#103Een Italiaans zwartmarmeren klokstel, met groenmarmeren rand en vergulde filigranen. Middencompartiment met kristallen ruit en spiegel. Met slinger.
An Italian black marble clock set, with green marble rim and gilded filigrees. Center compartment with crystal window and mirror. With pendulum.No longer availableDim. h 55 cm & h 27 cmEstimate: € 220 / 280 -
#379Gabriel Dechamps“Chapelle campagne Monton.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#335Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
#657Een mahoniehouten sigarendoosje.
A mahogany cigar box.No longer availableDim. 23 x 18 x 9 cmEstimate: € 40 / 45 -
#329Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.
#326Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
#416Een houten rechthoekige gateleg tafel met lade
A wooden rectangular gateleg table with drawer.No longer availableDim. 117 x 92 x 73 cmEstimate: € 80 / 100 -
#655Val Saint Lambert.Een kristallen vaas met groen in de massa. Circa 1900.
#98“Madonna en kind.” Een bronzen beeld.
#100Een 22 karaats geelgouden muntstuk. “Victoria Dei Gratia 1870”.
A 22 karat yellow gold coin. “Victoria Dei Gratia 1870”.No longer availableDim. 7,95 gEstimate: € 350 / 500 -
#118A MoreauEen gepolijst bronzen sculptuur op marmeren sokkel met afgebeeld twee kinderen. Onderaan gemerkt “A. Moreau”.
polished bronze sculpture on a marble plinth depicting two children. Marked on the bottom "A. Moreau”.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 200 / 300