Other lots in this auction
-
#431
Een vintage oranjerood aardewerken schaal.
A vintage orange-red earthenware bowl.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 40/50 -
#656
Een uit riet gevlochten strandfauteuil. Voering op armsteunen binnenin gescheurd. (AID680)
A beach armchair woven from reed. Lining on armrests torn inside. (AID680)No longer availableDim. 150 x 80 x 70 cmEstimate: € 140/200 -
#66
Een paar gebeitste houten zuilen met ionische kapitelen.
A pair of stained wooden columns with ionic capitals.No longer availableDim. H.275 cmEstimate: € 600/800 -
#658
Twee porseleinen Chinese vaasjes, famille rose, versierd met divers decor. Onderaan gemerkt.
Two porcelain Chinese vases, famille rose, decorated with various decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 26 x Ø 9 cmEstimate: € 80/120 -
#442ToshihidePeriod: 1863 - 1925.
“De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
"L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 35x70cmEstimate: € 200/250 -
#104
“Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.
"Trois têtes". Esquisse à l'encre sur papier. Attribué à A. Van Gaesbeeck.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120/200 -
#53Val Saint Lambert
Een kristallen geslepen vaas, groen in de massa. Gesigneerd.
A crystal cut vase, green in the mass. Signed.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 70/100 -
#82Geert Huyben
“Zicht op de Durme met zeilboot.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme schade aan het doek.
“View of the Durme with sailing boat.” Oil on canvas. Signed. Minimal damage to the canvas.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#265
Een decreet en een medaille van Sint-Helena, verstrekt aan Guillaume Roeykens voor zijn dienst onder Napleon I van 1792 tot 1815. De medaille werd uitgebracht onder Napoleon III in 1857.
A decree and medal of Saint Helena, issued to Guillaume Roeykens for his service under Napoleon I from 1792 to 1815. The medal was issued under Napoleon III in 1857.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 50/75 -
#156
Een mahoniehouten chest-on-chest met 9 laden, Georgian circa 1720. (AID3383)
A 9-drawer mahogany chest-on-chest, Georgian circa 1720. (AID3383)No longer availableDim. 185 x 103 x 52 cmEstimate: € 800/1200 -
#181
Een eikenhouten tweedeurs wandkast met 2 laden binnenin.
An oak two-door wall cabinet with 2 drawers inside.No longer availableDim. 215 x 140 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#650
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een turkooiscabochon van ± 10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une turquoise cabochon de ± 10 ct.No longer availableDim. 6.97 gEstimate: € 1300/1400