Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Slijtage. Omstreeks 1800.
Een heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Slijtage. Omstreeks 1800.

Een heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Slijtage. Omstreeks 1800.

Sculpture en bois polychrome représentant un saint. Vers 1800. Usures.
Dim. h: 77 cm
SKU: 1312160657.
Categories: Beeld, XIXe eeuw.
Auction day: 14 December 2016 19:00
Catalogue #657
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #988

    Een Franse buffetkast met twee paneeldeuren en twee laden naast een kleine centrale lade. XIXe eeuw.

    Buffet français à deux portes aux panneaux et à deux tiroirs flanquant un troisième plus petit. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 165 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #926

    Een sobere eikenhouten tweedeursgarderobe met drie laden onderaan. XIXe eeuw.

    Garde-robe rustique à deux portes en chêne à trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 185 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #643

    Een tweedeurskast van gesculpteerd hout. XIXe eeuw.

    Armoire à deux portes en bois sculpté. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #1090

    Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een haan.

    “Coq”. Sculpture de jardin en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #591

    Een beeld van een bisschop van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1800.

    Sculpture représentant un évêque en chêne sculpté. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #965

    “Putti met ram”. Een groep van bruingepatineerd terracotta.

    “Putti au bélier”. Groupe en terre cuite brune.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #217

    “Een kinderbuste in oud-Romeinse stijl van wit marmer en verguld brons.

    Buste d’enfant de style romain en marbre blanc et bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #781

    Een putto van bruingepatineerd plaaster. Kleine letsel. Vroeg XXe eeuw.

    Putto en plâtre à patine brune. Petits usures. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #1124

    Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.

    Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #204

    “Idyllisch landschap.” Een wandtapijt. XIXe eeuw.

    “Paysage idyllique”. Tapisserie du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #621

    Een paar boekensteunen van gesculpteerd albast in de vorm van een kaketoe.

    Paire de serre-livres en albâtre sculpté en forme de cacatoès.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #223
    Mont Joye - Legras & Cie.

    Een siervaasje van kleurloos glas met een met zuur geëtst, handgeschilderd en geëmailleerd decor van een bloem. Onderaan gemerkt. Frankrijk, omstreeks 1890.

    Vase décoratif en verre incolore gravé à l’eau forte et décoré d’une fleur peinte à la main et émaillée. Marque sous la base. France, vers 1890.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #658

    Een buste van donkergepatineerd gips. Gesigneerd “C. Meunier”.

    Buste en plâtre à patine foncée. Signé C. Meunier.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #593
    Dominique Van den Bossche
    Period: 1854 - 1906

    Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.

    Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #925

    Een kommetje van capucineporselein met binnenin een meerkleurig decor van bloemen. XIXe eeuw. Kleine schilfer onderaan.

    Bol en porcelaine capucine, l’intérieur à décor famille rose de fleurs. XIXe siècle. Petit éclat au bord inférieur.
    No longer available
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #395

    “Hengst”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel.

    “Etalon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #995

    Een Engelse bibliotheek-secretaire van mahoniehout met onderaan twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Bibliothèque-secrétaire anglais en acajou, le bas à deux portes pleines en dessous de l’abattant. Le haut à deux portes vitrées.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #801

    Een serie van drie verschillende eenden van zwartgepatineerd brons.

    Suite de trois canards différents en bronze à patine noire.
    No longer available
    Dim. h: 49 - 53 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #947

    “Jongen met pijp”. Een beeld van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.

    “Garçon à la pipe”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #623

    Een leeuw van gebeeldhouwd marmer met glazen oogjes.

    Lion en marbre sculpté aux yeux en verre.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #813

    Een rond bijzettafeltje van mahoniehout. Engels werk, XIXe eeuw.

    Guéridon rond en acajou. Travail anglais, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #427

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Bouddha debout en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #966

    Een eikenhouten commode met drie laden met koperen sleutelgaten en handvatten. XIXe eeuw.

    Commode en chêne ouvrant à trois tiroirs aux serrures et anses en cuivre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 124 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #957

    “Harlekijnen met een fruitschaal”. Een groep van donker- en goudgepatineerd brons op een groen marmeren sokkel.

    “Arlequins à la coupe de fruits”. Groupe en bronze à patine foncé et doré sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #735
    Ethiopie

    Zeventien verschillende oorhangers van 10 ‰ zilver. Ter plaatse aangekocht in 1986.

    Dix-sept différentes boucles d’oreilles en “argent” 10‰. Achetées sur place en 1986.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #60

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een camee.

    Bague en or jaune 18 ct sertie d’un camée.
    No longer available
    Dim. 4,90 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #750
    Mapuche indianen

    Twee halssnoeren met hangers, twee broches, een paar oorbellen en een speld met een munt van 925 ‰ zilver. Ter plaatse gekocht.

    Deux colliers aux pendentifs, deux broches, une paire de boucles d’oreilles et une épingle avec pièce de monnaie en argent 925‰. Achetés sur place.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #1020
    Stein

    Drie bierpullen van porselein met tinnen deksels. Voor de Dortmunder Union-Brauerei. Met Jahreskrug 1984, 1988 en een Vfl Bochum Jahreskrug 1989.

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Dim. H. 29,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #780
    Latijns Amerika

    Twee halssnoeren van verschillende soorten zaden. Ter plaatse aangekocht. We voegen er nog twee halssnoeren met half edelstenen aan toe.

    Deux colliers en différentes sortes de graines. Achetés sur place. Nous ajoutons deux colliers en pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #254
    Rik Verheyden

    “Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1932.

    “Intérieur d’Eglise”. Huile sur toile. Signée et datée 1932.
    No longer available
    Dim. 68 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #270

    Een 14 karaats wit gouden halve trouwring bezet met briljanten van ± 0,20 ct.

    Demi alliance en or blanc 14 ct sertie de brillants de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,70 g
    Estimate: € 240 / 300
  • #1047
    Stein

    Drie bierpullen van aardewerk met tinnen deksel. Eén met een drinker in reliëf in groentinten, onderaan gemerkt Gouda (H. 15 cm). Eén met historische figuren, getiteld “Patricier”, onderaan gemerkt C.J. (H. 16,5). Eén in de vorm van een Lederhosen in lichtblauw (H. 17 cm).

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #1118
    Daum, France

    Een lot kristal, bestaande uit zes aperitiefglaasjes en twee dekseldoosjes met bloemen in reliëf op het deksel. Allen gesigneerd onderaan.

    Lot de cristaux comprenant six verres à apéritif et deux boîtes décorées de fleurs en relief. Chaque pièce signée sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #126
    Alka

    Een paar tweeledige kandelaars met drie lichtpunten van wit porselein. Onderaan gemerkt. In de vorm van een putti bij een boomstam.

    Paire de candélabres en deux parties et à trois lumières en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base. Formés par des putti à la base d’arbustes.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #605

    Twee verschillende parelhalssnoeren van rooskleurige koraal.

    Deux colliers de perles en corail rose.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #790

    Zes verschillende halssnoeren van hematiet en één armband zonder slot. We voegen er nog vier grote losse stenen aan toe.

    Six différents colliers en hématite et un bracelet sans fermoir. Nous ajoutons quatre grandes pierres dépareillées.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More