#553
“Schakers”. Een ivoren netsuke.
#690
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 1300/1400 -
#16
Twee simpele eikenhouten krukjes. XIXe eeuw.
Deux tabourets sobres en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 25/35 -
#664Chris MestdaghPeriod: °1959
#749
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
#491
Een merkwaardige kruik van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Une carafe extraordinaire en faïence à glaçure polychrome.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40/50 -
#128
Twee ijzeren poortornamenten in de vorm van aanstormende paarden.
#212Henry SchoutenPeriod: 1864 - 1927
“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd.
”Berger et son troupeau”. Huile sur toile. Signée et restaurée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 600/1000 -
#102
“Dame aan de waterkant”. Olieverf op paneel. Gesigneerd (gedeeltelijk onder kader”. XIXe eeuw.
“Femme au bord de l’eau”. Huile sur panneau. Signé (signature partiellement sous le cadre”. XIXe siècle.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 100/120 -
#511
Een zittende Boeddha van messing.
Un Bouddha en laiton.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/60 -
#800
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
#23
Un bas-relief en bronze, représentation de St Hubert et les lettres F.C.I.No longer availableDim. 14 x 18 cmEstimate: € 60/100