#159Pieter StobbaertsPeriod: 1865 - 1948
Intérieur d'une maison de béguine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#487
Een lot van vier verguld houten Thaise Boeddha’s.
#725Mori
Een handgeknoopt wollen Bochara-lopertje.
#245
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,62 ct.No longer availableDim. 4,74 gEstimate: € 600/700 -
#347
Grande cruche en faïence à décor polychrome en relief de scènes de vendange. Probablement italienne.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 25/40 -
#275
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,46 ct.No longer availableDim. 7,59 gEstimate: € 800/900 -
#497
Twee gedreven verzilverde theedozen op hoog dienblad. Oosters werk.
#425Vincenti
Een dubbele ketting met hanger bezet met half edelsteen.
#271
Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.
#483
Een Thais personage van gepatineerd en verguld hout.
#490
Een paar glazen kandelaars in de vorm van Heilig Hartbeelden. Klein letsel.
#503
“Guanyin met draak”. Een bronzen beeldje.
Guan Yin avec dragon . Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60