Similar lots by type
-
#227Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles à six lumières ornées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 250 -
#221Een paar lampenvoeten in de vorm van bronzen plaquettes met een gestileerd reliëfdecor van muzikanten. Zonder kappen.
Paire de pieds de lampe formés de plaquettes en bronze représentant des musiciens stylisés. Sans abat-jour.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 330 / 400 -
#797Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#36Een klein rond hallantaarntje van messing en glas.
Petite lanterne de vestibule en laiton et verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#336Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Grand candélabre en métal, monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30 / 40 -
#219Een paar wandlantaarns van messing en koper.
Paire de lanternes murales en laiton et cuivre.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 450 / 500 -
#768Een smeedijzeren luchter met gekleurde glazen coupe. Gemerkt.
Lustre en fer forgé à coupe en verre coloré. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#363Een getorste houten staande lamp, versierd met gesculpteerde bloemetjes.
Lampadaire en bois torsadé décoré de petites fleurs sculptées.No longer availableDim. h: 163 cmEstimate: € 40 / 60 -
#784Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#815Een paar lampenvoeten van onyx en messing.
Paire de pieds de lampes en onyx et laiton.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#796Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#266Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
Paire de lanternes en fonte et cuivre.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#308Een lampenvoet van blauw en wit Italiaans aardewerk.
Pied de lampe en faïence italienne bleue et blanche.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 25 / 35 -
#147Een lamp van meerkleurig Duits porselein met personages tijdens de oogst. Gemerkt onderaan.
Lampe en porcelaine polychrome allemande décorée de personnages à la moisson. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#754Een staande lamp van gedraaid notenhout.
Lampadaire en noyer torsadé.No longer availableDim. h: 172 cm (m.k)Estimate: € 40 / 60 -
#382Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Candélabre d’église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 180 / 220 -
#832Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre massif en métal. Monté en lampe.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#834Een staande lamp van onyx en messing.
Lampadaire en onyx et laiton.No longer availableEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#623Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels in bloeiende struiken en het deksel getooid met een tempelleeuw.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et d’arbustes fleuris. Fretels en forme de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#783Een ovale kersenhouten tafel met vijf bijpassende stoelen met groen fluwelen zit. Met verlengblad.
Une table ovale en merisier avec cinq chaises assorties avec assise en velours vert. Avec rallonge.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1Een papegaai van meerkleurig geglazuurd aardewerk. binnenin gemerkt.
Perroquet en faïence polychrome. Marque à l’intérieur.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 130 -
#718C. Mahillon, BruxellesEen ventieltrombone, medio jaren ‘50.
Trombone à ventile des années 1950.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#96Een mooi versierde Zaanse klok. Met gewichten.
Pendule murale dite Zaanse klok, travail récent mais joliment décorée. Avec poids.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#187Marcel Taton“Oh...Ange”. Bronzen beeld.
“Oh...Ange”. Sculpture en bronze.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 400 / 600 -
#648Een gebeeldhouwd hardhouten sokkel op drie poten en met rond blad van cloisonné.
Tabouret en bois dur sculpté sur tripode et avec tablette ronde cloisonnée.No longer availableDim. h: 91; Ø: 43 cmEstimate: € 300 / 350 -
#342Een ovale verguld houten spiegel.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#728Messingen telescoop met extra lens en op smeedijzeren voetstuk. In oorspronkelijke grenenhouten koffer.
Télescope en laiton avec lentille supplémentaire et sur piétement en fer forgé. Dans le coffre d’origine en sapin.No longer availableDim. L. 81 cmEstimate: € 200 / 300 -
#334Al. De Dobbelaer“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 24/06/81. Klein gaatje links bovenaan.
“Paysage boisé”. Huile sur toile. Signée et datée 24/6/81. Petit trou vers le haut.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#209Een driedelig klokstel van verguld brons en roodgeglazuurd aardewerk, waarbij de pendule versierd met twee saters en de kandelaars met engelenkopjes.
Garniture de cheminée en bronze doré et faïence rouge dont une pendule décorée de satyres et deux candélabres aux têtes d’angelots.No longer availableDim. h: 69 & 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#465Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux différents alliances en or jaune 18 K.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 150 / 200

