Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten aktekoffertje. Gemerkt ‘Ray Ban’
Een houten aktekoffertje. Gemerkt ‘Ray Ban’

Een houten aktekoffertje. Gemerkt ‘Ray Ban’.

Une mallette en bois. Marquée ‘Ray Ban’.
SKU: 2505210673.
Auction day: 26 May 2021 19:00
Catalogue #673
Estimate: € 60 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #149

    “Personages en vee op een bosweg”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.

    Personnages et bétail sur un chemin forestier . Huile sur toile. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 76 x 64 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #670

    Een eikenhouten hoekconsole.

    Une console d'angle en chêne.
    No longer available
    Dim. 57 x 57 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #612
    W. Van Ryswyck

    “Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.

    Cerf dans la nature . Huile sur panneau. Signé et daté 1888.
    No longer available
    Dim. 13 x 21,5 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #260

    Een 18 K geelgouden en zilveren broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    Broche en or jaune 18 K et argent sertie de diamants de taille ancienne avec un poids total de ca 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 9,56 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #523

    “Man met hamer” & “Man met vis”. Twee Japanse netsuké’s van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Eén stukje manco. Onderaan gesigneerd.

    Homme au marteau & Homme au poisson . Deux netsukes japonais en ivoire finement sculpté et partiellement polychrome. Un seul défaut. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #243
    Capodimonte

    “Man met bloem en haan”. Een beeldje van meerkleurig Napolitaans porselein. Onderaan gemerkt.

    Homme à la fleur et au coq . Une figurine en porcelaine napolitaine multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #550

    Een geajoureerd zilveren broodmandje. Nederland, 835‰. 590 gram.

    Une corbeille à pain en argent ajouré. Pays-Bas, 835 ‰. 590 grammes.
    No longer available
    Dim. 30 x 26 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #597
    Val Saint Lambert

    Vaas van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa. Gemerkt en nr. 84/330.

    Vase en cristal taillé, partiellement coloré en bleu dans la masse. Marqué et n ° 84/330.
    No longer available
    Dim. H. 30
    Estimate: € 300 / 400
  • #264

    “Terrassen op de Champs-Elysées”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Terrasses des Champs-Elysées . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 61 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #147

    “Jonge vrouw met dagboek”. Een bronzen beeld met driekleurig patina.

    Jeune femme à l'agenda . Une statue en bronze à patine tricolore.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #464

    “Abstract”. Gemengde techniek op papier. Russische school.

    Abstrait . Technique mixte sur papier. École russe.
    No longer available
    Dim. 59 x 44,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #247
    Val Saint Lambert

    Grote coupe van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa. Gemerkt en nr. 12/75.

    Grande coupe de cristal taillé, partiellement colorée en bleu dans la masse. Marquée et n ° 12/75.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More