#494H. Cameron“Na het onweer.” Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1943. Haagse school.
#214Vital Van Puyenbroeck“Hooien van het veld.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1945.
#346Een mahoniehouten klaptafel op wieltjes.
A mahogany folding table on wheels.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 40 / 70 -
#327Een Italiaans, Venetiaanse kristallen vaas, in organische vis/natuurvorm.
An Italian, Venetian crystal vase, in organic fish/nature form.No longer availableDim. 28cmEstimate: € 50 / 80 -
#272“Winters landschap.” zeefdruk naar Valerius de Sadeleer.
“Winter landscape.” serigraph after Valerius de Sadeleer.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 25 / 40 -
#134Sorez (?)Een paar molenlandschappen op paneel. Gesigneerd.
Une paire de paysages de moulins à vent sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 400 / 500 -
#101Paul SerstéEen terracotta buste van een jongenshoofd op houten sokkel. Onderaan gesigneerd “P. Sestré”.
#527Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.
#243Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, blauw in de massa. Niet gemerkt.
#677Een Aziatisch houten juwelenkistje met divers decor, met parelmoer ingelegd en gelakt. Bijgevoegd enkele snuisterijen.
An Asian wooden jewelery box with various decor, inlaid with mother-of-pearl and lacquered. Adding some trinkets.No longer availableDim. 18 x 18 x 9 cmEstimate: € 35 / 45 -
#94Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Dreef in de herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Drifted in the fall.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 64 x 94 cmEstimate: € 80 / 120