#128
“Hermes”. Een lampenvoet van zamak naar een werk van Giambologna.
#546
Een Koedoeschedel op houten muurplaat.
#764Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985
“Benjamin”. Ontwerp voor een glasraam. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 425/500 buiten de plaat. Met certificaat op de verso.
”Benjamin”. Projet pour vitrail. Une lithographie. Signée et datée 425/500 hors planche.No longer availableDim. 70 x 52,5 cmEstimate: € 180/240 -
#256
#519
”Composition”. Huile sur toile. Porte un monogramme: W.P. 54. Dédicace au dos à W. Paalen.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 180/240 -
#585
Een Venetiaanse luchter met acht armen en kristallen pendeloques.
#725M. Chagall
“Dieren”. Gravure. Gesigneerd in de plaat.
”Animaux”. Une gravure. Signée dans la planche.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#37
Een lot prentbriefkaarten van diverse landen.
Un lot de cartes postales de divers pays.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#540
#347
Een hoogreliëf van brons met drie personages. Benin.
#642
Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl.
#808
“Het ontbijt”. Groepje van polychroom porselein.
”Le petit-déjeuner”. Un groupe en porcelaine polychrome.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 60/80