Similar lots by type
-
#5Golf SportDrie verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Trois montres différentes en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#295Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#595Salvatore Ferragamo en EspritTwee vaporisators eau de parfum van 30 en 50 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator Dolce & Gabbana van 100 ml aan toe.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 30 et de 50 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur Dolce & Gabbana de 100 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#360Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#376Eikenhouten pubtafeltje met kruisverbinding en met een lade in de gordel. XIXde eeuw.
Table de café en chêne à entretoise et à un tiroir en ceinture. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#35VisageVier verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Quatre différentes montres en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#280Liu-Jo de Jeanne en ProvenceTwee vaporisators eau de parfum van 50 en 60 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator L’Occitane van 50 ml aan toe.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 5O et de 60 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur L’Occitane de 50 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#45SwarovskiEen horloge met lederen polsband in originele doos.
Montre à bracelet en cuir dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#355Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#370Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#375Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#705Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#704Een reproductie van een kaart van de ‘Leo Belgicus’ uit de XVIIe eeuw en een tweede van een kaart van Antwerpen uit 1565.
Reproduction d’une carte dite “Leo Belgicus” du XVIIe siècle et une carte d’Anvers de 1565.No longer availableDim. 46 x 54 & 32 x 68 cmEstimate: € 80 / 100 -
#585Yves Saint LaurentArmbanden rond een eau de Toilette. Rive gauche 100 ml en één vaporisator van 25 ml.
Bracelets autour d’une eau de toilette. Rive gauche 100 ml et un vaporisateur de 25 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#330Yves RocherDrie vaporisators eau de toilettes van 100 en 60 en 30 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 60 et 30 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#634Gerard Verlinden“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#240Antieke Franse barometer. Begin XIXe eeuw.
Baromètre ancien français. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#385Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#315Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#205Lancôme“Trésor”. Een parfum van 15 ml.
“Trésor”. Un parfum de 15 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#285Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans de boites d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#265Een lot van 25 originele luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#744F. Wouters“Boerenerf met schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.
“Basse cour et grange”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 52 x 75 cmEstimate: € 50 / 100 -
#220CreatureEen eau de parfum van 50 ml.
Eau de parfum de 50 ml.No longer availableEstimate: € 30 / 60
Other lots in this auction
-
#267Een oude pop van composiet. Belgisch werk.
Ancienne poupée en composite. Travail belge.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 40 / 50 -
#794Een klein bijzetmeubeltje met gedraaide poten, een dwarsverbinding en een roze marmeren blaadje. Lade ontbreekt.
Petit meuble d’appoint aux pieds tournés à entretoise et à tablette en marbre rose. Le tiroir manque.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 30 / 50 -
#410Een lot van acht kleine staande koekoeksklokjes van hout en kunststof.
Lot de huit petites pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#326Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 388 x 300 cmEstimate: € 200 / 300 -
#414“Terugkomst van de jacht”. Drie groepen van meerkleurig biscuit. Enkele restauraties.
“Retour de la chasse”. Trois groupes en biscuit polychrome. Quelques restaurations.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60 / 90 -
#49Emiel Van DammePeriod: °1885“Galopperende paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chevaux en galop”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 300 / 400 -
#766Vijf eikenhouten begijnenstoeltjes met rechte ruggen. Lichtjes afwijkende vormen. XIXe eeuw.
Cinq petites chaises de béguines aux dossiers droits. Les exécutions légèrement différentes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#504“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ITH.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Monogrammée ITH.No longer availableDim. 44 x 22 cmEstimate: € 100 / 150 -
#386Armstoel van gebeeldhouwd notenhout met voluutpoten. Mosterdkleurige fluwelen bekleding.
Fauteuil en noyer sculpté aux pieds volutes. Recouvert de velours de couleur moutarde.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#383Val St. LambertEen paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Paire de candélabres en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 120 / 130 -
#77Een aardewerken vaas, versierd met hulstbladeren in reliëf in een fries. Tijdperk art deco.
Vase en faïence décoré d’une frise de feuilles de houx en relief. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#33Goebel“Meisje met mandje”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar M.I. Hummel. Gemerkt.
“Fillette au corbeille”. Statuette en biscuit polychrome d’après M.I. Hummel. Avec marque.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 25 / 35


