Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een hoge secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade erboven. Met grijs marmeren blad. Tijdperk Empire.

Een hoge secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade erboven. Met grijs marmeren blad. Tijdperk Empire.

Un secrétaire haut en bois de placage acajou à deux portes panneau sous la tablette abattante et un tiroir. tablette en marbre gris. Période Empire.
Dim. 149 x 103 x 53 cm
SKU: 2105190335.
Categories: Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #335
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #679

    Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.

    Une table directoire en bois fruitier et tablette demi-lune.
    No longer available
    Dim. Ø: 103 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #385

    Een eikenhouten koffer met gesculpteerde motieven op het front. XVIIIe eeuw. Slot recenter.

    Un coffre en chêne, motifs sculptés sur la partie frontal. XVIIIème siècle. Fermoir plus récent.
    No longer available
    Dim. 52 x 112 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #677

    Een kleine mahoniehouten desserte met een lade onder het marmeren blad, waarin twee flessenkoelers.

    Une desserte en acajou, tiroir sous la tablette en marbre, avec deux refroidisseurs à bouteilles.
    No longer available
    Dim. 68 x 70 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #879

    Een paar notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl.

    Une paire de fauteuils en noyer, style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #669

    Een mahoniehouten demi-lune tafel met klapblad.

    Une table demi-lune en acajou à tablette rabattable.
    No longer available
    Dim. b: 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #882

    Een rond houten barmeubeltje met beschilderde motieven in trompe-l'oeil.

    Un petit meuble de bar en bois, rond, motifs peint en trompe-l’oeil.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #664
    Chris Mestdagh
    Period: °1959

    Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.

    Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.
    No longer available
    Dim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #684

    Een rond bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl met twee uitschuifbare blaadjes, twee laden en een zwart marmeren blad.

    Une petite table ronde, style Louis XVI à deux tablettes coulissantes, deux tiroirs et une tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #908

    Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.

    Un porte-manteau en chêne à six crochets.
    No longer available
    Dim. b: 150 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #649

    Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.

    Un secrétaire droit en bois de placage Louis XVI à deux portes panneau sous une tablette rabattante et un tiroir sous la tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 150 x 100 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #876

    Een étagère met getorste stijltjes en met een klapblad bovenaan.

    Une étagère aux montants torsadés et abattant au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #673

    Een paar Lodewijk XV fauteuils-à-la-Reine.

    Une paire de fauteuils-à-la-Reine Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #909

    Een sobere eikenhouten kapstok met zes messingen haken.

    Un porte-manteau sobre en chêne à six crochets en laiton.
    No longer available
    Dim. b: 138 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #663

    Een bureau plat met notenhoutfineer in Chippendalestijl met vijf laden.

    Un bureau en bois de placage de noyer, style Chippendale et à cinq tiroirs.
    No longer available
    Dim. 76 x 150 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #659

    Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.

    Une table ovale à allonges en acajou et six pieds fuseaux. Deux allonges.
    No longer available
    Dim. 143 x 112 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #654

    Een grote vierkante salontafel met verchroomde poten en met een marmeren blad (fossiele zeebodem). Modern.

    Une grande table de salon carrée , pieds chromés et tablette en marbre (fossiles marins).
    No longer available
    Dim. 110 x 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #884

    Een paar Lodewijk XV armstoelen met gevlochten zit en rug.

    Une paire de fauteuils Louis XV, assises et dos cannés.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #886

    Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XV-stijl.

    Trois tables gigognes, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #892

    Een sobere antieke eikenhouten koffer.

    Un coffre en chêne sobre. Antique.
    No longer available
    Dim. 34 x 73 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #106

    Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.

    Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm Ø: 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #704

    Een renaissance zitbank van eikenhout.

    Un banc Renaissance en chêne.
    No longer available
    Dim. b: 200 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #889

    Een paar koperen bijzettafeltjes.

    Une paire de petites tables en cuivre.
    No longer available
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #896

    Een paar notenhouten nachtkastjes in Lodewijk XVI-stijl met twee laden.

    Une paire de tables de nuit en noyer style Louis XVI à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #668

    Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.

    Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 158 x 52 cm
    Estimate: € 140 / 180

Other lots in this auction

  • #78

    “Herten”. Een groep van geglazuurd aardewerk in art decostijl. Achteraan gesigneerd ‘Lemanceau’.

    ”Cerfs”. Un groupe en faïence à glaçure, style Art Déco. Signature ‘Lemanceau’ au dos.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #97

    Een grote vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine randschilfers.

    Un grand vase en cristal taillé incolore. Petits éclats.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #537

    Drie gesculpteerd ivoren netsuké’s.

    Trois netsukes en ivoire sculptée.
    No longer available
    Dim. h: 3,8 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #393

    Een lot van 36 albums van Suske en Wiske, twee van Pats en één van Jerom.

    Un lot de 36 albums de Suske et Wiske, deux de Pats et un de Jerom.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #192
    Johann Joseph Hartmann
    Period: 1753 - 1830

    “Zicht op het Sint-Pieterseiland in het meer van Bienne”. Gouache op papier. Met onderschrift ‘Peint par Hartmann à Bienne 1791.

    ”Vue sur l'île Saint-Pierre, lac de Bienne”. Gouache sur papier. Ecriture en dessous: ‘Peint par Hartmann à Bienne 1791’.
    No longer available
    Dim. 28 x 42 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #407

    Een bronzen schotel met een reliëf van een buffel.

    Un plat en bronze à décor de buffle.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #670

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. Topaas en amethist met een gezamenlijk gewicht van ± 15 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et un topaze et améthyste ayant un poids total de ± 15 ct.
    No longer available
    Dim. 10,11g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #729

    Een wandconsole van gefineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met een wit marmeren blad.

    Une console en bois de placage, inspiration Louis XVI, tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. 86 x 79 x 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #443

    Een roodkoperen wandlantaarn.

    Une lanterne en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #420

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,22 ct.
    No longer available
    Dim. 8,88 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #258

    Twee bronzen plaquettes naar bekende werken van Alphonse Mucha.

    Deux plaquettes en bronze d’après des oeuvres par Alphonse Mucha.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 9,5 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #905

    Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.

    Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More