#299Frans Steens“Tijl en Nele te paard”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd.
#307Een antieke wijnset, bestaande uit een kurkentrekker een kurkenhouder en flessenhouder.
#388Een lot Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee eironde vaasjes en een theepot.
#69Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#401“Het echtpaar”. Een groepje van Chinees porselein.
#74“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
#259Léon Busschots“Bedevaart in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd Busschots Leon. Gedateerd op de verso 1974.
#17Een messingen klokje met perpetuümmechanisme onder stolp.
Une horloge en laiton à mécanisme perpétuel sous une cloche de verre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#242F. Klimesch“Stilleven met fruit en rozen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Nature morte aux fruits et aux roses". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#296Een paar gebeeldhouwd notenhouten cabrioletfauteuils, bekleed met naaldwerk. We voegen er een derde, licht afwijkend model met andere bekleding aan toe.
Paire de fauteuils convertibles en noyer sculpté, tapissés de broderies. Nous ajoutons un troisième modèle légèrement différent avec un revêtement différent.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 80 / 120 -
Une paire de plats en porcelaine de Chine. Décoré de divers personnages. Marqué en bas.No longer availableDim. 28 cm x 22 cm x 6 cmEstimate: € 110 / 130