#358Val St. Lambert
#399
#754
Een luchter van brons en kristal met acht lichtpunten.
#514
Drie Japanse prenten met acteurs. Omstreeks 1820.
#559
#771
#305Christian Dior Dune
Parfum met vervangbare vaporisator van 7,5 ml.
#375
#30
Epingle en or blanc et jaune 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un saphir central de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,53 gEstimate: € 300/400 -
#446
Een armstoel van gesculpteerd hout.
Fauteuil en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#316Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#169Felix EyskensPeriod: 1882 - 1968
“Paardenkar op landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Char sur un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 100/120