#393
#151
“La défence du foyer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd. E. Boisseau. Met gieterijstempel: Société des Bronzes de Paris.
#509August GilléPeriod: 1892 - 1982
“Abstracte compositie”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#174
“Portret van een Gentleman uit Southdown House”. Olieverf op doek (herdoekt). Engelse School omstreeks 1700. (AID1731).
#246
#350Gigue
Een zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 150 -
#218
#630
#361
Een Chinese theebus met renten achter glas, 1 ruitje is gebarsten, onderaan gemerkt.
A Chinese tea caddy with shelves behind glass, one pane is cracked, marked at the bottom.No longer availableDim. 16 x 11 x 5.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#383Photogravure De Schutter NV
“Er was eens een prent die sprak.” Kalender met prints van Kuifje. gedateerd 1979. Met toelating van uitgeverij Casterman.
"Once upon a time, there was a print that spoke." Calendar with prints of Tintin. Dated 1979. With permission from the publisher Casterman.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#514
“Femme au chapeau fleuri”. Een print op papier, naar het werk van Picasso.
"Woman with a floral hat". A print on paper, after the work of Picasso.No longer availableDim. 77 x 59cmEstimate: € 125 / 175