Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een hoge glazen stolp met tien vlinders.

Een hoge glazen stolp met tien vlinders.

Cloche haut en verre contenant dix papillons.
Dim. h: 60 cm
SKU: 2710200242.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #242
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #108

    “Moeder Gods, vreugde van de lijdenden”. Messingen triptiek met email.

    Mère de Dieu, joie des soufrants. Triptyque en laiton avec émail.
    No longer available
    Dim. 11 x 15,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #655

    Een ronde gefineerde mahoniehouten Empire tafel op driepoot met grijs marmeren blad. Verguld koperen monturen op de voet. Op te frissen.

    Table ronde Empire en placage d’acajou sur tripode et à tablette en marbre gris. Montures en cuivre doré aux pieds. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. Ø 83 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #734

    “Wilbur & Orville”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 21/60 en gedateerd 1984 buiten de plaat. Glas gebroken.

    Wilbur et Orville. Litho. Signée, numérotée 21/60 et datée 1984 hors planche. Verre cassé.
    No longer available
    Dim. 43 x 59 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #767

    Een paar documentatieboeken m.b.t. Harley Davidson. Ed. Rebo & R&B.

    Quelques livres de documentation sur Harley Davidson. Ed. Rebo & R&B.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #11
    Val St. Lambert

    Een vierarmige kaarsenhouder van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Bougeoir à quatre bras en cristal incolore taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #179
    Henri Schouten

    “Voorstelling met engeltjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd

    Représentation avec des anges . Huile sur toile. Signé et daté.
    No longer available
    Dim. 50 x 74 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #343

    Een lot van drie paar decoratieve smeedijzeren appliques.

    Un lot de trois paires d'appliques décoratives en fer forgé.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #454
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #153

    Een modern natuurstenen kunstwerk. Achteraan gemonogrammeerd ‘P K’.

    Une œuvre d'art moderne en pierre naturelle. Monogrammée P K au dos.
    No longer available
    Dim. 22 x 33 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #598

    Een driedelig klokstel van grijs marmer en albast, versierd met bronzen vogeltjes.

    Garniture de cheminée en marbre gris et albâtre décorée d’oiseaux en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 15 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #27
    Christofle

    Een mosterdpot met lepeltje van verzilverd metaal en kristal. Onderaan gemerkt.

    Un pot à moutarde avec une cuillère en métal argenté et cristal. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 12,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #688

    Een Vlaamse kroon van messing met acht lichtarmen.

    Une couronne flamande en laiton à huit bras légers.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More