#483Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
#254Edmond De MeulenaerePeriod: 1884 - 1963“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
#166Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.
#275Val Saint LambertEen kristallen karaf met rood in de massa. Circa 1900.
#227Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.
#205Een massief houten “Indische strijktafel”. (AID4446)
A solid wooden "Indian ironing table". (AID4446)No longer availableDim. 80 x 237 x 90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#13Gouda Z. HollandEen grote kruik van veelkleurig plateel. Congola Royal. 4323. Gemerkt met label van Plazuid Gouda.
A large jug of multicolored pottery. Congola Royal. 4323. Marked with a label of Plazuid Gouda.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#455Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
#229Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoevezicht in de lente.” Olieverf op doek, gesigneerd.
“Farm view in spring.” Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 100 / 150