#424
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#40
Een 18 kt geelgouden broche.
#203Lladro
‘A Stich In Time’, een Lladro beeld, modelnummer 5344 in originele verpakking.
#223Lladro
‘Teruko’, een Lladro beeld, modelnummer 1451 in originele verpakking.
#311
Een milieu de table in verguld zamak in de stijl van art-nouveau.
#501
Een houten beeld van een zittende vrouw. Kongo.
#525
#567Bell Telephone Company
Een antieke wandtelefoon, Bell Telephone, Anvers, Belgique in hout, bakeliet en metaal. Ca 1900.
An antique wall telephone, Bell Telephone, Antwerp, Belgium in wood, bakelite, and metal. Ca 1900.No longer availableDim. 21 x 27 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#584Emile Baas
“Kathedraal van Antwerpen.” Gravure, genummerd 35/50, en gesigneerd buiten de plaat.
"Cathedral of Antwerp." Engraving, numbered 35/50, and signed outside the plate.No longer availableDim. 25 x 17,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#272
Een lot van 2 oude gravures met stadszichten, Mechelen en Lier.
#347
Een lot 2 sierstukken met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.
#329
‘De verleiding’, gemengde techniek op papier met grijze passepartout in vergulde kader.
"The temptation", mixed media on paper with a gray mat in a gilded frame.No longer availableDim. h 41 x b 30 cmEstimate: € 40 / 60