#488
Een eikenhouten schildersezel in rustieke uitvoering.
An oak easel in a rustic design.No longer availableDim. h 180 cmEstimate: € 100 / 150 -
#36Royal Copenhagen
Een lot van 13 porseleinen jaarbordjes, onderaan gemerkt Royal Copenhagen.
#26
Een grote massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
#135
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,20 ct. en twee briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 0.20 ct. and two brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 0.10 ct.No longer availableDim. 1,75 gEstimate: € 300 / 350 -
#57
Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
#323
Een lotje van 2 Chinese snuff-bottles in been.
A pair of 2 Chinese snuff bottles in bone.No longer availableDim. h 7 cmEstimate: € 25 / 50 -
#509
“Heidezicht met wegel”. Een schilderij, olieverf op doek.
#294Felix Timmermans
Een paar prenten. “Processie.” & “Boeren tafereel.”
A pair of prints. "Procession." & "Peasant scene."No longer availableDim. 16,5 x 16,5 & 14 x 21,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#459
Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.No longer availableDim. 180 x 90cmEstimate: € 40 / 60 -
#48Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas met rood in de massa.
A cut crystal vase with red in the glass.No longer availableDim. 15cmEstimate: € 80 / 100 -
#4
Een ovalen handgeschilderd miniatuur damesportret in rechthoekig benen lijstje.
#86
A solid oak rural open hallway cabinet or kitchen storage furniture in a light whitewash.No longer availableDim. 103 x 151 x 55 cmEstimate: € 120 / 180