#221A. Moreau‘Broer en zus’, een bronzen beeld op marmeren sokkel van een jongen die zijn zusje draagt, naar Moreau.
#114Pieter Gorus“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#478Een bronzen groep muzikanten. Senegal.
#93Lladro Society‘A Wish Come True’, een Lladro beeld, modelnummer 07676 in originele verpakking.
"A Wish Come True", a Lladro figurine, model number 07676 in original packaging.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#102Een groot patineerd sierschild met een reliëfdecor van een classicistisch slagveld. Vlag met opschrift “Dei Gratia’.
A large patinated decorative shield with a relief decoration of a classical battlefield. Flag with the inscription "Dei Gratia".No longer availableDim. Ø83cmEstimate: € 200 / 300 -
#306Een opvouwbare vintage brancard met aluminium frame en houten handvaten.
#570Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een robijn +- 0,20 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.20 ct. in total, and a ruby weighing approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 500 / 600 -
#450Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#267Een wit porseleinen lamp met zwanenhandgreep. 78cm met kap.
#447Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#374Rik PootPeriod: 1924-2007“Bloeddonor”. Een litho op papier, gesigneerd en genummerd 40/50. Gedateerd 1988. Label verso met opschrift.
"Blood donor". Lithograph on paper, signed and numbered 40/50. Dated 1988. Label on the reverse with inscription.No longer availableDim. 65 x 85cmEstimate: € 120 / 180