Other lots in this auction
-
#374Een gevarieerd lot boeken van rond 1900, bestaande uit gidsen over diverse landen, kunst, literatuur, geschiedenis, enz. Overwegend Nederlands- en Franstalige uitgaven.
Un lot de livres, +- 1900, comprenant des guides, art, histoire… La plupart en Neérlandais et Français.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#514“Meisjes met bloemen”. Olieverf op doek.
”Filles et fleurs”. Huile sur toile.No longer availableDim. 24 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#54A. Drumé“Landschap met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et étang”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#415Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een half edelsteen.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 80 / 120 -
#498Een opiumflesje van Chinees ivoor, gedecoreerd met erotische scènes.
Un flacon à opium en ivoire chinoise, décoration de scènes érotiques.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 46 / 50 -
#539Christiaan Gerrit PolderPeriod: 1897 - 1981“Boomgaard”. Houtskool op papier”. Gesigneerd.
”Verger”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#506Twee Chinese piëdestals van gebeeldhouwd hout, met roze marmeren blad.
Deux piédestaux chinois en bois sculpté, tablettes en marbre rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#320Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en onyx.
Une paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et onyx.No longer availableDim. 28 gEstimate: € 700 / 800 -
#657Een porseleinen tegel met Arabische geschriften en motieven in blauw op witte fond.
Un carreau en porcelaine, écritures en arabe et motifs bleu sur fond blanc.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160 / 180 -
#413Een lot van zes boeken met betrekking tot België:- “Nieuwe geschiedenis van België”. Ed Lannoo, 2005. Drie delen.- “De provincie Antwerpen”. Ed. Lannoo, 2011. - “1000 plekken die je écht moet gezien hebben”. Ed. Lannoo, 2011. - “De mooiste dorpen van België”. Ed. Lannoo, 2011.
Un lot de six livres en relation avec la Belgique:- “Nieuwe geschiedenis van België”. Ed Lannoo, 2005. Trois volumes.- “De provincie Antwerpen”. Ed. Lannoo, 2011.- “1000 plekken die je écht moet gezien hebben”. Ed. Lannoo, 2011.- “De mooiste dorpen van België”. Ed. Lannoo, 2011.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#112Frans Van GenesenPeriod: 1887 - 1945“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#11Val St. LambertEen lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 40


