#353NoritakeEen rokerssetje van Japans porselein met verguld decor op blauwe achtergrond met bloemen. 5 stuks.
#63Een koffie-en theestel met melkpot van Naams aardewerk met zilveren bekroning van een Medici-vaas. Theepotje op drie poten. Eind 18de eeuw. Deksel van de koffiepot hersteld.
A coffee and tea set with milk pot of Namur earthenware with silver crowning of a Medici vase. Teapot on three legs. Late 18th century. Lid of the coffee pot is repaired.No longer availableDim. H: 12-32 cmEstimate: € 200 / 250 -
#323Een lot van 14 boeken met betrekking tot kunst(enaars), antiek en historische locaties.
A lot of 14 books related to art(ists), antiques and historical locations.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#559Kooiluchter van messing en met oranje glazen vruchten versierd in de geest van Baguès. Jaren 60-70.
Cage chandelier in brass and decorated with orange glass fruits in the spirit of Baguès. 60s-70s.No longer availableDim. H: 80 cmEstimate: € 180 / 240 -
#645Een houten Engels dienblad 19e eeuws.
#206Een lange bank van gebeitst hout in Lodewijk XVI -stijl op acht poten. Oorspronkelijk Zweden, einde XIXde eeuw. (AID4109).
A long stained wood bench in Louis XVI style on eight legs. Originally Sweden, end of the XIXth century. (AID4109).No longer availableDim. 94 x 218 x 73 cmEstimate: € 400 / 600 -
A lot of 2 drawings on paper, signed.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 300 / 400