#179
Een trumeau in verguld houten lijst in Louis-Philippestijl.
#532
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#164
#522
Een ronde spiegel met een kuif versierd met bloemen.
#299
Een smeedijzeren wandspiegel.
Een gebeeldhouwde eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne sculpté.No longer availableDim. 80 x 101 cmEstimate: € 60 / 100
#521
Een paar gemberpotten van Chinees porselein.
#49
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel.
#11
Drie beeldjes, bestaande uit een Madonna met kind van geglazuurd aardewerk, een Madonna met kind van Brussels porselein en een meisje met kaars van Spaans porselein.
#381
Ensemble en porcelaine de Chine, composé d'une jarre à décor de dragon, d'un vase balustre, d'un enfant et d'une soucoupe à décor de paysage.No longer availableDim. h: 6 - 2 5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#138
#488
#44Jan Veerman
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#667
“Hindenburg”. Boek met documentatie. Ed. 1994.
#283
Een messingen weegschaal.
Une balance en laiton.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#670
Une broche art déco en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants anciens taillés d'un poids combiné de + - 0,35 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 6,22 gEstimate: € 200 / 300 -
#570
Een parelhalssnoer met grote grijze zoetwaterparels en met zilveren slot.
#410
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,63 ct.No longer availableDim. 2,87 gEstimate: € 800 / 900