Other lots in this auction
-
#489De Vocht“Bloemenstilleven met Margrieten”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “De Vocht”.
"Flower Still Life Daisies". A painting, oil on canvas. Signed "De Vocht".No longer availableDim. 59 x 72 cmEstimate: € 100 / 150 -
#237Marc SleenEen lot van drie albums, bestaande uit een eerste druk van ‘Het Rattenkasteel.’ & ‘De Erfenis van Nero’. We voegen er ‘De Lustige Kapoentjes Nr 1’ aan toe. Redelijke staat.
A lot of three albums, consisting of a first edition of 'Het Rattenkasteel.' & 'The Legacy of Nero'. We add 'De Lustige Kapoentjes Nr 1' to it. Reasonable state.No longer availableEstimate: € 220 / 280 -
#66Een paar gebeitste houten zuilen met ionische kapitelen.
A pair of stained wooden columns with ionic capitals.No longer availableDim. H.275 cmEstimate: € 600 / 800 -
#578Val Saint-LambertEen coupe op voet van geslepen en deels rood gekleurd kristal. Met label en onderaan gemerkt.
A coupe on foot of cut and partly red colored crystal. With label and marked on the bottom.No longer availableDim. H. 15 cm, Ø 21,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#417Een art-nouveau vaas in groen kristal, met vergulde gedecoreerde rand.
An Art Nouveau vase in green crystal, with gilded decorated rim.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#165Een bruine stenen inktpot in de vorm van een scarabee. Koreaans werk.
A brown stone inkwell in the shape of a scarab. Korean work.No longer availableDim. L. 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#382“En över , en under”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd dubbel niet leesbaar.
"En över, en under". A painting, watercolor on paper. Signed twice at the bottom, illegible.No longer availableDim. 18 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#411Een lot van twee Chinees porseleinen vazen met blauw-wit decor. Bestaande uit een kraagvaas met oren en een kalebasvaas.
lot of two Chinese porcelain vases with blue and white decor. Consisting of a collar vase with handles and a gourd vase.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#163Gaston Leroux“Rebecca”. Een brons gepatineerd beeld van een dame met kelk, dragend op het hoofd. Oriëntalisme, gesigneerd “Gaston Leroux”, Médaillé au salon.
"Rebecca". A patinated bronze sculpture of a lady with a chalice, carried on her head. Orientalism, signed "Gaston Leroux", Médaillé au salon.No longer availableDim. 82 cmEstimate: € 2250 / 2500 -
#122Barony“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Medio XIXe eeuw.
"Portrait d'une femme bourgeoise". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Milieu XIXème siècle.No longer availableDim. 37 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#34Een mapje met diverse, architecturale tekeningen op papier.
A folder with various architectural drawings on paper.No longer availableDim. A 4Estimate: € 40 / 60 -
#586Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.
An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.No longer availableDim. 200 x 90 x 110 cmEstimate: € 400 / 600

