#151
Een Madonna en Kind, zeer fijn gesculpteerd palmhout. Mechels 17de eeuw, op reliekschrijn ‘de Sepul. BMV’. Kroontje van Kind ontbreekt.
Une Vierge à l'Enfant en buis très finement sculpté. Malines XVIIe siècle, sur le reliquaire 'de Sepul. BMV'. La couronne de l'Enfant est manquante.No longer availableDim. h 28 cm (h 9 cm)Estimate: € 1800/2400 -
#69Mary Jacques
“Meisje met parasol”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#287
Een vaas van oud roze glas met decor van bloemen.
#56
#587Cérabelga
Vaas, markering onderaan en “Made in Belgium”.
#521
Un grand pot de rangement Martaban en grès émaillé brun, décoré de dragons et d'oiseaux en relief et de six oreilles sur l'épaule. Asie du Sud-Est, vers 1800. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 500/800 -
#293
Een houten tafelklokje omstreeks 1930. Kleine schade links boven en onder.
#46
#116
#344
Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#88
Twee albums met Belgische eerstedaguitgaven, 186 stuks.
#105
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,90 ct.No longer availableDim. 8,66 gEstimate: € 800/900