Similar lots by type
-
#308“Een paspoort maskertje”. Een houten hoofdje afkomstig van Congo.
"Un masque passeport". Une tête en bois du Congo.No longer availableDim. l: 7 cmEstimate: € 25 / 35 -
#593Een gepolychromeerd houten plankmasker. West-Afrika.
Masque en planche de bois polychrome. Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. 37 x 118 cmEstimate: € 100 / 120 -
#192Een trumeau met verguld houten lijst en met lauwerkrans in de kuif.
Un trumeau avec cadre en bois doré et avec couronne de laurier dans la coiffe.No longer availableDim. 180 x 100 cmEstimate: € 260 / 280 -
#202Een rijkelijk uitgewerkte cartelklok van verguld hout in rococostijl, versierd met engeltjes en bloemen. Kleine beschadigingen.
Pendule murale rococo richement décorée en bois doré et plâtre aux angelots et fleurs. Usures et petits dégâts.No longer availableDim. 110 x 50 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#204Een wandklok in houten kast met een reproductie van een stadszicht, het uurwerk verwerkt in een toren. Achter glas.
Une horloge murale dans une gaine en bois avec une reproduction d'une vue de ville, le mouvement intégré dans une tour. Derrière une vitre.No longer availableDim. 59 x 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#577Een gepolychromeerd houten dierenmasker. Burkina Faso.
Masque animalier en bois polychrome. Burkina Faso.No longer availableDim. 110 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#499Een staande klok in notenhouten kast en met handgeschilderde wijzerplaat. Nottingham, eind XVIIIe eeuw.
Une horloge grand-père dans une gaine en noyer et avec un cadran peint à la main. Nottingham, fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200 / 240 -
#355Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat.
Un régulateur en bois avec cadran en émail.No longer availableDim. 65 x 25 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#492Een wandklok in houten kast met gedreven koperen wijzerplaat.
Une horloge murale dans une gaine en bois avec un cadran en cuivre repoussé.No longer availableDim. 130 x 42 cmEstimate: € 45 / 65 -
#367Twee Indonesische gepolychromeerd houten hoofden, waarbij één poppenhoofd met beweegbare mond.
Deux têtes indonésiennes en bois polychrome dont une tête de poupée à bouche mobile.No longer availableDim. h: 16 & 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#587Een groot gepolychromeerd houten plankmasker met hoorns. Burkina Faso.
Un grand masque en planche de bois polychrome à cornes. Burkina Faso.No longer availableDim. 120 x 66 cmEstimate: € 100 / 120 -
#489Een houten regulateur met gesculpteerde kuif. Met slinger en gewicht.
Un régulateur en bois avec une coiffe sculptée. Avec pendule et poids.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 40 / 60 -
#665Een houten wandklok met eglomisé wijzerplaat. Met slinger en gewichtjes.
Une horloge murale en bois avec un cadran églomisé. Avec pendule et poids.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 35 / 45 -
#605Een recente Friese staartklok.
Une horloge de queue frisonne récente.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#651Een houten beeldje afkomstig van Indonesië.
Une figurine en bois d'Indonésie.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#603Een gepolychromeerd houten masker. Centraal Afrika. Schade onderaan.
Un masque en bois polychrome. Afrique centrale. Dommage au fond.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#564Een gebeeldhouwd tropisch houten beeld met voorstelling van Ganesha.
Une statue en bois tropical sculpté représentant Ganesha.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#16Friso KramerArchitectenstoel. Gemerkt Ahrend Cirkel en gedateerd 6 juli 1961.
Chaise d'architecte. Marqué Ahrend Cirkel et daté du 6 juillet 1961.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 100 / 150 -
#567Een gebeeldhouwde ceremoniële plank in de vorm van een personage met krokodillen. West-Afrika.
Étagère d'apparat sculptée en forme de personnage aux crocodiles. Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. 156 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#494Een houten wandklok met messing rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger.
Une horloge murale en bois avec du laiton autour du cadran émaillé. Avec pendule.No longer availableDim. 130 x 45 cmEstimate: € 35 / 45 -
#508Een verguld bronzen schouwpendule, versierd met barokke elementen en getooid met een siervaas met bloemenguirlandes. De wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Met slinger, zonder sleutel.
Une pendule en bronze doré, décorée d'éléments baroques et ornée d'un vase ornemental avec des guirlandes florales. Le cadran avec chiffres romains émaillés. Avec pendule, sans clé.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#597Een gepolychromeerd houten dierenmasker. Burkina Faso.
Masque animalier en bois polychrome. Burkina Faso.No longer availableDim. 93 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#141Een fraaie schouwpendule van cloisonné op messing, bovenaan versierd met een siervaas. In werkende staat en met slinger en sleutel.
Belle pendule en cloisonné sur laiton. Surmontée d’un vase décoratif. En état de marche et avec balancier et clé.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 550 / 600 -
#513Een antieke schouwpendule van Imariporselein met verguld bronzen leeuwenkoppen, vogels rond de wijzerplaat en bovenaan getooid met een griffioen.
Ancienne pendule de cheminée en porcelaine d'Imari à têtes de lion en bronze doré, oiseaux autour du cadran et surmonté d'un griffon.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 550 / 600
Other lots in this auction
-
#685Een vintage rond houten bijzettafeltje.
Une table d'appoint ronde en bois vintage.No longer availableDim. Ø: 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#481Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van tekens op een achtergrond van vegetale motieven.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages sur fond de motifs végétaux.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#322“Paardenkar op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Char à cheval sur une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 18,5 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#242F. Klimesch“Stilleven met fruit en rozen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Nature morte aux fruits et aux roses". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#610Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,70 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#261Guerin, Bouffioulx“Sint-Joris”. Een meerkleurig geglazuurde wandplaquette van steengoed. Op de achterkant gemerkt.
"Saint-Georges". Plaque murale en grès émaillé multicolore. Marqué au dos.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#432“Figuratie.” Olieverf & tempura op doek. Gedateerd 1979. Draagt handtekening Westerik.
"Chiffre." Huile & tempura sur toile. Daté 1979. Porte une signature Westerik.No longer availableDim. 61 x 71 cmEstimate: € 400 / 600 -
#179Een vergulden houten spiegel in Louis-Philippestijl.
Miroir en bois doré de style Louis Philippe.No longer availableDim. 140 cm x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#285Ricci, argentieri in MassandriaEen serie van twaalf wijnbekers van verzilverd metaal met getorst motief.
Série de douze coupes à vin en métal argenté à motif torsadé.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#15Lumedart“Bacchus”. Een beeldje van Belgisch porselein. Onderaan gemerkt.
"Bacchus". Une figurine en porcelaine belge. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 40 -
#463Een grote kom van veelkleurig Chinees porselein. Famille rose decor van bloemenvazen. Vergeelde oude restauratie. Tijdperk Qinglong.
Un grand bol en porcelaine de Chine multicolore. Décor famille rose de vases fleuris. Ancienne restauration jaunie. Époque Qinglong.No longer availableDim. Ø 25 5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#579“Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 27-7-9.
« Randonneur dans un paysage de bruyère ». Huile sur toile. Monogrammée et datée 27-7-9.No longer availableDim. 51,5 cm x 72 cmEstimate: € 100 / 120

