#461Een houten masker. Gabon.
A wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#429Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#20Een 18 kt geelgouden kruisvormige hanger bezet met een cabochon.
An 18kt yellow gold cross-shaped pendant set with a cabochon.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 230 / 280 -
#19Een bloemenstilleven, olieverf op board in vergulde kader, niet gesigneerd.
#457Een polychroom antropomorf decoratiestuk. Mali.
A polychrome anthropomorphic decorative piece. Mali.No longer availableDim. 56 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#210Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,34 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds weighing approximately 1.34 ct in total.No longer availableDim. 4,97 gEstimate: € 1150 / 1250 -
#500Een halssnoer van zoetwaterparels met magneetsluiting.
#440Een 18 kt hanger met drie cirkels in drie kleuren goud, bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,77 ct.
An 18 kt pendant with three circles in three colors of gold, set with diamonds with a total weight of 0.77 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 800 / 900 -
#13Lladro‘May Flowers’, een Lladro beeldje, modelnummer 5467 in originele verpakking.
'May Flowers', a Lladro figurine, model number 5467 in original packaging.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#576Een lot van 3 Louis XV stijl armstoelen met oudroze florale motieven.
#218Schönborner BleikristallEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
A cut crystal vase, green in color.No longer availableDim. h 40 x Ø 25 cmEstimate: € 50 / 70