé à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 en 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #901

    Een klein koperen luchtertje met zes lichtpunten.

    Un petit lustre en cuivre à six points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #872

    Een porseleinen groep van de Heilige Familie onder stolp. Gemerkt en genummerd.

    Un groupe en porcelaine représentant la Sainte Famille. Sous cloche. Marque et numéroté.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #865
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.

    Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #546

    Een bistrotafeltje met smeedijzeren naaimachine-voet en een witmarmeren blad.

    Une table bistrot, pied fabriqué à partir d’un pied de machine à coudre et tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm x 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #893

    Een koperen luchtertje met zes kaarsenhouders en twee rijen lampjes en versierd met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en cuivre à six bougeoirs et deux rangées de lampes, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #213

    Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #522

    “Het melkmeisje van Vermeer”. Glasraam in smeedijzeren omlijsting. Met verlichting.

    ”La laitière par Vermeer”. Un vitrail à encadrement en fer forgé. Avec illumination.
    No longer available
    Dim. 62 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #338
    Serano

    Een gitaar.

    Une guitare.
    No longer available
    Dim. l: 93 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #297

    Twee bekers van geslepen rood kristal. Boheems werk.

    Deux coupes en cristal rouge taillé. Travail Bohémien.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #641

    Een paar messingen lampenvoeten in art decostijl met een reliëfdecor van muzikanten.

    Une paire de pieds de lampe en laiton, style Art Déco, décor en relief de musiciens.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #719

    Afrikaans hoogrelief. “Personages”.

    Un haut-relief: “Personnages”.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #279

    Een albasten lamp met een jongetje dat met een kat speelt. Enkele reparaties aan de voet en haarlijnen in de kap.

    Une lampe en albâtre d’un garçon jouant avec son chat. Quelques réparations au pied et cheveux dans la coupole.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #504

    “Vlakkencompostitie”. Olieverf op papier. Zonder signatuur.

    Composition, surfaces planes”. Huile sur papier. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 43,5 x 46,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #336

    Een XIXe eeuwse scheepskoffer van de HMS Kingston met op de zijpanelen ‘VR’ voor ‘Victoria Regina’ en ‘God save the Queen’. 1842.

    Un coffre marin HMS Kingston avec gravures - “VR” pour Victoria Regina et “ God save the queen”. 1842.
    No longer available
    Dim. b: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #179
    Frans Van Leemputten

    “Op de oevers van de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Sur les rives de l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 38,5 cm x 55,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #82
    de Rous

    “Stadszicht bij grijze lucht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue de ville, ciel gris”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #175

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale saffier van ± 2 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct. et un saphir de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 6,64 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #603

    “Meester en leerjongen”. Een groepje van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd.

    ”Maître et apprenti”. Un groupe en ivoire sculptée. Signature à la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More