#20Een 18 kt geelgouden kruisvormige hanger bezet met een cabochon.
An 18kt yellow gold cross-shaped pendant set with a cabochon.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 230 / 280 -
#348Een messingen schouwklok met maritiem thema zijnde een beeld van een jongen met visnet, vissen en peddels.
#489Een moderne schildersezel in beukenhout.
#477“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
#84‘Schaatspret’, olieverf op paneel in vergulde kader, draagt handtekening links onderaan.
#149‘Préhistorisch tafereel’, olieverf op doek met de voorstelling van een eetfestijn aan de grot.
#105Een 18 kt geelgouden kleine zakhorloge.
#38Een marionet uit een poesjenellentheater vervaardigd uit hout, stof en metaal.
A marionette made of wood, fabric, and metal from a Punch and Judy theater.No longer availableDim. h 96 cmEstimate: € 40 / 60 -
#583Een grote schotel in geglazuurd aardewerk.
#24Een lot van 4 miniatuur schilderijtjes, 3 van een dame en 1 van een koppel.
#597Een grote kleurloze glazen vaas.
#34Een lot van 4 handbeschilderde damesminiatuurtjes in vierkante en rechthoekige kadertjes.
A lot of 4 hand-painted miniature portraits of women in square and rectangular frames.No longer availableDim. h 12.5 x b 10,5 cmEstimate: € 60 / 80