#532Rémy De PillecijnEen houtskooltekening op papier van een meisjeshoofd, getekend Rémy De Pillecijn en gedateerd 14-03-1963.
A charcoal drawing on paper of a girl's head, drawn by Rémy De Pillecijn and dated 14-03-1963.No longer availableDim. h 47 x b 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#560HermésEen veelkleurige armband van email. Met origineel tasje.
#531Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.
#514“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
#132“Strand en zeezicht”. Olieverf op doek. Begin 20ste eeuw. Sporen van signatuur.
"Beach and sea view". Oil on canvas. Early 20th century. Traces of a signature.No longer availableDim. 60 x 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#479“Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#378Mami Wata. Een bronzen beeldje van een zeemeermin. Senegal of Ivoorkust.
#107WMFEen verzilverde art-nouveau schenkkan met als handvat een zeemeermin waarvan de staart rond de kan gedrapeerd, onderaan gemerkt WMF wat staat voor Württembergische Metallwarenfabrik.
A silver-plated Art Nouveau jug with a mermaid handle, her tail draped around the jug, marked WMF which stands for Württembergische Metallwarenfabrik.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#368Een Chinees houten juwelenkastje met parerlmoer en koperen plaquettes versierd. In twee niveaus.
A Chinese wooden jewelry box adorned with mother-of-pearl and copper plaques. In two levels.No longer availableDim. 24 x 13 x 17cmEstimate: € 100 / 150