Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een hout gesculptuurd hindeloopen miniatuur kakstoeltje.

Een gesculpteerd houten Hindelooper miniatuur kinderstoeltje.

A wood sculpted Hindeloopen miniature children’s chair.
Dim. 68 x 21 cm
SKU: 1804230667.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #667
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #489
    De Vocht

    “Bloemenstilleven met Margrieten”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “De Vocht”.

    "Flower Still Life Daisies". A painting, oil on canvas. Signed "De Vocht".
    No longer available
    Dim. 59 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #237
    Marc Sleen

    Een lot van drie albums, bestaande uit een eerste druk van ‘Het Rattenkasteel.’ & ‘De Erfenis van Nero’. We voegen er ‘De Lustige Kapoentjes Nr 1’ aan toe. Redelijke staat.

    A lot of three albums, consisting of a first edition of 'Het Rattenkasteel.' & 'The Legacy of Nero'. We add 'De Lustige Kapoentjes Nr 1' to it. Reasonable state.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 280
  • #66

    Een paar gebeitste houten zuilen met ionische kapitelen.

    A pair of stained wooden columns with ionic capitals.
    No longer available
    Dim. H.275 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #578
    Val Saint-Lambert

    Een coupe op voet van geslepen en deels rood gekleurd kristal. Met label en onderaan gemerkt.

    A coupe on foot of cut and partly red colored crystal. With label and marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm, Ø 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #417

    Een art-nouveau vaas in groen kristal, met vergulde gedecoreerde rand.

    An Art Nouveau vase in green crystal, with gilded decorated rim.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #165

    Een bruine stenen inktpot in de vorm van een scarabee. Koreaans werk.

    A brown stone inkwell in the shape of a scarab. Korean work.
    No longer available
    Dim. L. 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #382

    “En över , en under”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd dubbel niet leesbaar.

    "En över, en under". A painting, watercolor on paper. Signed twice at the bottom, illegible.
    No longer available
    Dim. 18 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #411

    Een lot van twee Chinees porseleinen vazen met blauw-wit decor. Bestaande uit een kraagvaas met oren en een kalebasvaas.

    lot of two Chinese porcelain vases with blue and white decor. Consisting of a collar vase with handles and a gourd vase.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #163
    Gaston Leroux

    “Rebecca”. Een brons gepatineerd beeld van een dame met kelk, dragend op het hoofd. Oriëntalisme, gesigneerd “Gaston Leroux”, Médaillé au salon.

    "Rebecca". A patinated bronze sculpture of a lady with a chalice, carried on her head. Orientalism, signed "Gaston Leroux", Médaillé au salon.
    No longer available
    Dim. 82 cm
    Estimate: € 2250 / 2500
  • #122
    Barony

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Medio XIXe eeuw.

    "Portrait d'une femme bourgeoise". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Milieu XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 37 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #34

    Een mapje met diverse, architecturale tekeningen op papier.

    A folder with various architectural drawings on paper.
    No longer available
    Dim. A 4
    Estimate: € 40 / 60
  • #586

    Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.

    An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More