Similar lots by type
-
#248Een sac-a-perlesluchter met glazen kralen.
Un lustre sac-à-perles à perles en verre.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 100 / 160 -
#231Een verguld koperen luchter met acht lichtpunten in Empirestijl.
Un lustre en cuivre doré à huit points lumineux. Style Empire.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#907Een messingen bel met wandbevestiging.
Une sonnette en laiton avec attache murale.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#891Een vijfarmig koperen luchtertje.
Un petit lustre à cinq bras en cuivre.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#903Een klein sac-a-perlesluchtertje.
Un petit lustre sac-à-perles.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#459Een vaas, een karaf en zes borrelglaasjes van Booms glas met een verguld decor.
Un vase, une carafe et six verres à liqueur en verre de Boom et décor doré.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#904Een glazenservies met geslepen decor, bestaande uit 10 borreltjes, 11 aperitiefglaasjes, 10 wittewijnglazen, 8 rodewijnglazen, 8 waterglazen en 13 champagnecoupes.
Un service de verres à décor taillé, comprenant 10 verres à schnaps, 11 verres à apéritif, 10 verres à vin blanc, 8 verres à vin rouge, 8 verres à eau et 13 coupes à champagne.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#234Een luchter van koper en glas met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre et verre à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#227Een verguld bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten met bloemvormige kapjes en centrale schelpvormige coupe van gesatineerd glas. XIXe eeuw.
Un lustre en bronze doré à trois doubles points lumineux, capes en forme de fleur et une coupe centrale en vert satiné en forme de coquillage.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200 / 240 -
#714Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.
Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#217Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#266Een tafel in Louis XV stijl met bronzen beslag en witmarmeren tafelblad.
Une table style Louis XV à montures en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 79 cm; b: 106 cmEstimate: € 260 / 300 -
#238Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#910Een set van vier verschillende kleurloze karaffen.
Un lot de quatre carafes différentes incolores.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#844BerkelEen winkelweegschaal met bijgevoegde gewichten. Max gewicht 20 kg.
Une balance de magasin avec poids. Max. 20 kg.No longer availableDim. 73 x 68 cmEstimate: € 200 / 240 -
#276Een tafeltje in Lodewijk XV stijl met bronzen versieringen en een decor met bloemenvaas op het blad.
Une petite table style Louis XV à montures en bronze et décor d’un vase à fleurs sur la tablette.No longer availableDim. b: 85 cm; h:73 cmEstimate: € 260 / 280 -
#208Een smeedijzeren luchter met zeven lichtpunten, versierd met glazen kralen, geslepen glazen bloemen en vegetatieve motieven.
Un lustre en fer forgé à sept points lumineux, décoration de perles en verre, fleurs en verre taillé et motifs végétaux.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#224Een paar gesmeed koperen luchtertjes met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de lustres en fer forgé à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 en 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#901Een klein koperen luchtertje met zes lichtpunten.
Un petit lustre en cuivre à six points lumineux.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#872Een porseleinen groep van de Heilige Familie onder stolp. Gemerkt en genummerd.
Un groupe en porcelaine représentant la Sainte Famille. Sous cloche. Marque et numéroté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50 / 70 -
#865Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#546Een bistrotafeltje met smeedijzeren naaimachine-voet en een witmarmeren blad.
Une table bistrot, pied fabriqué à partir d’un pied de machine à coudre et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 75 cm x 88 cmEstimate: € 40 / 60 -
#893Een koperen luchtertje met zes kaarsenhouders en twee rijen lampjes en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en cuivre à six bougeoirs et deux rangées de lampes, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#213Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#522“Het melkmeisje van Vermeer”. Glasraam in smeedijzeren omlijsting. Met verlichting.
”La laitière par Vermeer”. Un vitrail à encadrement en fer forgé. Avec illumination.No longer availableDim. 62 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#338SeranoEen gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50 / 60 -
#297Twee bekers van geslepen rood kristal. Boheems werk.
Deux coupes en cristal rouge taillé. Travail Bohémien.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#641Een paar messingen lampenvoeten in art decostijl met een reliëfdecor van muzikanten.
Une paire de pieds de lampe en laiton, style Art Déco, décor en relief de musiciens.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 260 / 300 -
#719Afrikaans hoogrelief. “Personages”.
Un haut-relief: “Personnages”.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 60 / 80 -
#279Een albasten lamp met een jongetje dat met een kat speelt. Enkele reparaties aan de voet en haarlijnen in de kap.
Une lampe en albâtre d’un garçon jouant avec son chat. Quelques réparations au pied et cheveux dans la coupole.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#504“Vlakkencompostitie”. Olieverf op papier. Zonder signatuur.
Composition, surfaces planes”. Huile sur papier. Pas de signature.No longer availableDim. 43,5 x 46,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#336Een XIXe eeuwse scheepskoffer van de HMS Kingston met op de zijpanelen ‘VR’ voor ‘Victoria Regina’ en ‘God save the Queen’. 1842.
Un coffre marin HMS Kingston avec gravures - “VR” pour Victoria Regina et “ God save the queen”. 1842.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#179Frans Van Leemputten“Op de oevers van de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Sur les rives de l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38,5 cm x 55,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#82de Rous“Stadszicht bij grijze lucht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de ville, ciel gris”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#175Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale saffier van ± 2 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct. et un saphir de ± 2 ct.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#603“Meester en leerjongen”. Een groepje van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
”Maître et apprenti”. Un groupe en ivoire sculptée. Signature à la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 100 / 120

