Similar lots by type
-
#344Een achtdelig toiletstelletje van geslepen blauw en kleurloos glas. Dopje van karafje manco.
Garniture de toilette huit pièces en verre taillé partiellement bleu. Un bouchon manque.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#471Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.
Vase en verre de Murano polychrome à décor millefleurs.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#497Een vaas van rood Muranoglas.
Vase en verre de Murano rouge.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#241Louis LeloupEen vaas van blauw gesatineerd glaspasta met handgeschilderd decor. Onderaan gemerkt en gedateerd 2003.
Vase en pâte de verre bleue satinée à décor peint à la main. Marque sous la base et daté 2003.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 220 / 240 -
#498Een vrouwelijk figuur van meerkleurig Muranoglas geïnspireerd op de werken van Niki de Saint Phalle.
Figure féminine en verre multicolore de Murano inspirée par les créations de Niki de Saint-Phalle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#511Een vaas van Muranoglas met een meerkleurig vlakkendecor.
Vase en verre de Murano à décor multicolore.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#747Een Turks theesetje met verzilverd theepotje en zes glaasjes met ondertasje.
Garniture à thé turque en métal argenté.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#338Een paar vazen van wit opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor.
Paire de vases en opaline blanche à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#335Avia Swiss MadeEen roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#221Een paar lampenvoeten in de vorm van bronzen plaquettes met een gestileerd reliëfdecor van muzikanten. Zonder kappen.
Paire de pieds de lampe formés de plaquettes en bronze représentant des musiciens stylisés. Sans abat-jour.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 330 / 400 -
#90Een 18 karaats geel gouden ronde ketting.
Une chaîne ronde en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 19,77 gEstimate: € 600 / 700 -
#42Van den Berk“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#29Een paar XIXe eeuwse aquarellen als origineel voor modeprenten. Gesigneerd onder de passe-partout.
Paire d’aquarelles du XIXe siècle. Des projets pour des planches de mode. Signées en dessous du passe-partout.No longer availableDim. 27 x 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#588“Venus Victrix” (Pauline Bonaparte). Een bronzen groep naar het werk van Antonio Canova. Op zwart marmeren sokkel.
“Vénus Victrix” (Pauline Bonaparte). Groupe en bronze d’après Antonio Canova. Sur socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 250 / 350 -
#7SwarovskiEen vlindertje en een egeltje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt en in originele doosjes.
Un papillon et un hérisson en cristal taillé incolore. Avec marque et dans leurs boîtes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#203“Tabor, transfiguratie van Christus”. Russische icoon XVIIIde eeuw.
“Tabor, transfiguration du Christ”. Icône russe du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 31 x 28 cmEstimate: € 1900 / 2000 -
#400Een lotje allerlei waaronder een herenring met fantasiesteen gemerkt 375, een paar manchetknoopjes, vier verschillende horloge, twee aanstekers en twee zakmessen en paar halssnoeren en een vergulde armband, ringen. e.a. in houten doosje.
Lot varié, y compris une bague pour homme avec pierre fantaisie marquée 375, une paire de boutons de manchette, quatre montres différentes, deux briquets et deux couteaux de poche et une paire de colliers et un bracelet plaqué or, bagues, etc. dans une boîte en bois.No longer availableDim. ring, 4,84 gEstimate: € 100 / 150 -
#697“Livre d’or du Centenaire Belge”. 1930.
“Livre d’Or du Centenaire Belge”. 1930.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#318Francoise DamenEen groen gepatineerde herenbuste van terracotta op arduinen sokkel. Gesigneerd.
Buste d’homme en terre cuite à patine verte. Sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#775Een Engelse tafel met neerklapbare bladen.
Table anglaise à abattants.No longer availableDim. 114 x 44 + 2 x (114 x 62 cm)Estimate: € 200 / 300



