#649Murano
Een uit glas gesculpteerde Murano schelp met diverse kleuren.
#679
Een wandklok van messing met grote slinger en ronde wijzerplaat. Met gewichten.
#364
Een bolvormig zwart glazen vaas met luchtbel decor in de massa.
#605Val Saint Lambert.
Een kristallen fluitvaas blauw in de massa. Circa 1900.
#303S.J. Hiegentlich
Drie kaarten met knopen uit het begin van de jaren zestig. Haute Couture.
#483
Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
#160
#476
#610
Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
#227
#345
Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
#444Jan SandersPeriod: °1936
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 180/240