Similar lots by type
-
#386
Een buffet van groengepatineerd hout met twee deuren en twee laden.
Un buffet en bois patiné vert avec deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 120/200 -
#526
Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren onder twee laden.
Un buffet en chêne avec deux portes en dessous de deux tiroirs.No longer availableDim. 130 x 138 x 56 cmEstimate: € 40/60 -
#546
Wandconsole van gebronzeerd hout met marmeren blad in Lodewijk XV-stijl.
Une console en bois bronze et tablette en marbre, style Louis XV.No longer availableDim. b: 129 cmEstimate: € 500/550 -
#839
Een verlengbare ovale tafel. De poten versierd met acanthusmotieven.
Une table ovale à rallonges. Les pattes sont décorées de motifs acanthes.No longer availableDim. H. 79 x 141 x 112 cmEstimate: € 40/80 -
#216
Een tweeledige eikenhouten vitrinekast met onderaan drie laden en een lade in de gordel.
Une vitrine en deux parties en chêne, avec en dessous trois tiroirs, et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 228 x 145 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#397
Een antieke koffer met gesculpteerd voorpaneel.
Coffre ancien à panneau sculpté.No longer availableDim. l: 144 cmEstimate: € 200/260 -
#146
Een eikenhouten buffetkast met twee deuren naast drie grote en twee kleine laden.
Un buffet en chêne à cinq portes et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 168 cmEstimate: € 200/240 -
#426
Een reeks van acht eikenhouten stoelen met een handgeschilderd decor van een balustervaas en plantenguirlandes in de rug.
Suite de huit chaises en chêne, dossiers à décor peint à la main d’un vase balustre et de guirlandes de plantes.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#843
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200/240 -
#446
Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Un coffre en chêne sobre. XIXième siècle.No longer availableDim. 53 x 120 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#566
Een tweeledige eikenhouten buffetkast in Henri II-stijl met bovenaan twee gesculpteerde paneeldeuren met hoornen met fruit en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. De zijkanten afgewerkt met gecanneleerde zuiltjes.
Un buffet en deux parties en chêne, style Henri II, avec au dessus deux portes sculptées avec des cornes et fruits, et en dessous deux portes sous deux tiroirs. Les cotés sont finis avec des colonnes cannelées.No longer availableDim. h: 184 cmEstimate: € 120/200 -
#206
Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes en chêne sculpté. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#396
Een verlengbare eikenhouten tafel met vier bijpassende stoelen met groene bekleding.
Table en chêne à rallonges et accompagnée de quatre chaises assorties. Sièges recouvertes de tissu vert.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#366
Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 x 157 cmEstimate: € 300/400 -
#476
Een eikenhouten koffer met twee gesculpteerde panelen.
Coffre en chêne à deux panneaux sculptés.No longer availableDim. b: 100 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#416
Een sobere eikenhouten vierdeurskast.
Armoire en chêne sobre ouvrant à quatre portes.No longer availableDim. 173 x 122 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#496
Een lage eikenhouten buffetkast met twee gesculpteerde paneeldeuren onder twee laden.
Un buffet bas en chêne avec deux portes sculptées en dessous de deux tiroirs.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 100/120 -
#556
Een eikenhouten buffetkast met onderaan drie grote laden in het midden en een kleine lade boven een paneeldeur aan de zijkanten. Het opzet met twee gevitreerde deurtjes met glas in lood en centraal twee deurtjes. Het opzet op getorste zuiltjes en met opengewerkte versieringen.
Un buffet en chêne, en dessous trois tiroirs au milieu, un petit tiroir au dessus d’une porte sur les cotés. Le dessus avec deux portes vitrées et deux portes centrales. Décoration de colonnes torsadées.No longer availableDim. 210 x 152 x 53 cmEstimate: € 120/200 -
#486
Een commode in Lodewijk XVI-inspiratie met twee grote en twee kleine laden.
Commode de style Louis XVI ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 108 cmEstimate: € 200/300 -
#376
Een neogotische credenza van gesculpteerd eikenhout met opzet. Bovenaan twee paneeldeurtjes en twee kleine deurtjes in de gordel. XIXe eeuw.
Une crédence en chêne sculptée. Deux portes au dessus et deux petites portes dans la ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 162 x 122 x 61 cmEstimate: € 300/400 -
#506
Een buffetkast van gesculpteerd grenenhout met een gevitreerde deur bovenaan, twee laden en twee paneeldeuren onderaan en een spiegel in het midden.
Un buffet en sapin avec une porte vitrée au dessus, deux tiroirs et deux portes en dessous, un miroir au milieu.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#456
Een klapsecretaire met onderaan drie laden . Achter het blad veertien kleine laden, pidgeonholes, een deurtje en een secreet.
Secrétaire à abattant en chêne, le bas ouvrant à trois tiroirs. L’abattant cache quatorze petits tiroirs, des casiers, une petite porte et un secret.No longer availableDim. 101 x 91 x 51 cmEstimate: € 200/300 -
#516
Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.
Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.No longer availableDim. 97 x 120 x 55 cmEstimate: € 260/400 -
#226
Een buffetkast van gefineerd en deels zwartgelakt hout in Louis Philippestijl met drie laden en drie paneeldeuren.
Un buffet en placage et partiellement en bois laqué noir, style Louis Philippe, avec trois tiroirs et trois portes.No longer availableDim. b: 192 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#196
Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.
Vitrine à deux corps à corniche galbée. Le bas à deux portes moulurées. Vers 1800.No longer availableDim. 272 x 135 x 54 cmEstimate: € 400/600 -
#553Jacob Van Royen
“Antiquitates Belgicae of Nederlandsche Oudtheden”. 1 volume in-folio. Goede bruin-lederen band.
“Antiquitates Belgicae of Nederlandsche Oudtheden”. 1 volume in-folio. Bonne couverture en cuir brun.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#29Jehan Frison
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur la fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 120/200 -
#50Victorinox swiss Army
Een automatische herenhorloge met lederen armband.
Une montre automatique pour homme avec bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#4Edgard FarasynPeriod: 1858-1938
“Heidezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur la lande”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 80/100 -
#6
Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.
Guéridon en chêne de style Régence à tablette d’entretoise.No longer availableDim. H: 76cm B: 60cm D: 38cmEstimate: € 40/50 -
#202
“Expressionistisch naakt”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: J. Altink, 1947.
“Nu expressionniste”. Techniques mixtes. Porte une signature: J. Altink, 1947.No longer availableDim. 62 x 48 cmEstimate: € 400/450 -
#279Franz de VadderPeriod: 1862 - 1932
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue sur la Lande”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 54 cmEstimate: € 100/150 -
#235
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 300/400 -
#132
“Mediterraan landschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Leroy.
“Paysage méditerranéen”. Huile sur panneau. Porte une signature: Leroy.No longer availableDim. 49x 36 cmEstimate: € 120/200 -
#423
“Harley Davidson. Geschiedenis en legende”. Oluf F. Zierl. Ed. Köneman, 2000.
“Harley Davidson. Geschiedenis en legende”. Oluf F. Zierl. Ed. Köneman, 2000.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#555Hergé
Tintin. “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Casterman 1948. Achterflap B2. Redelijk tot goede staat.
Tintin. “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Casterman 1948. 4e plat B2. Etat moyen.No longer availableEstimate: € 400/500