#323Een reeks van zestien verzilverd metalen onderborden. Met stofhoezen.
Une série de seize plaques de métal argenté. Avec cache-poussière.No longer availableDim. Ø 28 cm.Estimate: € 80 / 100 -
#413Een paar bronzen kandelaars met twee lichtpunten, gedragen in de bek van fabeldieren.
Une paire de bougeoirs en bronze à deux points lumineux, portés dans la bouche de bêtes mythiques.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#542“Aziatische dame.” Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1989. Draagt stempel.
Dame asiatique . Technique mixte Signé et daté 1989. Porte timbre.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#88“Moeder Gods Pokrov”. Messingen reisicoon met blauw email.
Mère de Dieu Pokrov . Icône de voyage en laiton avec émail bleu.No longer availableDim. 17,5 x 10 cmEstimate: € 70 / 100 -
#282“La barrière” & “La poulailler”. Twee Engelse litho’s.
“La barrière” & “La poulailler”. Deux lithos anglaises.No longer availableDim. 38 x 54 (prent) 66 x 86 cm (kader)Estimate: € 30 / 50 -
#383Een lot postzegels in tien albums, alsook een doos losse zegels.
#510Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
#429“Uilen”. Een gravure op bladgoud (?).
#328Een paar fracties gepetrifieerd hout.
Une paire de fractions de bois pétrifié.No longer availableDim. l: 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#53Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een paar kandelaars, een driedelig koffiestelletje, kommetjes, schoteltjes, enz.
Beaucoup de métal argenté, composé d'une paire de bougeoirs, d'un service à café trois pièces, de bols, de soucoupes, etc.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#716Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#80Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,58 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2,58 ct.No longer availableDim. 7,13 gEstimate: € 1500 / 1600