Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een hinde van donkergepatineerd koper op marmeren sokkel. Tijdperk art deco.

Een hinde van donkergepatineerd koper op marmeren sokkel. Tijdperk art deco.

Une biche en cuivre à patine foncée sur socle en marbre. Epoque art déco.
Dim. h: 19 cm
SKU: 1403170064.
Category: Koper.
Auction day: 14 March 2017 19:00
Catalogue #64
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #561

    Een koperen vaasje met een gegraveerd decor van mythologische wezens.

    Un petit vase en cuivre avec un décor gravé de personnages mythiques.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #693

    Een pendule van verguld koper, versierd met een allegorische voorstelling op de landbouw. Slinger en sleutel manco.

    Pendule en cuivre doré décorée d’une allégorie sur l’agriculture. Sans clé ni balancier.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #388

    Een lot messing, bestaande uit een klepkan, een doosje, een gasbrander en een smeerpomp.

    Lot de laiton comprenant une verseuse couverte, une petite boîte, un chalumeau et une pompe à huile.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #367

    Een siervaas en een jardinière van messing, gemaakt van twee bewerkte obussen uit WOI.

    Vase décoratif et jardinière en laiton formés par deux obus de la Grande Guerre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #387

    Een barokke kerkkandelaar van messing, gemonteerd op elektricitieit.

    Candélabre d’église de style baroque en laiton monté en lampe à l’électricité.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #822

    Een paar verguld messingen kandelaars gedragen door twee putti, zittende op een zuil met bloemenguirlandes.

    Paire de candélabres dorés en laiton portés par des putti assis sur une colonnette aux guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1011

    Een zittende dame met een perkament van donkergepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer en verguld brons, versierd met een ridderscène, een wapenschild en draken in reliëf.

    Dame assise tenant un parchemin en bronze à patine foncée sur base en marbre vert et bronze doré décoré d’une scène aux chevaliers, un écusson et des dragons en relief.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #965

    Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing, waarbij één in Lodewijk XV-stijl en één op voet in de vorm van een gevleugelde leeuw. Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw. De eerste licht beschadigd.

    Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré dont un de style Louis XV et un sur pied en forme d’un lion ailé. S’ouvrent comme une queue de paon. XIXe siècle. Petit accident au premier.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #307

    Een oud koperen scheepskompas. New York.

    Boussole de bateau ancien en cuivre. New York.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #777

    Een lot van drie verschillende koperen lampvoeten.

    Lot de trois pieds de lampes en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #363

    Een lot geel koper, bestaande uit een ketel, een kolenbak, een vijzel met stamper, een lantaarn, een processielamp en een lasserstoorts.

    Lot de cuivre jaune comprenant un bouilloire, un bac à charbon, un mortier et son pilon, une lanterne, une lampe de procession et une torche de soudeur.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #787

    Twee verschillende vaasvormige lampvoeten van groengepatineerd koper.

    Deux pieds de lampe en forme de vase en cuivre à patine verte.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #347

    Een lot van drie verschillende koperen kandelaars, waarvan één met albast.

    Lot de trois candélabres différents en cuivre dont un avec albâtre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #657

    Een paar Chinese juwelenkistjes, versierd met koperbeslag en een opengewerkte plaquette van jade in het deksel.

    Paire de coffrets à bijoux, une plaquette de jade ajourée dans le couvercle, finitions en cuivre.
    No longer available
    Dim. b: 23 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #792

    “Koorknaapjes”. Een hoogreliëf van geel koper in houten kader.

    “Chanteurs de coeur”. Relief en cuivre jaune dans un cadre en bois.
    No longer available
    Dim. 21 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #427

    Een bronzen bel, een Hindoeïstisch offerschaaltje en twee koperen wierrookbranders.

    Cloche en bronze et plat à offrande hindou, ainsi que deux brûle-parfum en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #784

    Twee koperen lampjes, waarbij één met een glazen kapje en het andere in art nouveaustijl, versierd met een vrouwenhoofd.

    Deux lampes en cuivre dont une à abat-jour en verre, l’autre de style art nouveau décorée d’une tête de femme.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #311

    Ovale coupe met twee oren van messing. Glazen binnenschaal. Lodewijk XVI-stijl.

    Coupe ovale en laiton à deux anses. Intérieur en verre. Style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. L. 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #81

    Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.

    Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #767

    Een lot van drie verschillende olielampen van messing, gemonteerd op elektriciteit, waarvan twee met glazen reservoir.

    Lot de trois différentes lampes à huile en laiton montées à l’électricité. Deux avec réservoir en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #217
    Servais frères, Anvers

    Een driedelig klokstel van messing en roodgepatineerd porselein, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten, versierd met een decor van bomen en de handvatten van de pendule in de vorm van draakjes.

    Garniture de cheminée trois pièces en laiton et en porcelaine rouge comprenant une pendule et deux candélabres à six lumières, décorés d’arbres. Anses de la pendule en forme de dragons.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #925

    Een lot van 32 oude gietijzeren strijkijzers in verschillende formaten.

    Lot de 32 fers à repasser en fonte. Différentes tailles.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 400
  • #422

    Een lot van zeventien tekeningen, houtskool, inkt en gouache op papier.

    Un lot de 17 dessins en encre, gouache et fusain sur papier.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #860

    Een paar borden van blauw en wit Chinees porselein. XVIIIe eeuw. Twee haarscheuren.

    Deux assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche. XVIIIe siècle. Deux cheveux.
    No longer available
    Dim. Ø: 21,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #707

    Een paar netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor in de vorm van twee wijzen.

    Deux netsuké en ivoire partiellement polychromés représentant deux sages barbus.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #31

    Een juwelenkoffertje met een vergrendelbare lade en een klapblaadje met spiegel.

    Coffret à bijoux ouvrant à un tiroir à serrure et à abattant au miroir.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #208

    Een paar gesculpteerd houten tempelpilaren, versierd met Fo-honden. Chinees werk, Vroeg XVIIIe eeuw.

    Paire de colonnes de temple en bois richement sculpté. Travail chinois, première moitié du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 400
  • #246

    Een gesculpteerd houten tafel in eclectische stijl, versierd met bloemen en met een rood marmeren blad.

    Table en bois sculpté de style éclectique décorée de fleurs et à tablette en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. 93 x 62 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #42

    “De Kruisafneming”. Ets naar Rubens. Met reliëfstempel van de stad Antwerpen.

    “La descente de la croix”. Eau-forte d’après Rubens. Au cachet en relief de la ville d’Anvers.
    No longer available
    Dim. 67 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #177

    Een zilveren schaal, versierd met twee handvatten in de vorm van draakjes. Porto, 833‰.

    Une coupe en argent, ornée de deux poignées en forme de dragons. Porto, 833‰.
    No longer available
    Dim. 373 gram
    Estimate: € 120 / 180
  • #753

    Vier diverse gelakte dozen. Japans werk, begin XXste eeuw. Een ronde, gemerkt Nippon. Een langwerpige gesigneerd bovenaan. Een met twee vogels op een jeneverbessenstruik en één met een rode lotus en een zwaluw.

    Quatre petites boites laquées. Travail japonais, début XXième siècle. Une ronde de la marque Nippon, une allongée signée, une représentant deux oiseaux sur un genévrier et une décorée d’un lotus rouge et d’une hirondelle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #1122

    Een reeks van acht recente eikenhouten stoelen met kunstlederen bekleding.

    Suite de huit chaises en chêne aux sièges en simili. Travail récent.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #157
    Somso

    Een medische studiebuste van het menselijk lichaam met uitneembare organen.

    Buste d’étude médicale aux organes amovibles.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More