Similar lots by type
-
#865
Een tweedelig waterfonteintje van brons. Tijdperk Empire.
Fontaine et cuvette en bronze d’époque Empire.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#476
Lot textiel uit de Andes. 14 stuks. Een aantal met ikattechniek.
Lot de textiles des Andes. 14 pièces. Certains à la technique ikat.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1002
Een Africaans beeld van gesculpteerd hout. Pende, vermoedelijk Gabon
Une statue en bois sculpté d’origine africaine. Pende, probablement du Gabon.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#941
Gebeeldhouwde ebbenhouten trom in de vorm van een vrouwenromp met twee benen. Zonder trommelvel. Makonde.
Tambour en ébène sculpté en forme d’un corps féminin sur deux jambes. Makonde.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 80/100 -
#770
Lot sjaals, Peruviaanse mutsen, slopen enz.
Lot de châles, de bonnets péruviens, des tais etc.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#246
Een gesculpteerd houten tafel in eclectische stijl, versierd met bloemen en met een rood marmeren blad.
Table en bois sculpté de style éclectique décorée de fleurs et à tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 93 x 62 cmEstimate: € 200/400 -
#790
Een Afrikaans patchwerk, een Afrikaanse gordel en muts met kralen en schelpen en een vestje van gekeerd schaap met borduurwerk.
Patchwork africain, ceinture africaine, bonnet aux perles et coquilles et une veste en mouton retourné brodé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#936
Staande klok van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XVI-stijl. Koperen en tinnen wijzerplaat. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en bois sculpté de style Louis XVI au cadran en cuivre. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#496
Drie kleedjes uit de Andes met veelkleurige stroken. En een kleine lap met “Codep, Unidad Educativa Intercultural Bilingüe “Pachayachachik”.
Trois carpettes des Andes aux pans multicolores. Et un tissu à l’inscription “Codep, Unidad Educativa Intercultural Bilingüe “Pachayachachik”.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1016
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met een achthoekig marmeren blad.
Piédestal chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre octogonale.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 80/120 -
#1102J. Shalbert
Een staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en émail aux chiffres romains. Datée 1929.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#663
Een dubbel voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
Une sculpture ancestrale double face en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/100 -
#226
Een Hollandse linnenkast met twee grote en twee kleine gebombeerde laden onderaan en twee paneeldeuren bovenaan. De sleutelgaten met been. Begin XIXe eeuw.
Lingère hollandaise ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs vers le bas et à deux portes aux panneaux vers le haut. Entrées de serrures en os. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#436
Negen diverse kussens.
Neuf coussins divers.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#661
Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Youmbe, DRC.
Une sculpture ancestral en bois. Youmbe, DRC.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/140 -
#446
Lot textiel uit de Andes. 20 stuks.
Lot de textiles des Andes. 20 pièces.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#766
Een grenenhouten koffer met textiel uit Guatemala, Peru, Mali (Senufo) met poncho’s, kleden, sjaals enz.
Coffre en sapin contenant des textiles de Guatemala, Perou, Mali (Senufo) dont poncho, vêtements, châles etc.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#924
Een lot van vijf kopjes met onderbordjes van blauw en wit Chinees porselein. XIXe eeuw.
Lot de cinq tasses et soucoupes en porcelaine de Chine bleue et blanche. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#890
Een paar gesculpteerd houten steunzuiltjes in de vorm van een mannen- en vrouwenfiguur.
Deux colonnettes anthropomorphes en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50/80 -
#826
Een zuil van zwart- en goudgepatineerd hout en kunststof.
Colonne en bois noirci et doré et plastique.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 30/40 -
#1086
Een werkmeubeltje van notenhoutfineer met twee klapblaadjes, een compartiment aan de ene kant en twee laden aan de andere. XIXe eeuw.
Table d’ouvrage en placage de noyer à deux abattants, un compartiment à un côté et deux tiroirs à l’autre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 40/60 -
#671
Een Fangmasker van deels gepatineerd hout. Gabon.
Un masque Fang en bois partiellement patiné. Gabon.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 65/80 -
#206
Een sobere eikenhouten garderobe. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#1036
Een eikenhouten bijzetmeubeltje met een lade in de gordel. Vroeg XIXe eeuws.
Meuble d’appoint en chêne ouvrant à un tiroir en ceinture. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#473
Een paar Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Mali.
Paire de statuettes africaines en bois. Mali.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#988
Twee schotels met gechantourneerde rand. Duits porselein, onderaan gemerkt.
Deux plats aux bords chantournés. Porcelaine allemande, marque au verso.No longer availableDim. Ø 32,5 cmEstimate: € 25/35 -
#937
Een reeks van zes dessertmesjes en vorkjes van verzilverd metaal met een handvat van paarlemoer.
Suite de six couteaux et fourchettes à dessert en métal argenté aux manches en nacre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#480Kenia
Drie verschillende halssnoeren van halfedelstenen met hangers van koper.
Trois colliers en pierre sémi-précieuses aux pendentifs en cuivre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#966
Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.
Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 200/300 -
#651Cerabel
Een reeks van vijf dienblaadjes van meerkleurig porselein met een decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Baudour.
Cinq petits plateaux en porcelaine multicolore avec un décor fleuri. Marqués en dessous. Baudour.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 120/160 -
#72
Een kristallen luchter met twaalf lichtpunten in twee niveaus, versierd met pendeloques.
Lustre en cristal à douze lumières sur deux niveaux et décoré de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#309M. Govers
“Stilleven met een dekselvaas, klaprozen en een waaier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux potiche, pavots et éventail”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 78 x 168 cmEstimate: € 80/100 -
#209
Een hoog barmeubel van gefineerd hout op vier gebogen poten met twee paneeldeuren en een klapblad. Binnenin een glasraam met verlichting.
Bar haut en bois de placage sur quatre pieds volutes. Ouvrant à deux portes et un abattant. A l’intérieur un vitrail illuminé.No longer availableDim. b: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#729L.A. Jacobs
“Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#987
Een eivormige boterpot van verzilverd metaal. Met botermesje.
Beurrier ovoïde en métal argenté avec couteau à beurre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#796
Een eikenhouten begijnentafeltje. Begin XXe eeuw.
Table de béguine en chêne. Début du XXe siècle.No longer availableDim. b: 87 cmEstimate: € 30/50