Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten beeld van een Chinese krijger met gleve.
Een houten beeld van een Chinese krijger met gleve.

Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.

Une statue en bois d’un guerrier chinois avec un glaive.
Dim. h: 95 cm
SKU: 2602190633.
Categories: Aziatisch, Beeld, Hout.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #633
Estimate: € 1500 / 1600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #886

    “O.-L.-Vrouw van Vlaanderen”. Gipsen beeld op gebeeldhouwde en vergulde sokkel in rococostijl.

    ”Notre Dame des Flandres”. Une statue en plâtre sculpté et socle doré style Rococo.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #500

    Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.

    Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #637

    Een bronzen beeld van een Boeddha op een Fo-hond.

    Une statue en bronze d’un Bouddha sur un chien Pho.
    No longer available
    Dim. H: 94 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #876

    Ovaal serveerwagentje van wit metaal en hout.

    Une desserte ovale en métal blanc et bois.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #708

    Een schotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen en pioenen.

    Un plat en porcelaine de Chine à décor polychrome de pivoines et élises.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #628

    Een bloempot van Chinees porselein met onderschotel.

    Un pot à fleurs en porcelaine chinoise avec une assiette.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 360
  • #703

    Een gevarieerd lot Imariporselein, bestaande uit een kopje met bordje, een kom, twee kleine en een groot bord en vier ruitvormige schaaltjes.

    Un lot d’objets en porcelaine Imari, comprenant une tasse et sous-tasse, un plat, deux petites assiettes, une grande assiette et quatre coupelles en forme de losange.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #639
    Corlendi

    “De muziek”. Een classicistisch beeld van albast en grijs marmer. Gesigneerd. Kleine herstelling aan lier.

    ”La musique”. Une statue en albâtre et marbre gris. Signée. Petite réparation à la lyre.
    No longer available
    Dim. H. 70 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #653

    “Bisschop”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor. Staf beschadigd. XIXde eeuw.

    ”Evêque”. Une statue en ivoire finement sculptée. Dégât à la crosse. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #520

    Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.

    Petite échelle pliante. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #476

    Een paar kwartronde armstoeltjes van witgebeitst hout, bekleed met naaldwerk. Lodewijk XVI-inspiratie.

    Une paire de fauteuils en quart de rond en bois laqué blanc, recouverts de tapisserie. Inspiration Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #678

    Een Japanse doos van papier-maché , versierd met een bloemendecor.

    Une boîte japonaise en papier mâché, décorations de fleurs.
    No longer available
    Dim. 25 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #640

    Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.

    Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm; B: 101 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #470

    Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.

    Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.
    No longer available
    Dim. l: 86 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #693

    Een kommetje met schoteltje van Chinees porselein met een blauw decor van Chinese tekens. Onderaan gemerkt.

    Un bol et petit plat en porcelaine chinoise à décor de signes chinois.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #670

    Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.

    Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm; Ø 81 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #647

    Een paar bronzen tempelleeuwen.

    Une paire de lions de temple.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm l: 60 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #480
    Sanborn Co, Cambridge Mass.

    “Metabulator” in mahoniehouten kast.

    ”Metabulator” dans une armoire en acajou.
    No longer available
    Dim. 81 x 65 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #648

    Een heiligenvoorstelling van donkergepatineerd brons. “Familie van Lord Shiva”. Er zijn "Lord Shiva", zijn vrouw "Goddess Parvati" en hun zoon "Lord Ganesh". Indisch werk.

    Saint en bronze à patine foncée. “La Famille du Seigneur Shiva. Comprenant Shiva, sa femme Parvati et leur fils Ganesha”. Travail indien.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #237

    “Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.

    ”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 127 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #856

    Twee armstoeltjes in Engelse stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.

    Deux fauteuils en style anglais en noyer, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #213

    Een modern bronzen beeld van een Kat.

    Une statue en bronze moderne d’un chat.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm l: 88 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #638
    Eric Claus
    Period: °1936

    “De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    “Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #860

    Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.

    Un lampadaire à tablette ronde en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 190 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #715

    Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.

    Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 & 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #355

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,05 ct. GH/VS-VS.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de± 3,05 ct. GH/VS-VS.
    No longer available
    Dim. 16,25 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #326

    Een eikenhouten kaptafel met drie laden langs beide kanten met een glazen blad en met een spiegel met twee zijpanden. We voegen er klein zitbankje met kussen aan toe.

    Une coiffeuse en chêne à trois tiroirs de chaque côté à tablette en verre et un miroir. Nous ajoutons un petit banc avec coussin.
    No longer available
    Dim. 175 x 130 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #702
    Salvador Dali

    “Yin & Yang”. Een seriegrafie op zijde uit de reeks "Alchimie des Philosophes". Genummerd 1908/2000 en gedateerd 1989.

    ”Yin & Yang”. Une sérigraphie sur soie de la série “Alchimie des Philosophes”. Numérotée 1908/2000 et datée 1989.
    No longer available
    Dim. 88 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #817

    twee kandelaars en een jongen en een meisje met bloemenmand van messing.

    Deux candélabres, un garçon, une fille avec panier à fleurs en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #386

    Een serie van drie notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl, waarbij één met afwijkende bekleding.

    Une série de trois fauteuils, style Louis XV, dont une avec un revêtement différent des autres.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #158

    Een Carcano model 1938 6,5 mm grendelgeweer, gemaakt te Terni in 1941.

    Un fusil Carcano modèle 1938 6,5 mm à verrou, produit par Terni en 1941.
    No longer available
    Dim. 103 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #579

    Compositie. Olieverf op doek met collage. Achteraan toegeschreven : Frutrunk. En met opschrift: Exempl. III/959. Paris.

    ”Composition”. Huile sur toile et collage. Dédicace au dos: Frutrunk. Avec écriture : Exempl. III/959. Paris.
    No longer available
    Dim. 96,8 x 62,8 cm
    Estimate: € 800 / 900
  • #586

    Een Engels bibliotheekkast met twee deuren met glas in lood boven twee kleinere paneeldeurtjes.

    Une bibliothèque anglaise à deux portes à vitraux au dessus de deux petites portes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #575

    Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.

    Un lustre de vestibule en laiton avec une coupe centrale et trois abat-jour en forme de fleur.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #226

    Een geloogde buffetkast met drie grote laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met twee kleine laden in de gordel en

    Un buffet à trois grands tiroirs , flanqué de deux colonnes et deux petits tiroirs dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. 103 x 146 x 74 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #622
    Gies Cosyns
    Period: 1920-1997

    “Vlaams landschap”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    “Paysage flamand”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More