Other lots in this auction
-
#227
Een grote Engelse bibliotheek van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onderaan en twee gevitreerde deuren bovenaan. XIXe eeuw.
Une grande bibliothèque anglaise en bois de placage acajou à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus.No longer availableDim. 250 x 180 x 40 cmEstimate: € 300 / 500 -
#156
Een mahoniehouten bureau met vijf laden en een kalfslederen blad. Onder het blad twee, eveneens gevacheteerde en uitschuifbare plankjes.
Un bureau en acajou à cinq tiroirs et une tablette en cuire de veau. En dessous de la tablette se trouvent deux étagères avec revêtement vachette.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 300 / 500 -
#438
Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal.
Une paire de drageoirs en cristal incolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#114Ch. Gallet
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#757
“De verliefden”. Een groepje van monochroom wit biscuit op messingen voetstuk. Onderaan gemerkt. Gaaf.
”Les amoureux”. Un groupe en biscuit monochrome blanc sur pied en laiton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#281Margrit Van NuffelPeriod: °1943
“Torso”. Een bronzen kunstwerk op arduinen sokkel. Gesigneerd.
”Torse”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120 / 140 -
#659
“Vrouw met oogst”. Een Chinese aquarel op papier. Gesigneerd.
“Femme à la moisson”. Aquarelle chinoise sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#376
Een halfrond armstoeltje van eikenhout met latwerk en een gesculpteerde man en vouw.
Un fauteuil en demi cercle en chêne et lattis, décoration de femme et homme sculptés.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 40 / 60 -
#707
Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Erotisch decor in reliëf van een vrijend koppel in een tuin. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor érotique en relief représentant un couple faisant l’amour dans un jardin. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#662D’HontPeriod: 1861 - 1941
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#337
Veertien siertegels in steengoed met Afrikaanse en Nederlandse thematiek.
Quatorze carreaux décoratifs en grès décorés de thèmes africains et hollandais.No longer availableDim. 15 x 15 en 13 x 13 cmEstimate: € 60 / 70 -
#738
Een gietijzeren olieketeltje.
Un petit réservoir à huile en fonte.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 25 / 30