#166Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.
#68Een Amsterdamse lantaarn met heraldisch schild en leeuw. 19de eeuws. Bedraad.
An Amsterdam lantern with heraldic shield and lion. 19th century. Wired.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#689Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#213Atelier SedapEen paar gesculpteerde gipsen wandlichten in bladvorm, model “Charme” door Atelier Sedap, made in France.
A pair of sculpted plaster wall lights in leaf shape, model "Charme" by Atelier Sedap, made in France.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#464Enrico TodaroPeriod: °1912“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
#227Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.
#548MuranoEen glazen Murano vaas met geabstraheerd gezicht in het reliëf, naar Picasso.
#14WindsorEen houten Windsor rocking chair, 19e eeuws.
#397Een Chinees porseleinen vaasje met polychroom meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.
#426Een hoekkast met gebogen glazen deur, en messingen monturen.
A corner cabinet with a curved glass door and brass fittings.No longer availableDim. h 141 cmEstimate: € 180 / 240