#515Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en onyx.
#117Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
#175Een armband met 18 kt geelgouden tussenstukken en rode geweven stof.
A bracelet with 18kt yellow gold links and red woven fabric.No longer availableDim. bruto: 29,10 gEstimate: € 900 / 1000 -
#286Een massief eiken wiegje met kap uit de tweede helft van de 19e eeuw.
#409Émile Louis Foubert“Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.
#393Een masker van gesculpteerd hout met vlechtwerk. Bamum, Kameroen.
#277Een paar porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje met een boek, onderaan getekend Unter Weiss Bach.
A pair of porcelain figurines of a boy and a girl with a book, signed Unter Weiss Bach at the bottom.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 25 / 50 -
#537Een paar aardewerken rode en grijze balusters.
#48Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met rood in de massa.
A cut crystal vase with red in the glass.No longer availableDim. 15cmEstimate: € 80 / 100 -
#353Vieux BruxellesEen wit porseleinen Vieux-Bruxelles kom met vergulde randen en organisch decor. Bijgevoegd een antiek lusterware tasje met schade, en een wit porseleinen tasje met schotel en floraal decor versierd.
A white porcelain Vieux-Bruxelles bowl with gilded edges and organic decoration. Included is an antique lusterware bag with damage, and a white porcelain bag with dish and floral decoration.No longer availableDim. 11 x Ø21,5cmEstimate: € 75 / 125