#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#194Anto Carte“Les Aveugles” Litho, genummerd 98/100 gesigneerd buiten en binnen de plaat.
"Les Aveugles" Lithograph, numbered 98/100, signed outside and inside the plate.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 180 / 240 -
#314“Abstracte collage in twee delen.” Gemengde techniek op papier.
#549Een polychroom houten masker. West-Afrika.
A polychrome wooden mask. West Africa.No longer availableDim. 50 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#168Een zilveren handtasje in filigraanwerk. Gemerkt 800‰.
#246Een massief eikenhouten trog op bijbehorend onderstel met vooraan gesculpteerde florale motieven.
A solid oak trough with matching base, featuring sculpted floral motifs in the front.No longer availableDim. 95 x 123 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#419Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#69‘Boerderijdieren te velde’, olieverf op paneel in vergulde kader met 2 geitjes en 2 kippen, niet gesigneerd.
#185DelvauxEen bruin lederen portefeuille. Gemerkt.
A brown leather wallet. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#20Een 18 kt geelgouden kruisvormige hanger bezet met een cabochon.
An 18kt yellow gold cross-shaped pendant set with a cabochon.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 230 / 280