Other lots in this auction
-
#389
“The Royal Geographical Society Silver Map”. Een gegraveerde wereldkaart.
”The Royal Geographical Society Silver Map”. Une carte mondiale gravée.No longer availableDim. 39 x 57 cmEstimate: € 40/50 -
#401
Een paar Afrikaanse boekensteunen van ebbenhout en ivoor. We voegen er een kleine ivoren buste aan toe. Art deco-inspiratie, eerste helft XXste eeuw.
Une paire de serre-livres en ébène et ivoire. Nous ajoutons un petit buste en ivoire.No longer availableDim. h: 17 & 7 cmEstimate: € 40/45 -
#78
Een gevarieerd lot oude participatiebewijzen, waaronder Belgische en koloniale bedrijven.
Un lot d’anciennes preuves de participation, entreprises Belges et coloniales.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#57
Barokke aardewerken schotel. Italiaans werk. Kleine herstelling in het plat.
Un plat en faïence Baroque. Travail italien. Petite réparation dans le plat.No longer availableDim. Ø 43,5 cmEstimate: € 20/30 -
#346Thonet
Een deckchair van met stoom gebogen beukenhout met gevlochten zit en rug. Gemerkt.
Chaise transat en hêtre courbé à la vapeur et à siège et dossier cannés. Avec marque.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#753H. De Rijck
Twee zittende naakten van gesculpteerd notenhout. Gesigneerd en gedateerd resp. 1958, 1969.
Deux statues en noyer sculpté , représentant deux nus assis. Signé et daté resp. 1958 et 1969.No longer availableDim. h 42, 36 cmEstimate: € 40/60 -
#742
“De zweetdoek van Veronica”. Een XVIIIe eeuwse gravure op textiel. Met zegel.
”Le Voile de Véronique”. Une gravure sur textile du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 28 x 20,5 cmEstimate: € 40/60 -
#247Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.
Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 300/360 -
#292Raymond Van Haeck
“Stilleven met eierdopje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, coquetier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#529
Een paar hoornvazen van Brussels porselein met bladeren in hoogreliëf, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw. Eén met kleine schilfer.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles avec des feuilles en haut relief décorées de motifs dorés et un décor floral peint à la main. XIXième siècle. Une corne avec un éclat.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 80/100 -
#533
Een Guanyin van blauw en wit Chinees porselein. Achteraan gemerkt Da Qing Kangxi Nian Zhi.
Un Guan Yin en porcelaine de Chine bleue et blanche. Marque au dos: Da Qing Kangxi Nian Zhi.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 100/180 -
#312Alicia RymowiczPeriod: Kazan, 1907
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 50/100