#522Fred BervoetsEen affiche met vermoedelijk een figuur in potlood door Fred Bervoets.
A poster with possibly a figure in pencil by Fred Bervoets.No longer availableDim. h 53 x b 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#144‘Le Rôtisseur des Rois’, olieverf op doek met een koninklijke feestdis.
#322“Abstract landschap.” Litho. Draagt handtekening buiten de plaat.
"Abstract landscape." Lithograph. Bears signature outside the plate.No longer availableDim. 38 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#577Een lot van HO-spoor wagons en toebehoren, 6 Märklin, 5 Lima, 3 Roco, 1 Jouef, 2 vrachtwagens en Merten figuurtjes.
A lot of HO-scale train cars and accessories, 6 Marklin, 5 Lima, 3 Roco, 1 Jouef, 2 trucks, and Merten figurines.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#292“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Mother and Child," a bronze sculpture on a green marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#141Edouard VereyckenPeriod: 1893-1967“Oostendse Zeeman”. Een uit steen gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.
#447Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#508JunghansEen houten schouwklok, gemerkt Junghans.
#491Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#30Een 18 kt geelgouden ring bezet met drie briljantjes en een groene kleursteen.
An 18 kt yellow gold ring set with three brilliant cut diamonds and a green colored stone.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 160 / 200