Similar lots by type
-
#382
Een koffie- en theeservies van Brussels porselein. Compleet voor tien personen. XIXe eeuw.
Un service à café et thé en porcelaine de Bruxelles. Complet pour dix personnes. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#329
Een uitgebreid theeservies van Limogesporselein. We voegen er twaalf andere bordjes van Limogesporselein aan toe.
Un vaste service à thé en porcelaine de Limoges. Nous ajoutons douze autres assiettes en porcelaine de Limoges.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#339
Een paar lampenvoeten met sang-de-boeufglazuur.
Une paire de pieds de lampe à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120/200 -
#557
Een porseleinen kaststelletje met een bloemendecor.
Une garniture de cheminée en porcelaine à décor floral.No longer availableDim. h: 18,5 & 27 cmEstimate: € 40/60 -
#602
Een uitgebreid koffie- en theeservies met dessertbordjes. Compleet voor twaalf personen met enkele reservestukken. Brussel, XIXe eeuw.
Un service à café et thé complet avec assiettes à dessert. Complet pour douze personnes avec quelques pièces de rechange. Bruxelles, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 130/140 -
#368
Een paar honden van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
Une paire de chiens en poterie multicolore du Staffordshire.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#391
Een Chinees porseleinen theepot met een decor van bloemen en vlinders. Met kopje en in mand.
Une théière en porcelaine de Chine à décor de fleurs et de papillons. Avec tasse et dans un panier.No longer availableDim. h: 14 cm (theepot)Estimate: € 65/75 -
#342
Een mokkaserviesje van groen en verguld porselein. Compleet voor zes personen.
Un service à moka en porcelaine verte et dorée. Complet pour six personnes.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#327
Een reeks van vijf borden van Limogesporselein met handgeschilderde decors van vogels, gesigneerd ‘Larue’. Onderaan gemerkt.
Un ensemble de cinq assiettes en porcelaine de Limoge à décor d'oiseaux peints à la main, signées 'Larue'. Marquées en bas.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 35/45 -
#678
Een wit porseleinen apothekersvijzel met stamper met houten handvat.
Un mortier et un pilon en porcelaine d'apothicaire blanche avec manche en bois.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#617
Een paar dekselvazen van Imariporselein, de deksel getooid met een fo-hond. Met houten sokkels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine Imari, le couvercle décoré d'un chien pho. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 250/300 -
#551
Een theeserviesje van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Compleet voor negen personen. Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Complet pour neuf personnes. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#511
Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.
Grand plat décoratif en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc représentant un dragon et un oiseau de paradis.No longer availableDim. Ø: 97 cmEstimate: € 350/500 -
#693
Een porseleinen boterstolp met meerkleurig bloemendecor.
Une cloche à beurre en porcelaine à décor floral multicolore.No longer availableDim. 17 x 22 x 17 cmEstimate: € 25/35 -
#447
Een paar bordjes van Imari-porselein. XIXe eeuw.
Une paire d'assiettes en porcelaine Imari. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 30/40 -
#474
Een handgeschilderd landschap op zijde. Chinees werk. Gesigneerd.
Un paysage peint à la main sur soie. Travail chinois. Signé.No longer availableDim. 53 x 104 cmEstimate: € 40/60 -
#491
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 150/200 -
#1Hutschenreuter
“Zwanen” Een meerkleurig porseleinen groep. Onderaan gemerkt.
“Cygnes” Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/120 -
#683Ernst Heubach
Een oude Duitse pop met porseleinen hoofd. Gemerkt.
Une vieille poupée allemande à tête de porcelaine. Avec marque.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#415Lladro
“Personages in een door een hert getrokken arreslee”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Restauratie aan het gewei en het struikje achter het hert.
Personnages dans un traîneau tiré par un cerf. Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Restauration des bois et du buisson derrière le cerf.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120/180 -
#400
“Familiescène met Napoleon”. Een groep van deels verguld porselein. Mogelijk Tsjechisch. Enkele vingertjes manco.
Scène de famille avec Napoléon. Un groupe de porcelaine en partie dorée. Peut-être tchèque. Quelques doigts manquants.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 400/500 -
#367
Een inktpot van deels verguld Brussels porselein, getooid met een meisje met draailier van meerkleurig biscuit. Gaaf.
Encrier en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée, à décor d'une fillette à la vielle en biscuit multicolore. Cool.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 55/65 -
#373
Een paar borden van Imariporselein met kraanvogels in het decor. XIXe eeuw. Met zeer kleine randschilfers.
Une paire d'assiettes en porcelaine Imari avec des grues dans le décor.No longer availableDim. Ø: 21,5 cmEstimate: € 80/120 -
#443
Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine de Chine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#217
Lot bestaande uit een tinnen horlogestaander en drie zwaar beschadigde zilveren zakhorloges, een vaas met sterlingzilveren houder in bladmotief (glas gebroken), een Turks verzilverd schoteltje, een lot munten (2 zilveren dollars van 1921, 10 stuks van 20 BEF met Albert I en Leopold III, 680/1000 zilver, 1 x 5 SFR en een munt met hanger), een ronde en een vierkante poederdoos, geguillocheerd, zonder merken, 2 overwegend zilveren vingerhoeden, 6 diverse pillendoosjes, waarvan 1 gemerkt Hermès, Par(..)
Lot composé d'un support de montre en étain et de trois montres de poche en argent très abîmées, un vase avec porte feuille en argent massif (verre cassé), une soucoupe turque en métal argenté, un lot de pièces (2 dollars en argent de 1921, 10 pièces de 20 BEF avec Albert Ier et Léopold III, argent 680/1000, 1 x 5 SFR et une pièce avec pendentif), une poudrière ronde et une carrée, guillochées, sans marques, 2 dés à coudre principalement en argent, 6 divers piluliers, dont 1 marqué Hermès, Paris(..)No longer availableEstimate: € 60/100 -
#530
Eikenhouten commode gebeeldhouwd front, met witmarmeren blad. Met drie grote en twee kleine laden.
Commode en chêne sculpté avec dessus en marbre blanc. Avec trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 108 x 50 x 88 cmEstimate: € 40/60 -
#376Manu Belge, Gembloux
Een chromen dokterskrukje op driepoot
Un tabouret de médecin chromé sur un trépiedNo longer availableEstimate: € 50/60 -
#550
Een eikenhouten staande klok in Bretoense stijl met gebeeldhouwde bloemen- en plantenmotieven.
Une pendule en chêne de style breton avec des motifs floraux et végétaux sculptés.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#481
Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Deux statues africaines en bois sur socle en pierre.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120/200 -
#241
Een paar appliques van donkergepatineerd kunststof met bloemvormige roze kapjes, gedragen door putti.
Une paire d'appliques en plastique patiné foncé avec des abat-jour roses en forme de fleur, portées par des putti.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60/80 -
#285
Een 18 K witgouden ring bezet met fantasiesteentjes.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de pierres fantaisie.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 80/100 -
#385Capodimonte
“De hoefsmid”. Een groep van Italiaans biscuit op porseleinen voetstuk. Gemerkt en gesigneerd ‘M. Lozy’.
Le maréchal-ferrant. Un groupe de biscuits italiens sur un socle en porcelaine. Marqué et signé 'M. Lozy'.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/140 -
#28Julius Dressler, Austria
Een tweedelige Boheemse aspergeschotel van aardewerk met een verguld reliëfdecor. Onderaan gemerkt met een vuurtoren in reliëf.
Un plat à asperges en faïence de Bohême en deux parties avec un dessin en relief doré. Marqué en bas d'un phare en relief.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 50/80 -
#519
“Happy cow”. Twee lithografieën naar werk van Peter Diem.
“Happy cow”. Deux lithographies d'après les travaux de Peter Diem.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#371Val Saint Lambert
Een paar kristallen kandelaars, onderaan gemerkt.
Une paire de bougeoirs en cristal, marqué en bas.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 25/45 -
#361Val St. Lambert
Twee licht afwijkende vazen van geslepen kleurloos kristal. Eén gemerkt onderaan.
Deux vases légèrement différents en cristal incolore taillé. L'un marqué en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35/45