Similar lots by type
-
#513
Een paar vazen van Japans aardewerk met een meerkleurig decor van Geisha’s in een tuin.
Une paire de vases en faïence japonaise et décor polychrome de Geishas dans un jardin.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40/60 -
#133Boch frères Keramis
Een aardewerken vaas met een gestileerd bloemendecor in zwart en groen op gele fond. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence, décor de fleurs noir et vert sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 80/120 -
#807
Een paar dekselvazen van meerkleurig Delfts aardewerk met decors van vogels in bloeiende struiken en getooid met een vogel op de deksels.
Une paire de vases à couvercle en faïence de Delft polychrome, décor d’oiseaux dans des arbustes en floraison, et oiseaux sur les couvercles.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80/100 -
#321Royal Zuid-Holland
Een bol oorvaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
Un vase à deux anses rond en faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30/40 -
#872
Aardewerken koffiestel van Valauris bestaande uit 3 kopjes met schotels, een melkkannetje, suikerpot en koffiekan.
Un service à café en faïence de Valauris, comprenant 3 tasses et souscoupes, un pot à lait, un sucrier et une cafetière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#850
Een gevarieerd lot porselein en aardewerk, bestaande uit een aardbeienschaal, een kruikje van ‘Vat 69’, een mandje, een schaaltje, een Onze-Lieve-Vrouw, een gedrukt miniatuurtje en een lampje.
Un lot de porcelaine et de faïence, comprenant un plat à fraises, une cruche ‘vat 69’, un panier, un plat, une Vierge , une miniature et une petite lampe.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#825
Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.
Un vase couvercle en faïence Satsuma, monté en lampe.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40/50 -
#428
Zes meerkleurige borden met karikaturale voorstellingen. Vermoedelijk Hollands. Enkele beschadigingen.
Six assiettes polychromes , représentations caricaturales. Probablement hollandais. Quelques dégâts.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#793Boch, La Louvière
Vier aardewerken borden met meerkleurige Hollandse scènes in het decor. Onderaan gemerkt.
Quatre assiettes en faïence, scènes polychromes hollandaises dans le décor. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 28,5 cmEstimate: € 30/50 -
#231
Twee voorwerpen van Naams aardewerk, bestaande uit een theepot met zilveren monturen en een opengewerkte vide-poche met decor van bladzilver. Theepot hersteld. XIXe eeuw.
Diex pièces en faïence de Namur, comprenant une théière à montures en argent, et un vide-poche ajouré et décoration de feuilles d’argent. La théière à été restaurée. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 30 cm, b: 27 cmEstimate: € 100/120 -
#729
Luchter van in reliëf gegoten opaalglas met centrale vierkante coupe en vier glazen lampenkapjes. Periode art deco. Kleine letsels.
Un lustre en verre d’opale coulé en relief, une coupe centrale carrée et quatre abat-jour en verre. Période Art Déco. Petits dégâts.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80/150 -
#91Royal Zuid-Holland
Een vaas van meerkleurig plateel, versierd met een bloemendecor. Decor ‘Hilaire’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Un vase en faïence polychrome, décor de fleurs. Hilaire. Marque sous la base. Intact.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30/50 -
#853
Een grote en diepe Hollandse schotel van meerkleurig aardewerk.
Un grand plat et un plat creux en faïence hollandais polychrome.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 35/40 -
#308Céramique Montoise
Een art deco pijprokersstelletje van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een tabakspot, een potje en een asbak met luciferhouder op dienblad. Ontwerp van Antoine Dubois. Jaren ‘20.
Un ensemble à pipe en faïence polychrome, comprenant un pot à tabac, un petit pot et un cendrier avec porte-allumettes sur un plateau. Création par Antoine Dubois. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 16 cmEstimate: € 80/100 -
#531Michel Hereman
“Post-apocalyptisch wezen”. Een aardewerken kunstwerk. Gemonogrameerd.
”Être post-démoniaque”. Une oeuvre en terre-cuite. Monogramme.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80/120 -
#291Amphora
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een reliëfdecor van een haan in een fries.
Un vase Art Déco en faïence polychrome, décor en relief d’un coq dans une frise.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 180/200 -
#877h: 10 cm, b 20 cm
Een pique-fleurs van blauw en wit Frans aardewerk. Gemerkt ‘A.K.’ onderaan.
Un pique-fleurs en faïence française bleue et blanche. Marque ‘A.K.’ en dessous.No longer availableEstimate: € 20/35 -
#878Boch, La Louvière
Een dienblaadje en vier onderzetters van aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors.
Un petit plateau et quatre sous-verres en faïence, décoration de décors de fleurs.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#447A.M.C.
Twee vosjes van crackleware. Onderaan gemerkt.
Deux petits renards en crackleware. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30/35 -
#297
“Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.
”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#868Nimy
Vijf diepe aardewerken borden met meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.
Cinq assiettes creuses en faïence , décors polychromes.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 30/40 -
#728Demanet
Een terracotta buste. Gesigneerd achteraan.
Un buste en terre-cuite. Signature au dos.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100/120 -
#108Ivora, Gouda
Een vaas van meerkleurig plateel. Decor Mat. 23. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Un vase en faïence polychrome. décor Mat. 23. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#97Regina, Gouda
Een art nouveau vaas van meerkleurig plateel. Decor ‘Argos’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Un vase Art Nouveau en faïence polychrome. Décor ‘Argos’. Marque sous la base. Intact.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#861
Een gevarieerde partij strips, bestaande uit albums van Suske & Wiske, Jommeke, Asterix en Jerom.
Un lot de bandes dessinées, dont des Suske et Wiske, Jommeke, Astérix et Jerom.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#182
“Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 28 cmEstimate: € 600/700 -
#871
Een set van vijf vazen van kleurloze vazen met mauve motieven.
Un ensemble de cinq vases incolores, motifs mauves.No longer availableDim. h: 17 - 24 cmEstimate: € 40/50 -
#324Jules Vuylsteke
“Paard en ezel in de wei.” Potloodtekening op papier. Gesigneerd.
”Cheval et âne dans le pré”. Un dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 67 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#296
Een eikenhouten Mechels kabinet met bovenaan een klapblad en onderaan een lade. Achter de paneeldeurtjes acht kleine schuifjes en een secreet. XIXe eeuw.
Un cabinet de Malines avec abattant et un tiroir en dessous. Derrière les portes panneaux se trouvent huit petits tiroirs et un secret. XIXème siècle.No longer availableDim. 145 x 65 x 55 cmEstimate: € 120/180 -
#210
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,82 ct.
Un bracelet esclave en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,82 ct.No longer availableDim. 17,12 gEstimate: € 1200/1300 -
#482
“Aan de feestdis”. Olieverf op paneel.
”Au banquet”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#678
Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat. Enkele barsten en één van de twee zonder gewichten.
Deux petites pendules murales, cadrans peints à la main. Quelques fissures et une pendule sans poids.No longer availableDim. l: 22 & 23 cmEstimate: € 40/50 -
#624
Een verlengbare eettafel. Met vier verlengbladen. (Enkele beschadigd)
Une table dînatoire à quatre rallonges. (quelques dégâts).No longer availableEstimate: € 200/240 -
#270
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct. en een centrale saffier van ± 1,50 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1,35 ct et d’un saphir central de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 21,46 gEstimate: € 800/1000 -
#415
Zeven verzilverde munten van 150 jaar onafhankelijkheid Belgie. 1830-1980.
Sept pièces en argent, 150 années de l'indépendance de Belgique.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#511
Een olielamp van Imariporselein met koperen voet en montuur en met een gesatineerde glazen coupe met een meerkleurig decor van vogels. Compleet met lampenglas.
Une lampe à huile en porcelaine Imari, pied en cuivre et montures, coupe en verre satiné, décor d’oiseaux polychromes.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 50/60