#498Een vrouwelijk figuur van meerkleurig Muranoglas geïnspireerd op de werken van Niki de Saint Phalle.
Figure féminine en verre multicolore de Murano inspirée par les créations de Niki de Saint-Phalle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#241Louis LeloupEen vaas van blauw gesatineerd glaspasta met handgeschilderd decor. Onderaan gemerkt en gedateerd 2003.
Vase en pâte de verre bleue satinée à décor peint à la main. Marque sous la base et daté 2003.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 220 / 240 -
#747Een Turks theesetje met verzilverd theepotje en zes glaasjes met ondertasje.
Garniture à thé turque en métal argenté.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#511Een vaas van Muranoglas met een meerkleurig vlakkendecor.
#497Een vaas van rood Muranoglas.
#338Een paar vazen van wit opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor.
Paire de vases en opaline blanche à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#471Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.
Vase en verre de Murano polychrome à décor millefleurs.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 80
#694Sonia Grootjans“Abstract interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Intérieur abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 46x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#422Limoges FranceEen visservies waaronder 12 borden, een serveerschaal, terrine en sauskom. Onderaan gemerkt.
Service à poisson comprenant 12 assiettes, un plat de service, une terrine et une saucière. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#625Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en 12 amethisten met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants avec un poids combiné de + - 0,30 ct. Et 12 améthystes avec un poids combiné de + - 4 ct.No longer availableDim. 6,62 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#131Charles Galoppin, BruxellesEen percussiepistool met gegraveerde versieringen in het metaal en fraai gesculpteerde decors in het houtwerk. Tweede helft XIXe eeuw.
#499Wim Van RompuyPeriod: °1942“Bertha en haar vriendin” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bertha et sa copine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#255Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 300 / 400 -
#750Pierre LannierEen roestvrij stalen herenhorloge.
Une montre pour homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#406Een gesculpteerde armstoel, versierd met barokke motieven en bekleed met antiek tapisserie.
Fauteuil sculpté décoré de motifs baroques et recouvert de tapisserie ancienne.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#166Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.
#341Een eenvoudige houten schildersezel.
Chevalet de peintre en bois.No longer availableEstimate: € 980 / 120 -
Bureau-plat en chêne. Double face. Début XXe siècle.No longer availableDim. 150 x 85 cmEstimate: € 100 / 120