#223Lladro‘Teruko’, een Lladro beeld, modelnummer 1451 in originele verpakking.
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
#103Lladro Society‘Pocket Full Of Wishes’, een Lladro beeld, modelnummer 07650 in originele verpakking.
'Pocket Full Of Wishes', a Lladro figurine, model number 07650 in original packaging.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#171G. FieravinoEen art deco vaas met decor van narcissen en gecraqueleerde achtergrond.
An Art Deco vase with a decoration of daffodils and a crackled background.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 220 / 280 -
#537Een paar aardewerken rode en grijze balusters.
#434Een Perzisch handgeknoopte loper.
#344LumioEen industriële stijl kunststoffen hanglamp.
An industrial style plastic pendant lamp.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#508JunghansEen houten schouwklok, gemerkt Junghans.
#153DelvauxEen beige handtas model “Macao”. Gemerkt. Deze tas kan cross-body gedragen worden.
#114Pieter Gorus“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#308Een gesculpeteerd eikenhouten kistje.
An oak wood carved box.No longer availableDim. 40x40x18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#207Roger GuerinPeriod: 1896-1954Een meerkleurige vaas uit geglazuurd grès flammé steengoed.
A multicolored vase made of glazed flambé stoneware.No longer availableDim. 27 x 28cmEstimate: € 150 / 200