#638Hergé“On a marché sur la lune”. Een strip van Kuifje, Les aventures de Tintin, hardcover.
"On a marché sur la lune". A comic strip of TinTin, Les aventures de Tintin, hardcover.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#598DogonEen Afrikaans, Kanaga masker in gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
An African Kanaga mask in carved wood, Dogon, Mali.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 40 / 70 -
#440Een 18 karaats witgouden ring bezet met zes kleine briljantjes.
#116Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.
#65Een kleine bronzen deurklopper in de vorm van een zittende man met opschrift “Devil”. XIXde eeuw.
A small bronze door knocker in the shape of a seated man with the inscription "Devil". XIXth century.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 40 / 50 -
#254Edmond De MeulenaerePeriod: 1884 - 1963“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
#390Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +-0,22 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
#430Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van +- 0,26 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,58 ct.
An 18 karat white gold necklace with pendant set with a central diamond of +- 0.26 ct and brilliants with a combined weight of 0.58 ct.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#583DavidoffEen humidor in notelaar met koperen handgrepen in scheepsstijl, inclusief sleutel. Gemerkt “Davidoff”.
A walnut humidor with ship style copper handles, including key. Marked "Davidoff".No longer availableDim. 17 x 35 cmEstimate: € 175 / 225 -
#523Een ronde Butler spiegel met houten verguld kader.
A round shaped Butler mirror with wooden gilded frame.No longer availableDim. Ø 64 cmEstimate: € 75 / 125