Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een hangvitrine van gefineerd hout.

Een hangvitrine van gefineerd hout.

Vitrine à suspendre en bois de placage.
Dim. b: 68 cm
SKU: 2405160795.
Category: Meubel.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #795
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #725

    Een salongarnituur van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, bestaande uit en zitbank, vier stoelen, een armstoel en een bijzetmeubeltje met een lade en een marmeren blad.

    Garniture de salon en bois patiné blanc de style Louis XVI comprenant d’un canapé, quatre chaises, un fauteuil et un meuble d’appoint à un tiroir et à tablette en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #715

    Een dubbelzijdig bureau van mahoniehout. Het blad bekleed met vachette. XIXe eeuw.

    Bureau à double face en acajou. Tablette recouverte de vachette. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 120 x 150 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #797

    Een mahoniehouten boekenrekje in twee niveaus. Op wieltjes.

    Etagère à livres en acajou à deux niveaux. Sur roulettes.
    No longer available
    Dim. h:70 cm.
    Estimate: € 40 / 60
  • #730

    Zes stoelen van witgepatineerd hout.

    Six chaises patinées blanches.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #435
    Arkana

    Vier vintage, zogenaamde ‘Tulip chairs’ van wit kunststof naar ontwerp van Eero Saarinen met een bruin stoffen bekleding. Omstreeks 1970. Gemerkt. We voegen er een verlengbare witte tafel op centrale poot aan toe.

    Quatre Tulip Chairs en plastique blanc par Eero Saarinen. Siège recouvert de tissu brun. Vers 1970. Nous ajoutons une table ronde à rallonges sur pied central dans le même style
    No longer available
    Estimate: € 350 / 550
  • #197

    Een eikenhouten hangvitrine. Omstreeks 1750.

    Vitrine à suspendre en chêne. Vers 1750.
    No longer available
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #785

    Een hangvitrine van gesculpteerd eikenhout met twee zuilen op de hoekstijlen, een lade en bekroond met een schelpmotief.

    Vitrine à suspendre en chêne sculpté ornée de deux colonnettes sur les coins, ouvrant à un tiroir et surmontée d’une coquille.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #760

    Zes stoelen van gesculpteerd hout in Lodewijk XVI-stijl met imitatielederen bekleding.

    Six chaises en bois sculpté de style Louis XVI recouvertes de simili.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #638

    Een Chinees kastje van gelakt hout met twee deuren onder een lade, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.

    Petite armoire chinoise en bois laqué ouvrant à deux portes en dessous d’un tiroir. Décor de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. b: 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #665

    Een klein notenhouten kaptafeltje in Lodewijk XVI-stijl met een marmeren blad en vier gecanneleerde poten in H-verbinding. We voegen er een eikenhouten art deco stoel met gecanneerde zit aan toe.

    Petite coiffeuse en noyer de style Louis XVI à tablette en marbre et à quatre pieds cannelés à entretoise en H. Nous ajoutons une chaise art déco à siège cannée.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #788

    Een bijzettafeltje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl.

    Table d’appoint en noyer sculpté de style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #755

    Een bridgetafeltje met sober inlegwerk en een geparketteerde klapblaadjes.

    Table à bridge incrustée et parquettée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #777

    Twee fauteuils en cabriolet in Lodewijk XV-stijl van beige en goudgepatineerd hout, bekleed met tapisserie.

    Deux fauteuils et un cabriolet de style Louis XV en bois beige et doré, recouverts de tapisserie.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #796

    Een bijzetmeubeltje van gefineerd hout in Transitionstijl met vijf laden en versierd met bloemenmarqueterie.

    Meuble d’appoint en bois de placage de style Transition ouvrant à cinq tiroirs et décoré de marquetterie florale.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #794

    Een klein bijzetmeubeltje met gedraaide poten, een dwarsverbinding en een roze marmeren blaadje. Lade ontbreekt.

    Petit meuble d’appoint aux pieds tournés à entretoise et à tablette en marbre rose. Le tiroir manque.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #643

    Een commode in Lodewijk XVI-stijl van gefineerd hout met drie laden, versierd met inlegwerk en een marmeren blad. XIXe eeuw.

    Commode de style Louis XVI en bois de placage à trois tiroirs, avec incrustations et tablette en marbre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 115 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #445

    Een bonheur du jour van gefineerd hout. Het klapblad versierd met bloemenmarqueterie. XIXde eeuw.

    Bonheur du jour en bois de placage. L’abattant décoré de marqueterie florale. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #25

    Twee stoelen van witgepatineerd hout met beige stoffen bekleding.

    Deux chaises en bois laqué blanc recouvert de tissu beige.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #676

    Een partiturenmeubeltje met vier niveaus in Napoleon III-stijl.

    Meuble à partitions à quatre niveaux. Napoléon III.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #420

    Een wandconsole van verguld hout en plaaster in Lodewijk XIV-stijl met een marmeren blad en bijbehorende spiegel.

    Console murale en bois doré et plâtre de style Louis XIV. Tablette en marbre et miroir assorti.
    No longer available
    Dim. h: 190 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #781

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #651

    Een eettafel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl met zes bijbehorende stoelen met gecanneerde rug. Schade aan het vlechtwerk.

    Table à dîner en chêne sculpté de style Louis XV et six chaises assorties aux dossiers cannés. Cannage usé.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #196

    Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout in Renaissancestijl. We voegen er twee stoelen in dezelfde stijl met afwijkende bekleding aan toe.

    Quatre chaises en chêne sculpté de style renaissance. Nous ajoutons deux chaises du même style mais recouvertes différemment.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #793

    Een houten bijzetmeubeltje met twee laden in Régencestijl.

    Meuble d’appoint ouvrant à deux tiroirs de style Régence.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #151

    Drie musicerende engeltjes van donkergepatineerd brons op marmeren sokkels.

    Trois angelots musiciens en bronze à patine foncée sur socles en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #202
    Hendrik Frans De Cort
    Period: 1742-1810

    “Zicht op het Minderbroederskerkhof te Antwerpen”. Olieverf op paneel.

    “Vue du cimetière de l’Eglise des Frères Mineurs à Anvers”. Huile sur panneau. Attribué. Hendrik De Cort a exécuté plusieurs représentations des remparts d’Anvers. L’Eglise des Frères Mineurs fut démoli quelques années après.
    No longer available
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #653

    Drie messingen kandelaars in Renaissancestijl, waarvan twee een paar vormen. Gemonteerd als elektrische schemerlampen.

    Trois candélabres en laiton de style Renaissance dont deux formant une paire. Montés à l’électricité.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #468

    Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout.

    Masque africain en bois polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 8à
  • #682

    Een lot van vijf oude Congolese speren en twee sikkels.

    Lot de cinq lances congolaises anciennes et deux haches.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #767

    Een paar messingen kandelaars met getorste schachten en telkens drie klauwpootjes in Gotische stijl, XIXde eeuw. Evenals een godslamp van verzilverd metaal.

    Paire de candélabres en laiton aux fûts torsadés et chaque fois trois pieds griffes de style Gothique. XIXe siècle. Nous ajoutons une lampe de sanctuaire en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #189
    Walter Vaes
    Period: 1882 -1985

    “Binnenschip” & “Hoevezicht met figuren”. Twee etsen. De eerste gesigneerd buiten de plaat.

    “Péniche” et “Paysage à la ferme animé”. Deux eaux-fortes. La première signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 12 & 12 x 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #288

    Een verguld metalen sigarettenhouder in de vorm van een wereldbol op onyxen voet.

    Présentoir à cigarettes en métal doré en forme d’une globe sur base en onyx et cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #467

    Twee designschotels van geblazen Muranoglas. Jaren ‘60.

    Deux coupes design en verre de Murano soufflé. Années 60.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #299

    “Paarden”. Drie gravures naar Vernet.

    “Chevaux” Trois gravures d’après Vernet.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #343

    Een lot kristal, bestaande uit een vaas met rode fries, versierd met een rozendecor, een kleurloze asbak en een coupe.

    Lot de cristaux comprenant un vase taillé aux frise de fleurs sur fond rouge, un cendrier et une coupe incolores.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #407

    Een schotel van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt ‘LPK’. Omstreeks 1800.

    Plat en faïence bleue et blanche. Marque LPK au verso. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 cm
    Estimate: € 5à / 80
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More