#629Een vintage eikenhouten, halve maan rolluikkastje. Nederland, 1930.
A vintage oak half-moon roller shutter cabinet. Netherlands, 1930.No longer availableDim. 71 x 67 x 35 cmEstimate: € 100 / 200 -
#378Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
#326Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
#240Een 18 karaats wit en geelgouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 karat white and yellow gold pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.50 ct.No longer availableDim. 2,07 gEstimate: € 800 / 900 -
#415“Zithouding”. Een gestyleerd beeldje uit terracotta met craquellé glazuur van figuur in zithouding. Gemerkt onderaan, gedateerd 1980.
“Sitting position”. A stylized terracotta figurine with crackle glaze of a figure in a sitting position. Marked on the bottom, dated 1980.No longer availableDim. 32 x 26 x 28 cmEstimate: € 200 / 400 -
#446TURA, Milano ItaliaEen set van drie bijzettafeltjes met een blad van rood geitenleder met epoxy bovenlaag.
A set of three side tables with a top of red goat leather with an epoxy top layer.No longer availableDim. h 44, 38, 33 cmEstimate: € 120 / 160 -
#54Roger Borgluw(?)“CMB - Mer-de Ville.” Karikatuur - Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1974.
#487Een grote kalebasvaas met famille noir decor.
#43Een gesigneerde foto met dedicatie van Frank Sinatra - voor de ‘Sinatra Society of Belgium.’ We voegen er een clip-art kader aan toe. Gedateerd 1981.
A signed photo with dedication of Frank Sinatra - for the 'Sinatra Society of Belgium.' We add a clip-art frame to it. Dated 1981.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#77Een paar cassolettes van zamak, rijkelijk uitgevoerd barok decor met Amor en Psyche. Op arduinen voet.
A pair of zamak cassolettes, rich baroque decor with Amor and Psyche. On bluestone foot.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 150 / 200