#709
Een lotje van twaalf porseleinen beeldjes, waarbij enkele kerstversieringen
#106
Een Engelse mahoniehouten vierladenkast.
#225
Een 14 karaats geel gouden zakhorloge.
#136
Een XIXe eeuws mahoniehouten bed. Met baldakijn.
#268
Een pop met porseleinen hoofdje.
#727
Een paar theepotjes van meerkleurig Imari-porselein.
Paire de théières en porcelaine d’Imari polychrome.No longer availableDim. h: 8 & 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#19Van Hoof
“Vrouw aan de haard”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 57/100 buiten de plaat.
“Femme devant l’âtre”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 57/100 hors planche.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#607
Twee tuinbeelden, in de vorm van een rat met glas en een konijn met pijp.
#613
Bronzen carrouselpaard.
#60
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#741
Een kleine opengewerkte Chinese plaquette van zwart jade.
Plaquette en jade noire ajourée et sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 7cmEstimate: € 100 / 120 -
#540
Een tweeledig eikenhouten lakenkast.
Lingère à deux corps en chêne.No longer availableDim. h: 227 cmEstimate: € 200 / 300