Other lots by Rado Switzerland
#260Rado SwitzerlandEen herenhorloge, model ‘Ceramica.’ 0115203473025. Large. In originele verpakking.
A men's watch, model 'Centrix.' 01.542.0122.3.012. Quartz chronograph. In original packaging.No longer availableEstimate: € 500 / 600
#14Een spiegel in vergulde kader met polychroom bloemdecor. Begin 20ste eeuw.
A mirror in a gilded frame with polychrome floral decoration. Early 20th century.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#160Een paar 18 kt roze gouden oorbellen bezet met centrale robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,02 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18 kt rose gold earrings set with central rubies weighing approximately 2.02 ct in total, and diamonds weighing approximately 0.60 ct in total.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#235Twee schelpen en een struisvogelei.
Two shells and an ostrich egg.No longer availableDim. H. 28 & 31 cmEstimate: € 200 / 220 -
#337Twee boeken over sport. Benno Wauters, “De Flandriens”. Ed. Borgerhoff & Lamberigts 2010. In-F° (met voorwoord van Michel Wuyts). Marc Mercy, “Sportissimo, 100 jaar sportwereld”. Ed. Uigeverij Kanibaal voor Het Nieuwsblad 2012. In-F°.
Two books about sports. Benno Wauters, "De Flandriens". Ed. Borgerhoff & Lamberigts 2010. In-Folio (with a foreword by Michel Wuyts). Marc Mercy, "Sportissimo, 100 years of the sports world". Ed. Uigeverij Kanibaal for Het Nieuwsblad 2012. In-Folio.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#658Een paar porseleinen Cantonese dekselvazen met floraal decor en vergulde details. kleine schilfering rand onderaan.
#169Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 10/75, gesigneerd buiten de plaat. Illustratie bestemd voor zijn gelijknamige boek.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 10/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#654Een vintage UFO luchter van aluminium.
#96Een houten klapsecretaire met 7 kleine lade en 1 grote bodemlade.
A wooden drop-front desk with 7 small drawers and 1 large bottom drawer.No longer availableDim. 100 x 50 x 98cmEstimate: € 120 / 180