Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een hert van brons. Azië.

Een hert van brons. Azië.

Un cerf en bronze. Asie.
Dim. h: 49 cm
SKU: 2501220555.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 26 January 2022 19:00
Catalogue #555
Estimate: € 180 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #135

    Een vaas van geslepen gekleurd en kleurloos kristal. In bronzen montuur. Gemerkt en genummerd 6/500. Bologna, Italië.

    Vase en cristal taillé coloré et incolore. Dans un cadre en bronze. Marqué et numéroté 6/500. Bologne, Italie.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #163

    “Sluipende panter”. Een bronzen beeld. Naar een werk van Milo.

    Panthère furtive. Une statue en bronze. D'après une oeuvre de Milo.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #213

    Twee bronzen bulldogs gemonteerd op een rond schaaltje in onyx.

    Deux bouledogues en bronze montés sur un plat rond en onyx.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #545
    Erik Dejonckheere
    Period: °1948

    “Personnage”. Een aardewerken kunstwerk op plaatstalen voetstuk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1988. Eén vinger afgebroken.

    Personnage. Une œuvre d'art en faïence sur un socle en tôle. Signée et datée 1988 au dos. Un doigt cassé.
    No longer available
    Dim. 150 x 35 cm
    Estimate: € 750 / 950
  • #178

    Een vrouwenbuste van gebeeldhouwd albast. Gesigneerd op de rug.

    Un buste féminin en albâtre sculpté. Signé au dos.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #674

    Een bronzen vaasje in de vorm van een hert. Chinees werk.

    Vase en bronze en forme de cerf. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #15

    Twee bronzen hondjes, waarbij één verzilverd.

    Deux chiens en bronze, un argenté.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 16,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #513

    “Zittend figuur”. Een gesulpteerd albasten beeld. Draagt handtekening ‘Dupagne’.

    “Personnage assis”. Statue en albâtre sculpté. Signé 'Dupagne'.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #538

    Een gestileerde neushoorn van witgepatineerd kunststof.

    Un rhinocéros stylisé en plastique patiné blanc.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #225

    “Aapje met een schedel”. Een bronzen beeldje op een zwart marmeren sokkel naar een werk van Rheinhold.

    “Singe avec un crâne”. Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre de Rheinhold.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #217

    “Napoleon”. Een geoxideerd gietijzeren beeld.

    “Napoléon”. Une statue en métal rouillé.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #508

    Een modern beeldhouwwerkje. Draagt monogram op de sokkel. Japanse school.

    Une sculpture moderne. Porte monogramme sur le socle. Ecole japonaise.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #173

    “Varkentje”. Een metalen beeldje.

    “Cochon”. Une figurine en métal.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #137
    Capodimonte

    “Jonge vrouw”. Een beeld van monochroom uit biscuit op een houten sokkel. Gemerkt.

    Jeune femme. Sculpture monochrome en biscuit sur socle en bois. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #559

    Drie Japanse bronzen beeldjes.

    Trois statuettes japonaises en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 - 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #537

    Een messingen kandelaar, gedragen door een Chinese man van gepolychromeerd hout en op messingen voet.

    Un bougeoir en laiton, porté par un Chinois, en bois polychrome et sur une base en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #544

    Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.

    Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.
    No longer available
    Dim. 20 x 100 cm
    Estimate: € 35 / 60
  • #541

    “Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero

    “Handstand”. Une figurine en verre multicolore dans l'esprit de Botero.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #168

    Een paar gepatineerd bronzen boekensteunen, getooid met leeuwinnen.

    Paire de serre-livre en bronze patiné, décorés par des lionnes.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #534

    Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.

    Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.
    No longer available
    Dim. 20 x 120 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #679
    Paolo Simoncini

    Een lang gerekt mannenfiguur van brons op natuurstenen basis. Onderaan gemerkt.

    Une figure masculine allongée en bronze sur un socle en pierre naturelle. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #615

    Een uit drie delen opgebouwde pagode van gesculpteerd jadeiet.

    Une pagode de jadéite sculptée en trois parties.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #564

    Een kleine bronzen Quan Yin.

    Un petit Guan Yin en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #603

    Een gebeeldhouwd verguld Chinees houten reliëf met talrijke personages. Met verlichting.

    Relief chinois en bois doré sculpté avec de nombreux personnages. Avec éclairage.
    No longer available
    Dim. 54 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #246

    Een gebeeldhouwd eikenhouten nis in barokke stijl. XIXe eeuw.

    Une alcôve en chêne sculpté de style baroque. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #557

    Een uitgebreid porseleinen servies met rozenmotief bestaande uit: een theepot, een suikerpot, 11 theekopjes, 12 ondertassen, 23 kleine borden, 11 borden, 12 soepborden, een sauskom, 2 ronde schalen, een langwerpige schaal en een soepterrine. Gemerkt Barcuther, Bavaria.

    Vaste service en porcelaine à motif de roses composé de : une théière, un sucrier, 11 tasses à thé, 12 soucoupes, 23 petites assiettes, 11 assiettes, 12 assiettes creuses, un saucier, 2 ronds plats, un plat allongé et une soupière. Marque Barcuther, Bavière.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #23
    Val Saint Lambert

    Drie achthoekige asbakken van kleurloos geslepen kristal. Afnemende afmetingen, de grootste zonder merk, de kleinste met een ingeslepen maçoniek embleem. We voegen er een ander, kleiner model aan toe, zeshoekig en gemerkt.

    Trois cendriers octogonaux en cristal taillé clair. Dimensions décroissantes, le plus grand sans marque, le plus petit avec un emblème maçonnique sculpté. Nous ajoutons un autre modèle plus petit, hexagonal et marqué.
    No longer available
    Dim. Ø 18,5 à 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #438

    Een vaasje van Chinees porselein met meerkleurig glazuur en in een opbergkoffertje.

    Vase en porcelaine de Chine à glaçure multicolore et dans un coffret de rangement.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #687

    Een paar Napoleontische generaals in polychroom porselein.

    Paire de généraux napoléoniens en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #347
    Herend, Hungary

    Drie beeldjes van meerkleurig porselein, bestaande uit een giraf, een konijntje en een kardinaal. Allen gemerkt onderaan.

    Trois figurines en porcelaine multicolore, composées d'une girafe, d'un lapin et d'un cardinal. Toutes marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #97

    Een 800‰ zilveren sauskom. Gemerkt van Delheid. 588,17 gram

    Une saucière en argent 800‰. Marquée par Delheid. 588,17 grammes.
    No longer available
    Dim. 10 x 23 x 14 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #349
    Mats Jonasson, Sweden

    Een kleurloos kristallen sierstuk met geslepen decor van twee honden. Gemerkt en in origineel doosje.

    Ornement en cristal incolore à décor taillé de deux chiens. Marqué et dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #642

    Een vaasje van Canton porselein. Versierd met vergulde draken op de hals, figuren en vogels op de buik. Scheur van hals tot buik.

    Vase en porcelaine de Canton. Décor de dragons dorés sur le col, de personnages et d'oiseaux sur la panse. Fissure du col à la panse.
    No longer available
    Dim. 22,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #474

    “Constructivistisch naakt” Pastel op papier. Russische school.

    « Nu constructiviste » Pastel sur papier. École russe.
    No longer available
    Dim. 39 x 54 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #325

    Een geëmailleerd metalen lave-pieds. Saint-Servais, omstreeks 1900.

    Lave-pieds en métal émaillé. Saint-Servais, vers 1900.
    No longer available
    Dim. 19 x 45 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #223

    Twee paar aardewerken vazen, versierd met blauw-wit decor van landschappen en bloemen in cartouches.

    Deux paires de vases en faïence, ornés d'un décor bleu et blanc de paysages et de fleurs dans des cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm - 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More