Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.

Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.

Une lampe à suspendre, style Art Déco, en métal et barres de verre.
Dim. l: 83 cm Ø 30 cm
SKU: 2105190253.
Categories: Glaswerk, Metaal, Verlichting.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #253
Estimate: € 360 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #238

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #459

    Een vaas, een karaf en zes borrelglaasjes van Booms glas met een verguld decor.

    Un vase, une carafe et six verres à liqueur en verre de Boom et décor doré.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #213

    Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #872

    Een porseleinen groep van de Heilige Familie onder stolp. Gemerkt en genummerd.

    Un groupe en porcelaine représentant la Sainte Famille. Sous cloche. Marque et numéroté.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #714

    Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.

    Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #901

    Een klein koperen luchtertje met zes lichtpunten.

    Un petit lustre en cuivre à six points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #234

    Een luchter van koper en glas met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en cuivre et verre à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #903

    Een klein sac-a-perlesluchtertje.

    Un petit lustre sac-à-perles.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #546

    Een bistrotafeltje met smeedijzeren naaimachine-voet en een witmarmeren blad.

    Une table bistrot, pied fabriqué à partir d’un pied de machine à coudre et tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm x 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #844
    Berkel

    Een winkelweegschaal met bijgevoegde gewichten. Max gewicht 20 kg.

    Une balance de magasin avec poids. Max. 20 kg.
    No longer available
    Dim. 73 x 68 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #231

    Een verguld koperen luchter met acht lichtpunten in Empirestijl.

    Un lustre en cuivre doré à huit points lumineux. Style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #891

    Een vijfarmig koperen luchtertje.

    Un petit lustre à cinq bras en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #865
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.

    Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #227

    Een verguld bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten met bloemvormige kapjes en centrale schelpvormige coupe van gesatineerd glas. XIXe eeuw.

    Un lustre en bronze doré à trois doubles points lumineux, capes en forme de fleur et une coupe centrale en vert satiné en forme de coquillage.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #208

    Een smeedijzeren luchter met zeven lichtpunten, versierd met glazen kralen, geslepen glazen bloemen en vegetatieve motieven.

    Un lustre en fer forgé à sept points lumineux, décoration de perles en verre, fleurs en verre taillé et motifs végétaux.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #224

    Een paar gesmeed koperen luchtertjes met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de lustres en fer forgé à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 en 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #904

    Een glazenservies met geslepen decor, bestaande uit 10 borreltjes, 11 aperitiefglaasjes, 10 wittewijnglazen, 8 rodewijnglazen, 8 waterglazen en 13 champagnecoupes.

    Un service de verres à décor taillé, comprenant 10 verres à schnaps, 11 verres à apéritif, 10 verres à vin blanc, 8 verres à vin rouge, 8 verres à eau et 13 coupes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #217

    Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.

    Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #276

    Een tafeltje in Lodewijk XV stijl met bronzen versieringen en een decor met bloemenvaas op het blad.

    Une petite table style Louis XV à montures en bronze et décor d’un vase à fleurs sur la tablette.
    No longer available
    Dim. b: 85 cm; h:73 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #266

    Een tafel in Louis XV stijl met bronzen beslag en witmarmeren tafelblad.

    Une table style Louis XV à montures en bronze et tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm; b: 106 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #910

    Een set van vier verschillende kleurloze karaffen.

    Un lot de quatre carafes différentes incolores.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #893

    Een koperen luchtertje met zes kaarsenhouders en twee rijen lampjes en versierd met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en cuivre à six bougeoirs et deux rangées de lampes, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #248

    Een sac-a-perlesluchter met glazen kralen.

    Un lustre sac-à-perles à perles en verre.
    No longer available
    Dim. l: 75 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #907

    Een messingen bel met wandbevestiging.

    Une sonnette en laiton avec attache murale.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #334
    S. Meskens

    “Oude visser”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1977.

    ”Vieux pêcheur”. Huile sur carton. Signé et daté 1977.
    No longer available
    Dim. 40 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #424
    Leonor Fini

    “Vrouwenportret”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Un portrait de femme”. Une lithographie. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #814

    Twee Afrikaanse hoogreliëfs van personages.

    Deux haut-reliefs africaines de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #123

    Een handgemaakte scheepsmaquette van een XIXe eeuwse klipper.

    Une maquette marine faite main d’un clipper du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 83 h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #862

    Een antieke gebeeldhouwd eikenhouten wieg. Als plantenbak met zinken recipiënt.

    Un berceau en chêne sculpté antique. Transformé en bac pour plantes avec un récipient en zinc.
    No longer available
    Dim. l: 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #813

    Een kom van blauw en wit Chinees porselein op onderschotel. Bakfout.

    Un bol en porcelaine chinoise bleue et blanche, avec sous-plat. Défaut à la cuisson.
    No longer available
    Dim. diam: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #516
    Kashmir

    Een Oosters tapijt van katoen en zijde.

    Un tapis d’Orient en coton et soie.
    No longer available
    Dim. 180 x 126 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #596
    330 x 210 cm

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 330 x 210 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #486

    Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.

    Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #150

    Een 18 karaats wit en roze gouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.

    Une bague en or blanc et rose 18 ct en forme de fleur sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct.
    No longer available
    Dim. 6,33g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #14
    Kurt Peiser
    Period: 1887-1962

    “Pêcheurs au repos”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.

    ”Pêcheurs au repos”. Une eau-forte. Signée dans et hors la planche.
    No longer available
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #776

    Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.

    Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm x b: 101 cm
    Estimate: € 220 / 240
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More