#557Bell Telephone CompanyEen antieke wandtelefoon, Bell Telephone, Anvers, Belgique in hout, bakeliet en metaal. Ca 1900.
An antique wall telephone, Bell Telephone, Antwerp, Belgium, made of wood, bakelite, and metal. Approx. 1900.No longer availableDim. 21 x 27 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#542Frans Gijbels“Een paar barokke interieurs”. Pastel. Gesigneerd.
#487Vier diverse houten beeldjes. Kongo.
#13Lladro‘May Flowers’, een Lladro beeldje, modelnummer 5467 in originele verpakking.
'May Flowers', a Lladro figurine, model number 5467 in original packaging.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#23Lladro‘Basket Of Love’, een Lladro beeld, modelnummer 07622 in originele verpakking.
#331Een Chinese cloisonné vaas, groenkleurig met floraal decor, op houten sokkel. Deukje in zijde.
A Chinese cloisonné vase, green-colored with floral decoration, on a wooden base. Minor dent on the side.No longer availableDim. 23 x Ø13cmEstimate: € 40 / 60 -
#139Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoevelandschap met vijver”. Een schilderij, olieverf op doek.
#176Een eikenhouten tweedeurs garderobe. XIXe eeuw.
#595Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#389Boutens“Landschap met molen en hoeve”.
#514“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
"Port View." A painting, oil on board.No longer availableDim. 32 x 42cmEstimate: € 60 / 80