#497Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
#169Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
#471Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
#376Een set van 2 massief houten Chinese salontafeltjes.
#50Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 450 / 550 -
#344LumioEen industriële stijl kunststoffen hanglamp.
An industrial style plastic pendant lamp.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#65Twee 14 kt geelgouden ringen waarvan één trouwring en één bezet met fantasiestenen.
Two 14kt yellow gold rings, one of which is a wedding ring and the other set with fantasy stones.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 140 / 260 -
#319“Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.
#461Een houten masker. Gabon.
A wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#529“Abstracte olifant.” Decoratief werk op doek.
"Abstract elephant." Decorative artwork on canvas.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#458Een massieve eikenhouten secretaire met ingelegde ster op het frontpaneel. Onderaan 2 grote laden en binnenin 8 kleine, waarvan 2 manco.
#185DelvauxEen bruin lederen portefeuille. Gemerkt.
A brown leather wallet. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250