Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.

A wooden sculpture of a kneeling woman. Congo.
Dim. H. 40 cm
SKU: 2111230497.
Auction day: 22 November 2023 19:00
Catalogue #497
Estimate: € 60 / 100

  • #369

    Een decoratief werk in de stijl van Rothko. Bijgevoegd een kader in de zelfde stijl.

    A decorative piece in the style of Rothko. Frame included in the same style.
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #459

    Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.

    A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.
    Dim. 180 x 90cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268
    Lladro

    Een lot van 10 Lladro items bestaande uit een boek ‘the magic world of porcelain’, een VHS cassette, 2 tafelstukken, een bordje, 3 presentatiesokkels en 2 beschadigde beelden in originele verpakking zijnde modelnummer 1614, ‘Dancing Crane’ met afgebroken snavel en nr 07618, ‘Garden Song’ waarvan het meisje in het modden doorgebroken is.

    A lot of 10 Lladro items including a book 'the magic world of porcelain', a VHS cassette, 2 table pieces, a plate, 3 presentation pedestals, and 2 damaged statues in their original packaging, being model number 1614, 'Dancing Crane' with a broken beak and no. 07618, 'Garden Song' with a broken girl figurine.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #245
    Val Saint Lambert

    A cut crystal Val Saint Lambert vase. Marked at the bottom.
    Dim. 25 x Ø15,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #101

    "Le reveil." A patinated bronze sculpture on a marble pedestal. Signed.
    Dim. 75cm
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #130

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,38 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with white and black diamonds with a total weight of approximately 1.38 ct.
    Dim. 5,18 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #113
    Lladro

    ‘Kitty Cart’, een Lladro beeld, modelnummer 36141 in originele verpakking.

    'Kitty Cart', a Lladro figurine, model number 36141 in original packaging.
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #97

    Een set verguld bronzen chenets in Lodewijk XVI stijl.

    A set of gilt bronze chenets in the Louis XVI style.
    Dim. 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #350

    Een geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.

    A yellow gold ring set with a semi-precious stone.
    Dim. 4,32 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #374
    Rik Poot
    Period: 1924-2007

    "Blood donor". Lithograph on paper, signed and numbered 40/50. Dated 1988. Label on the reverse with inscription.
    Dim. 65 x 85cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #38

    Een marionet uit een poesjenellentheater vervaardigd uit hout, stof en metaal.

    A marionette made of wood, fabric, and metal from a Punch and Judy theater.
    Dim. h 96 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #300

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een Tahiti parel.

    An 18 kt yellow gold ring set with a Tahitian pearl.
    Dim. 3,65 g
    Estimate: € 200 / 250

Veiling van 21 & 22 november 2023

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00