Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder glazen stolp.

Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder glazen stolp.

Une Sainte Famille de biscuit multicolore sous cloche en verre.
Dim. h: 40 cm
SKU: 2710200614.
Category: Biscuit.
Auction day: 28 October 2020 19:00
Catalogue #614
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #83

    “Moeder met kinderen”. Een biscuit groep. Oostenrijk. Schilfer aan de basis.

    Mère avec enfants . Groupe en biscuit. Autriche. Eclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #779
    Capodimonte

    “De schrijver”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.

    “L’écrivain”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. en bon état.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #769

    Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Une collection de figurines de biscuits multicolores.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #760
    Goebel, Germany

    “Eendenmoedertje” & “Hello”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel.

    “Mère canard” et “Hello”. Deux statuettes en biscuit polychrome d’après un modèle de M.I. Hummel.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #780
    Capodimonte

    “Man met hond”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.

    “Homme et chien”. statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. En bon état.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #93

    “Jongetje en meisje met speelgoedwagentje”. Twee beeldjes van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt.

    Garçon et fille avec chariot . Deux figurines monochromes en biscuit blanc. Marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #727
    Goebel, Germany

    “Make a wish”. Ee beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 475. Gemerkt.

    Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 475. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #268
    Capodimonte

    “Moeder met kind”. Een beeld van meerkleurig Italiaans biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin.

    Mère avec enfant . Une sculpture de biscuit italien multicolore dessinée par Vittorio Sabadin.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #717
    Goebel, Germany

    “Farewell”. Ee beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 65/1. Gemerkt.

    Farewell . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 65/1. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #707
    Goebel, Germany

    “Make a wish”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 415. Gemerkt.

    Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 415. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #437
    Goebel, Germany

    “What’s new?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr.418. Gemerkt.

    Quoi de neuf? . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 418. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 60 / 70

Other lots in this auction

  • #345

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale gele diamant van +- 0,65 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct. Et un diamant jaune central de + - 0,65 ct.
    No longer available
    Dim. 6,60 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #632

    Een lot Venetiaans glaswerk, bestaande uit een vaasje en drie presse-papiers met inclusies. Kleine beschadiging aan het vaasje

    Lot de verres vénitiens dont un vase et trois presse-papier aux inclusions. Petits dégâts au vase.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 23 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #531

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de faisans. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #318
    Willy Vandersteen

    “Suske en Wiske Collectie”. Ed. Lekturama. Gebonden albums, volgens de nummering van de gekleurde reeks, dus vanaf nr. 67 tot nummer 252 en verder 262 t.e.m. 268. Het album 179/182 ontbreekt. Inbegrepen het Introductie-album Het Spaanse Spook (1988), daaraan toegevoegd: “Suske en Wiske Originele Verhalen”, introductie-album met Rikki en Wiske en Op het Eiland Amoras (Lekturama 2001). Totaal 51 albums.

    “Suske en Wiske Collectie”. Ed. Lekturama. 51 albums reliés.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #526
    Louis de Poortere

    Een mechanisch geknoopt wollen karpet met een decor van ruiters.

    Carpette mécanique en laine à décor de cavaliers.
    No longer available
    Dim. 190 x 140 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #241
    Hermes, Paris

    Een foulard van zijde.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #115

    Een 14 karaats geel gouden in filigraan bewerkte gebedskoker.

    Une boîte cylindrique de prière en filigrane en or jaune 14 carats.
    No longer available
    Dim. 26,45 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #355

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et de rubis d'un poids combiné de + - 3 ct.
    No longer available
    Dim. 4,77 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #244

    Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.

    Un miroir rectangulaire en bois partiellement patiné bleu et clouté de laiton.
    No longer available
    Dim. 99 x 68 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #776

    Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.

    Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 126 x 108 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #689
    J. Megens

    “Platbodem met zijzwaarden”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.

    “Péniche aux ailes de dérive”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #316

    Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.

    Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 148 x 105 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More