#163SarreguéminesEen jardinière van Frans aardewerk, meerkleurig versierd met saterhoofden en met een bloem- en plantendecor in reliëf. Gemerkt Sarreguémines, schilfertje aan de rand. Met bijgevoegd piëdestal in meerkleurig aardewerk met planten decor en vogel in het reliëf.
A jardinière made of French earthenware, multicolored decorated with satyr heads and a floral and plant decor in relief. Marked Sarreguémines, small chip on the edge. Comes with assorted pedestal made of multicolored earthenware with plant decor and bird in relief.No longer availableDim. 104 x 47cmEstimate: € 150 / 200 -
#312“Venascle.” Litho, genummerd 5/60.
"Venascle." Lithograph, numbered 5/60.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#309Julien Severin“Begijnhof te Antwerpen.” Ets, genummerd 95/100. Gesigneerd buiten de plaat.
"Beguinage in Antwerp." Etching, numbered 95/100. Signed outside the plate.No longer availableDim. 22,5 x 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#156Een acajou vitrinekast in 2 delen met 4 deuren en 1 lade.
#193Lladro & NaoEen lot van 4 porseleinen beeldjes, gemerkt Lladro en Nao. Met bloemetje manco en lichte schilferschade.
A lot of 4 porcelain figurines, marked Lladro and Nao. With small missing flower and minor chipping.No longer availableDim. H: 14-29 cmEstimate: € 70 / 90 -
#30Een 18 kt geelgouden ring bezet met drie briljantjes en een groene kleursteen.
An 18 kt yellow gold ring set with three brilliant cut diamonds and a green colored stone.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 160 / 200 -
#332‘Monroe resting’, gemengde techniek op doek.
#191Een Delfts blauw-witte knobbelvaas. Eind 18e eeuw.
#419Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#410Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct. en drie in markies geslepen robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.45 ct. and three marquise-cut rubies with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 700 / 800