#101“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Le reveil." A patinated bronze sculpture on a marble pedestal. Signed.No longer availableDim. 75cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#93Lladro Society‘A Wish Come True’, een Lladro beeld, modelnummer 07676 in originele verpakking.
"A Wish Come True", a Lladro figurine, model number 07676 in original packaging.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#484“Onze-Lieve-Vrouw van Altijddurende Bijstand”. Een print papier.
#164Een grote zwart marmeren schouwklok met 2 bijbehorende sierstukken.
#180Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.77 ct.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 900 / 1000 -
#339“Abstract stilleven.” Olieverf op doek. Slijtage.
#543Een viool met koffer ter restauratie, binnenin draagt deze een etiket waarop vermeld Antonio Stradivarius. Slijtage.
A violin with case for restoration, inside it bears a label stating Antonio Stradivarius. Wear.No longer availableDim. l 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#447Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#256Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#25Een oude ovalen tafelspiegel op voet met een kammenbakje.
#489Een moderne schildersezel in beukenhout.
A modern painting easel in beech wood.No longer availableDim. h 180 cmEstimate: € 80 / 120