#311Een milieu de table in verguld zamak in de stijl van art-nouveau.
#454Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#298Een lot van 11 boeken over schilders, Mercatorfonds, Hamlyn en Thames Hudson.
A lot of 11 books about painters, Mercatorfonds, Hamlyn, and Thames Hudson.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#56Een massief eiken koffer met ijzeren beslag.
#491Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#508JunghansEen houten schouwklok, gemerkt Junghans.
#173DelvauxEen cognackleurige handtas. Model “Lundi”. Gemerkt. Deze tas kan cross-body gedragen worden.
#473JHM MartensEen lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.
#441Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
#119“Jezus & Maria”. Een print op doek.
"Jesus & Maria". A canvas print.No longer availableDim. 97 x 67cmEstimate: € 40 / 60