#856Twee armstoeltjes in Engelse stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.
#846Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Engelse stijl, met los kussen.
#670Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
#633Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.
#876Ovaal serveerwagentje van wit metaal en hout.
#426Rechthoekig salontafeltje met voluutpoten en marmeren blad. Engels stijl.
#520Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
Petite échelle pliante. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#213Een modern bronzen beeld van een Kat.
#640Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
#850Een medische personenweegschaal met meetlat.
#860Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.
#470Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
#480Sanborn Co, Cambridge Mass.“Metabulator” in mahoniehouten kast.
#416Twee diverse spinnenwielen.
#660Een zwartgelakt nachtkastje in Empirestijl.
#770Een verguld houten butlerspiegel.
#237“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
#760Een lot van twee ‘vintage’ reiskoffers.
Un lot de deux bagages de voyage vintage.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 50 / 80
#690ZieglerEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#799Utagawa Toyokuni II“Kabuki acteur.” Japanse houtsnede. Gedateerd 1813. De acteur in kwestie is Nakamura Utaemon III als Taira Kiyomori.
”Acteur Kabuki”. Une gravure sur bois japonaise. Datée 1813. L’acteur en question est Nakamura Utaemon III - Taira Kiyomori.No longer availableDim. 37 x 28cmEstimate: € 120 / 160 -
#225Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van 0,72 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant central de 0,72 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 1250 / 1350 -
#158Een Carcano model 1938 6,5 mm grendelgeweer, gemaakt te Terni in 1941.
#5Remontoir AncreEen zilveren zakhorloge met familieinsigne. Met tinnen staandertje.
#137Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#292Raymond Van Haeck“Stilleven met eierdopje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, coquetier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#569“Moederschap”. Litho. Gesigneerd en gedateerd ‘63 binnen de plaat, draagt een handtekening buiten de plaat: Picasso.
#84J. Verswijvel“Landweg”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#350Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct. en telkens een centrale saffier van ± 2 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 3 ct et de saphirs centraux de ± 2 ct.No longer availableDim. 10,50 gEstimate: € 1900 / 2100 -
#668Twee oude trommelpistolen. Omstreeks 1900.
#610Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine.No longer availableDim. 198 x 150 cmEstimate: € 120 / 200