#73Porcelaine de CouleuvreEen paar Frans porseleinen vazen met floraal decor, vergulde details en armen in zwaan vorm. Onderaan gemerkt. Begin 19e eeuw.
A pair of French porcelain vases with floral decoration, gilded details, and arms in the shape of swans. Marked at the bottom. Early 19th century.No longer availableDim. 28 x 15cmEstimate: € 100 / 200 -
#438PreijsEen bronzen beeldje van een meisje. Op lichtgroene sokkel.
#357StrasbourgEen paar borden van veelkleurig aardewerk, het ene met een gechantourneerde rand en met een decor van rozen, het andere met een decor van tulpen.
A pair of multicolored earthenware plates, one with an ornate edge and a rose decor, and the other with a tulip decor.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#214M. AubertPeriod: 1910 - 2006“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#292Schuermans‘Bloemenstilleven’, olieverf op doek, gesigneerd Schuermans.
#218Een groot massief eikenhouten beeld van Sint Hubertus te paard met hertje, een man en twee honden.
#227Charles Catteau Boch Frères KeramisEen Boch Keramis vaas, ontwerp door Charles Catteau. Onderaan gemerkt en genummerd D7A6.
A Boch Keramis vase, designed by Charles Catteau. Marked and numbered at the bottom D7A6.No longer availableDim. 34 x Ø20cmEstimate: € 200 / 300 -
#361Een Chinese theebus met renten achter glas, 1 ruitje is gebarsten, onderaan gemerkt.
A Chinese tea caddy with shelves behind glass, one pane is cracked, marked at the bottom.No longer availableDim. 16 x 11 x 5.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#650Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met telkens een centrale briljant van +- 0,72 ct. H VS1.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.72 ct each. H color, VS1 clarity.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 1900 / 2000