#257Een vaas in porselein getooid met katjes, getiteld “The vase of the imperial cats”. Uitgave Franklin Mint.
#64M. Gerard“Kadezicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Krasschade midden het doek.
“Quay view.” Oil paint on panel. Signed. Scratch damage in the middle of the canvas.No longer availableDim. 19 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#397Een Chinees porseleinen vaasje met polychroom meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.
#438Een ovale Mugul schotel van niëllo verzilverd metaal.
An oval Mugul dish of silver plated metal with niello decoration.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#440Een 18 karaats witgouden ring bezet met zes kleine briljantjes.
#161Georges Van der StraetenPeriod: 1856-1928“Beeld van een dame met een hoed”. Een brons gepatineerde buste van dame met tricorn hoed, gesigneerd “Georges Van Der Straeten”, met inscriptie “Société des Bronzes de Paris”. Op notelaren sokkel.
Statue of a lady with hat. A bronze patinated bust of a lady with a tricorn hat, signed "Georges Van Der Straeten", with the inscription "Société des Bronzes de Paris". On walnut plinth.No longer availableDim. 55 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#460Een 18 karaats witgouden ring bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold ring set with small brilliants and a sapphire of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 200 / 250 -
#60Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.28 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 600 / 700 -
#579Agostino Pezotta“Nacht over de stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Bergamo”.
"Night over the city". Oil on canvas. Signed and "Bergamo".No longer availableDim. 66,5 x 76,5 cmEstimate: € 100 / 150