#539“Het wiel van het leven”. Een tanka op doek.
#221Een set van twee houtgesculpteerde Zuid-Amerikaanse buideldragers met viool.
#12Een lot van vijf oude ovalen kadertjes met vlinders.
A lot of five old oval frames with butterflies.No longer availableDim. 13 x 18.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#581Een verguld houten engeltje op sokkel naar barok voorbeeld.
#112A. Vermont‘Hoevezicht met landweg, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd A. Vermont.
#188Een bronzen stalamp op marmeren voet en melkglazen bol in Art Deco stijl.
#522“Grootmoeder met kinderen”. Een schilderij, olieverf op doek. Niet gesigneerd, toegeschreven aan echtgenote van Jean Baptiste Madou, XIXde eeuw.
#415Een verguld bronzen tempelleeuw op houten sokkel. Chinees werk.
#432Hubert De Vries“Kermis”. Een litho op papier, onderaan binnen de plaat gesigneerd en gemerkt EC P/S
"Fairground". A lithograph on paper, signed and marked EC P/S within the plate at the bottom.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#19Een bas-reliëf in composiet in een vergulde kader met een voorstelling van een jongedame met een gevleugeld kindje.
#190Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met princess-cut diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,68 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with princess-cut diamonds with a total weight of approximately 3.68 ct.No longer availableDim. 8,75 gEstimate: € 2900 / 3000 -
A pair of 14k yellow gold cufflinks and a matching pin set with carnelian.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 250 / 300