#80
Een 18 karaats geel gouden herenring bezet met één diamant van ± 0,50 ct.
Une bague pour homme en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 8,02 gEstimate: € 550 / 650 -
#62
“Au lac Siljan”. Een ets. Gemonogrammeerd F.T. en gedateerd 1874 binnen de plaat.
“Au lac Siljan”. Une eau-forte. Monogramme F.T. et datée 1874 dans la planche.No longer availableDim. 17 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#828
#43
“Meisje met hond”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk.
”Jeune fille et chien”. Un groupe en faïence italienne polychrome.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#656
Een eikenhouten kast met een gemoulureerde deur. Tijdperk Régence.
#763
Een lot van drie poppen, waarbij twee Thaise en één met porseleinen hoofdje.
Un lot de trois poupées, dont deux thaïs et une avec une tête en porcelaine.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#456
Een voetbankje van kamelenleer en hout.
#362
Een lot van vier verschillende zilveren doosjes.
#318Wulf
Een quinton. Met strijkstok.
Un quinton. Avec archer.No longer availableDim. l: 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#844Berkel
Een winkelweegschaal met bijgevoegde gewichten. Max gewicht 20 kg.
#66
Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
Un fauteuil sculpté style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#873
Twee houten sigarenvormen.
Deux formes à cigares en bois.No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 40 / 50