#504Leonardo TorfsPeriod: °1927“Waterlandschap”. Aquarel. Gesigneerd.
"Landscape with water". Watercolor. Signed.No longer availableDim. 25 x 35,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#533Een geslepen Boheems kristallen vaas, rood in de massa.
#188NAPAKOEen vintage mid-century design tafellamp met 2 lichtpunten op metalen voet, gechromeerde top en melkglazen bol. Gemerkt Napako en genummerd 85206.
A vintage mid-century design table lamp with 2 light points on a metal base, chrome top, and milk glass globe. Marked Napako and numbered 85206.No longer availableDim. 46 x Ø30cmEstimate: € 250 / 350 -
#284Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.V. Beeldje van het Vleeshuis.” Gravure, genummerd 34/150 Gesigneerd buiten de plaat.
#375Lombard Ltd, GlasgowThe Highland Gathering, aged 21 years, Special Reserve Scotch Whisky. In een Staffordshire porseleinen kruikje met etui.
The Highland Gathering, aged 21 years, Special Reserve Scotch Whisky. In a Staffordshire porcelain jug with case.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#519Hendrickx“Armee Belge”. Een lot van 4 kleurgravures op papier, door H. Hendrickx naar Simoneau.
A set of cutlery in four drawers for 12 people, including 12 cutlery mats. Only one sugar spoon is missing.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200 -
#417Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Bembe, DRC.
#575Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#409Émile Louis Foubert“Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.
#192Gust DierikxPeriod: Mechelen, 1924“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd.
"Flower still life" translates to "Flower still life". It is a painting, oil on canvas. Signed at the top.No longer availableDim. 59 x 79cmEstimate: € 150 / 200