Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Hongaarse boterkarner met glazen bokaal en een oude sodafles.

Een Hongaarse boterkarner met glazen bokaal en een oude sodafles.

Un beurrier hongrois avec un bocal en verre et une vieille bouteille de soda.
Dim. h: 37 cm
SKU: 2710200063.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #63
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #633

    Een druppelvormige vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.

    Un vase en porcelaine chinoise en forme de goutte avec glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #412

    Een zeshoekige plantenstaander met uitgestoken bloemenmotief in het blad.

    Piédestal hexagonal à tablette décorée de fleurs sculptées.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #273

    Een oude messing/brons patrijspoort.

    Un vieux hublot en laiton / bronze.
    No longer available
    Dim. Ø: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #61

    “Le Panorama de la Guerre 1939 - 1945”. Ed. Jules Tallandier. In vier delen.

    Le Panorama de la Guerre 1939 - 1945 . Ed. Jules Tallandier. En quatre volumes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #751

    Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.

    Une lampe design en métal avec trois abat-jour en verre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #677

    Twee gemberpotten van Chinees porselein met verschillende decors. Eén deksel gelijmd.

    Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine à décors différents. Un couvercle recollé.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 23 cm
    Estimate: € 120 / 10
  • #741

    Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met drie oren en een druppelmotief in reliëf.

    Un vase en terre cuite émaillée multicolore avec trois anses et un motif de goutte en relief.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #461

    Een kandelaar in de vorm van een bronzen kameel met verzilverde palmbladeren. XIXe eeuw.

    Bougeoir en forme de chameau en bronze à feuilles de palmier argentées. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #746

    Een Engelse wandtafel van massief mahoniehout met tapse poten.

    Console anglaise en acajou massif sur pieds gaines.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #531

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de faisans. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #203

    “Jonge vrouw met duif”. Een bronzen beeld op marmeren voetstuk. Met Franse garantiestempel.

    Jeune femme au pigeon. Sculpture en bronze sur base en marbre. Avec cachet français.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #450

    Een lang halssnoer met grijze parels.

    Un long collier de perles grises.
    No longer available
    Dim. 67 cm
    Estimate: € 120 / 150
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More